Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Za przeniesienie numeru do mBank mobile - 19 gr za minutę

[Aktualizacja] Za przeniesienie numeru do mBank mobile - 19 gr za minutę

LuiN 25 Czerwca 2009 16:57

0 0

Od 22. czerwca do odwołania obowiązuje nowa promocja dla klientów mBanku, którzy zdecydują się na przeniesienie swojego numeru do mBank mobile - Gwarancja niskiej ceny. Uczestnicy promocji uzyskają specjalne stawki: 19 gr za minutę, 20 gr za MMS, 10 gr za SMS do wszystkich sieci i darmowy dostęp do Internetu.

Promocja dostępna jest dla wszystkich klientów systemu transakcyjnego mBanku, którzy podczas procedury przenoszenie numeru do sieci mBank wprowadzą specjalny kod promocyjny (kody rozsyłane są do klientów mBanku).

Obok obniżonej taryfikacji obowiązującej do 30. czerwca 2010 roku, klienci otrzymują comiesięczny bezpłatny pakiet internetowy o wielkości 50 MB. O analogicznej promocji przygotowanej z myślą o pracownikach mBanku pisaliśmy w tej wiadomości.




[Aktualizacja] Według informacji TELEPOLIS.PL, akcja promocyjna mBank mobile 19gr skierowana jest jedynie do wybranych klientów mBanku. Bank indywidualnie informuje swoich klientów o przygotowanej dla nich ofercie przenoszenia numerów.

Zobacz: regulamin promocji Gwarancja niskiej ceny (plik .pdf; 53 kB).

Źródło tekstu: mBank mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 439
  • 1

    420. ~wodnik  2009-07-29 21:44:37  host: dynamic-78-8-133-22.ssp.dialog.net.pl

    na allegro pojawiły się ponownie startery mbank mobile - tym razem 1 zł za 15 zł ale i tak sie opłaca. Zostały tylko 34 sztuki...

  • -1

    421. ~sz  2009-07-29 22:08:56  host: 77-253-190-71.adsl.inetia.pl

    @420 pewnie kolego sam wystawiles hi hi :)pozdro

  • 0

    422. ~arekrot  2009-07-31 07:20:10  host: 91.206.244.1.jpk.pl

    Niestety, przy przenoszeniu numeru dostałem informacje że będę dzwonił za 19 gr do wszystkich (21.07.09) jednak dzisiaj (pierwszy dzień działania przenoszonego numeru) okazało się, że przenieśli mnie na standardową taryfę. słowem żenada, rekalamacja tylko tradycyjna pocztą. Zgłosiłem konsultantowi (jako problem techniczny), jeżeli tego nie naprawią, to po wydzwonieniu środków z konta stracą klienta.

  • 0

    423.  2009-08-08 11:14:20

    niestety kody 2265 i 1943 już nie działają - a jest 08.08.2009 (nie wyświetla się komunikat potwierdzający na końcowym formularzu na zielono że będziesz miał stawkę 19 gr do wszystkich ) - czy ma ktoś działające jeszcze kody ???

  • 0

    424. ~kody  2009-08-08 11:58:57  host: dom188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś jeszcze potwierdza, że nie kody 2265 i 1943 nie działają???

  • 0

    425. ~marciin2265  2009-08-09 20:28:12  host: jagiello.lodz.msk.pl

    2265 działa ja perzed chwila przeniosłem nr z orange i mialem info ze kod ok i bede mial stawke 19gr do wszystkich

  • 0

    426.  2009-08-11 15:43:57

    Przenosiłem prepaida orange do mbank. 30.07 wysłanie formularza - kod 2265-potwierdziło, że będzie za 19gr. 31.07-był kurier ale mnie nie było-odbiór od kuriera 3.08. 7.08 zadzwoniłem do mbanku, czemu się nie odzywają - stwierdzili, ze dopiero tego dnia otrzymali podpisane upoważnienie. 7.08 21h-SMS od orange, ze zaczynają proces przeniesienia numeru, 8.08 8h - SMS od mBanku, że jest mozliwość zawarcia umowy. Nigdzie nie była podana data przeniesienia numeru. 10.08 ok 1:30h SIM orange przestaje działać, o 8 rano SIM mBanku działa. Taryfa - 19gr, pakiet 50MB działa. Problemy: brak podania terminu przeniesienia numeru, transmisja danych zaczęła działać dopiero koło 15h. Nie działa USSD *110# (menu - reszta kodów działa). mBank nie rozpoznaje numeru jako swojego - nie można włączyć darmowych minut - BOK twierdzi, że powinno zacząc działać w 48h.

  • 0

    427. ~arekrot  2009-08-16 10:17:32  host: 91.206.244.1.jpk.pl

    do mojego poprzedniego postu. Po mojej interwencji, zmienili mi w ciągu 3 godzin na własciwą taryfę "mobile 3". Tak więc jest wszystko ok, ale trzeba się pilnować.

  • 0

    428. ~xyz  2009-08-17 18:03:55  host: 77-254-247-235.adsl.inetia.pl

    17.08.09 - zadzwoniłem do mbanku na infolinię i potwierdzili że promocja wciąż aktywna, wypełniłem wniosek, stawka 19gr - teraz czekam na kuriera - dodam, że nie do wszystkich mbank kierował tą promocję aczkolwiek kod działa u wszystkich.

  • 0

    429. ~jakotako  2009-08-26 16:50:40  host: 83-238-146-48.ip.netia.com.pl

    dziś próbowałem użyć kodu 2265 - wyświetliła się informacja - PULA KODÓW PROMOCYJNYCH WYCZERPANA :-(

  • 0

    430. ~sz  2009-08-26 18:51:38  host: 87-205-188-15.adsl.inetia.pl

    @429 bo bylo tylko 4 tys nr do przeniesienia w tej promocji

  • 0

    431. ~sz  2009-08-26 19:16:37  host: 87-205-188-15.adsl.inetia.pl

    panowie nie ma co sie martwic promocja jest od nowa https://www.telepolis.pl/news.php?id=15782

  • 0

    432. ~xyz  2009-08-28 10:53:29  host: 87-205-192-75.adsl.inetia.pl

    ..cd. dziś 28.08 nastąpiło przełączenie do mbank ok 9 rano, na razie udało mi się tylko doładować konto, gprs w trakcie włączania, numer nie identyfikowany jak mbank; pozdr

  • 0

    433. ~19gr  2009-08-28 14:16:36  host: 80.54.120.99

    żeby mieć gprs i mms musisz na nowo ustawicć telefon pod te usługi - tutaj link: http://mbankmobile.pl/pomoc/internet/ustawienia.html

  • 0

    434. ~19gr  2009-08-28 14:26:23  host: 80.54.120.99

    w przypadku gdy telefon jest już nieaktywny u starego opa t.j. po godz. 0.00, gdy nad ranem jeszcze nie działa to najlepiej jest zadzwonic do firmy Blue Media i tam na infolinii aktywuja karte sim od razu. Biuro jest czynne od 7.00 także śmiało dzwonić i aktywowac karty :) Oni są odpowiedzialni za wasze karty sim do momentu aktywowania karty.Później pałeczke przejmuje juz infolinia mbanku Pozdro

  • 0

    435. ~Przenoszący  2009-08-31 02:15:23  host: dynamic-78-8-52-133.ssp.dialog.net.pl

    Grzecznie proszę o podanie nowego kodu do przeniesienia, chcę pilnie się przenieść z Ery, a tak to przeniosę się do Playa.

  • 0

    436. ~  2009-08-31 17:40:23  host: chello087207224188.chello.pl

    @435,- nowych kodów jeszcze nie ma, dzwoniłem do Blue Media i mLinię i zaskoczeni byli i jedni i drudzy. Jeżeli ktoś otrzymał kod niech się podzieli ;)

  • 0

    437. ~Przenoszący  2009-08-31 21:51:26  host: dynamic-78-8-52-133.ssp.dialog.net.pl

    To co, oni zrobili (przedłużyli) tylko promocję teoretycznie, żeby ładnie wyglądało, a w praktyce promocji już nie ma... Nieładnie mBank, nieładnie

  • 0

    438. ~  2009-09-01 22:52:50  host: chello087207224188.chello.pl

    @437,- na to wychodzi. Uzyskałem informację, że kod wysyłany był tylko do wybranych użytkowników i tylko 26sierpnia więc nieprawdą jest, że skorzystać z oferty może każdy klient mBanku.

  • 0

    439. ~kozlik  2009-09-03 14:17:15  host: bxi203.internetdsl.tpnet.pl

    niestety nie slyszalem od nikogo zeby otrzymal kod to chyba jakas sciema

Dodaj swoją opinię