Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Urodzinowe promocje Ery - cenniki telefonów

Urodzinowe promocje Ery - cenniki telefonów

LuiN 1 Września 2010 23:58

0 0

Przedstawiamy promocyjne cenniki telefonów w ofertach sieci Era przygotowanych z okazji 14. urodzin sieci.

Pierwsze informacje na temat planowanych promocji przedstawiliśmy w tej wiadomości. W tym roku jedynymi prezentami od Ery są (przynajmniej póki co) tańsze telefony. Spadły ceny ponad 30 modeli w ofercie dla nowych klientów, ponadto przygotowane zostały specjalne oferty dla osób przedłużających umowy.




Cenniki telefonów w ofertach abonamentowych i Mix obowiązujące przy nowych umowach załączamy na dole wiadomości.

Zobacz: regulamin promocji "Obniżki na Urodziny".
Zobacz: cennik telefonów dla taryf Rodzinnych.
Zobacz: cennik telefonów dla taryf Nowa Era Mix.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • -1

    24.  2010-09-02 12:47:07

    @23 cena 49zl do obnizenia punktami era premia (przy srednich rachunkach w ok. 50zl da sie uzbierac na taka znizke w 2 lata), dodatkowo z ceny abonamentu 125zl jak sie troche pomarudzi da sie wywalczyc znizke do 100zl miesiecznie. mocno zdziwili mnie ta obnizka.

  • -1

    25. ~pozn  2010-09-02 13:25:35  host: dpv29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nokia 5230 to bardzo dobra opcja - mam ten tel i bardzo go polecam:) Zdaje się, ze w obu cennikach jest tani. Dla przedłużających jest też SE Elm - z wifi za 99 zł w abo 49. Też warto się zastanowić, jak ktoś nie lubi dotykowców.

  • 0

    26. ~piyoter  2010-09-02 15:13:32  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @15 rzeczywiscie prestizowa Era ma taki zasieg, ze w miescie w którym mieszkam nie mam nawet 3G, a 2G jest ledwie wystarczajace. za to Play 3G z szybkoscia ponad 1 Mb/s. Na czym wiec ma polegaćten prestiz, gdy do telefonu musze dopłacic kilkaset zł ( w stosunku do identycznej taryfy play), mam mniej minut w abo, kiepskie 3G i podpisuje glejt na 2-3 lata z rozmowami do play poza abonamentem. Dzisiaj mozesz powiedziec, ze nie masz znajomych w play, ale pewien jesteś ze po roku twoi znajomi z ery nie przejdą do playa? Wtedy bedzie wielki zal. Ale widzą gały co biorą.

  • 0

    27. ~piyoter  2010-09-02 15:27:15  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    @20 thonka, lepiej byc abonentem ery, zeby dostac np spice za 149, czy wejsc z ulicy do play, zeby kupic w tak samo drogiej taryfie ten telefon za ZŁOTÓWKE.

  • 0

    28.  2010-09-02 15:30:43

    @27 zalezy kto co potrzebuje. jak ma sie wiekszosc kontaktow w erze i potrzebny jest dodatkowa aktywacja, to nikt o zdrowych zmyslach nie pojdzie do play, bo w ogolnym rozliczeniu wyjdzie go to drozej niz te 150zl roznicy w cenie telefonu...

  • 0

    29. ~piyoter  2010-09-02 15:47:02  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    thonka, przeczytałes mój wczesniejszy komentarz? dzisiaj masz 10%znajomych w erze. Podpisując abonament na trzy lata bedziesz pewny, ze wiekszosc znajomych nie przejdzie do play? Przeciez nie zabronisz nikomu grożąc, że nie zadzwonisz wiecej do niego. Dwa-trzy lata to ogrom czasu. Warto to też miec na uwadze, podpisujac umowę z takimi obostrzeniami.

  • 0

    30. ~piyoter  2010-09-02 15:48:01  host: 80-48-219-10.pub.krusz-lan.pl

    sorki, miało byc 100% :) dla 10% era by w ogóle była ofertą anie do przyjecia :)

  • 0

    31. ~Era Prestiż  2010-09-02 16:06:51  host: v02-15.opera-mini.net

    pyoter - po pierwsze moi znajomi ani rodzina nie są naiwni i nie lecą na ochłapy które rzuca Play i rzucać będzie zapewne. Po drugie u mnie zaś nie ma zasięgu Playa a W3 jest. Po patrz np: w Rawa Mazowiecka, Era ma najwięcej nodeB 3G nie mówiąc o 2G. Zasięg Ery mam nawet pod domem w piwnicy, inne sieci? można tylko pomarzyć "brak zasięgu" a nie mieszkam w żadnym mieście lecz w lesie, wiosce wypoczynkowo-rekreacyjnej.

  • 0

    32.  2010-09-02 16:32:16

    @29 to Ci pisze jeszcze raz, ze na obecna chwile majac wiekszosc znajomych w erze nie oplaca sie podpisywac umowy w innej sieci, tak samo jak sie nie oplaca podpisywac umowy na 3 lata, ale dla Ciebie to oczywiscie jedyna mozliwa opcja... majac 100% znajomych w erze w 3 lata jaka masz pewnosc, ze te 100% bedzie w play? rownie taka jak ta, ze zostana w erze. takie teoretyzowanie jest bez sensu. zawsze wybiera sie siec w ktorej ma sie najwiecej kontaktow, bo nie od dzisiaj wiadomo, ze polaczenia wewnatrz sieci mozna miec taniej niz po za nia, a jak ktos podpisuje umowe na warunkach jak w erze musi sobie zdawac sprawe z tego, ze przez 2 lata moze sie duzo zmienic. niestety, zeby wybrac abonament to trzeba tez troche pomyslec, a nie brac w ciemno co nam zareklamuja...

  • 0

    33. ~hex  2010-09-02 16:35:13  host: dpv128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @piyoter z doświadczenia powiem, ze jak mam rodzinę w Erze i to do nich, a oni do mnie najwięcej i najdłużej dzwonią, to ni w cholere nie opłaca mi się być w Play. I nie chcę też, żeby moi bliscy też mieli do mnie drożej. Każdy wybiera taką sieć, jaka mu najbardziej pasuje po prostu.

  • 0

    34.  2010-09-02 16:50:57

    Właśnie od dzisiaj się cieszę 3GS 8GB za 299 zł w abo 99 na 24 m-ce. Porada na niewiedzę konsultantów na infolini; zapytajcie wprost o tę promocję, bo inaczej będą wam podawać cenę 799 zł. Abonenci Era Linia Domowa sa wyłączeni z promocji, ale nie Ery Domowej - jeśli macie tylko numer stacjonarny w Erze (jak ja), to możecie podpisać drugą umowę, chociaż ich system tego nie przepuszcza - więc dopóki nie zmienią regulaminu można podpisywać :-)

  • 0

    35. ~arek  2010-09-02 17:28:06  host: 213-238-77-16.adsl.inetia.pl

    @29 a skąd wiesz że nie będzie na odwrót u mnie już kilka osób się wyłamało z Play i porozchodzili się po W3. Cena to nie wszystko... Tutaj Era obniża ceny i dobrze niech obniżają przynajmniej obniżają to co każdego interesuje u operatora a nie oferują bzdetów w postaci konsol do abonamentu :D

  • 0

    36. ~  2010-09-02 17:46:08  host: chello089078005154.chello.pl

    Obecnie nie podpisałbym umowy z żadnym operatorem na 3lata. Zbyt dużo może się zmienić przez ten czas. Tak samo nie biorę abonamentów dla telefonu. Ostatni zrezygnowałem właśnie z Ery przez ograniczenia w abonamentach. Przeszedłem do Play na 12m-cy bez telefonu. LP 69 za 34,5zł i 350min. Raczej więcej nie wygadam a jeśli nawet to zawsze mogę kupić pakiet 100min. za 9zł. Rodzinę też niedługo przeniosę do Play. Niestety nie stać mnie na przepłacanie w Erze

  • 0

    37.  2010-09-02 18:06:50

    "W okresie od 27.08.2010 r. do wyczerpania zapasów zestawów objętych niniejszą promocją lub jej odwołania, jednakże nie dłużej niż do 31.08.2010 r. (włącznie)" Ale to już chyba było Aż 5 dni, wow

  • 0

    38. ~McSimus  2010-09-02 19:12:14  host: acrz154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja dzisiaj obskoczyłem trzy punkty Ery i w każdym mieli problem z netem i nie mogli sprawdzić, że nadal obowiązuje "super zestaw". W kółko wciskali mi aktualną promocję na BC. A propos czy BC na telefon to nie to samo co BC na modem/komputer? Ogólnie totalna załamka.

  • 0

    39.  2010-09-02 19:32:45

    Nie mówiąc o tym że co najmniej od wczoraj Iphone 4 jest niedostępny w Erze przy zamówieniu online. W salonach pewnie podobnie oby nie skończyło się identycznie z częścią telefonów po obniżce urodzinowej.

  • 0

    40.  2010-09-02 21:16:08

    @22, thonka, Twój link popchnął nas skutecznie do salonu, gdzie Bali zamiast kosztować 149zł jak w Twoim linku, przy Rodzinnej20 kosztował 99zł. Nawet się nie zastanawialiśmy ;) .

  • 0

    41.  2010-09-03 07:52:52

    @40 no dla obecnych abonentow, az tak wielkiej promocji na niego nie zrobili. nowy ma go za 199zl, w cenniki dla abonentow jest za 149zl, a przedluzajacy maja go za bagatela 299zl. nie wiem skad oni takie ceny biora ;)

  • 0

    42. ~demiurg  2010-09-03 11:39:30  host: dpm238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 40 z tego, co widzę, LG Bali w rodzinnej 40 kosztuje 99 zł, ale za ten tel w abo 49 zł to rozsądna cena.

  • 0

    43. ~  2010-09-05 17:03:21  host: public-gprs97274.centertel.pl

    39, Iphone w Erze jest na lepszych warunkach niż w Orange, bo Plusa i Play nie ma co nawet brać pod uwagę, więc mnie to nie dziwi, że chwilowo ilość telefonów została wyczerpana. 39, BC to Blueconnect czyli ogólnie usługi internetowe w Erze. BC na telefon to pakiet BC Max w Tak Taku. W niektórych abonamentach pakiety internetowe ogólnie też nazywają się BC, ale zasadniczo BC to głównie oferty data, jak BC na kartę z bonusami do doładowań. Można korzystać z telefonu i z laptopa - tu nie ma różnicy, bo nawet z pakietu BC max w TT można było korzystać na kompie.

Dodaj swoją opinię