Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Nowy TouchWiz nie tylko w Galaxy S6 i S6 Edge

[Aktualizacja] Nowy TouchWiz nie tylko w Galaxy S6 i S6 Edge

LuiN 30 Marca 2015 07:53 Aktualizacja: 30 Marca 2015 16:14

2 1

Najnowszy TouchWiz UX zaprezentowany przy okazji premiery Galaxy S6i S6 Edge, prawdopodobnie trafi do Note'ów 4 wraz z Androidem 5.1.



Nowa wersja interfejsu Samsunga przyniosła szereg udoskonaleń interfejsu, obsługę tematów kolorystycznych czy bardziej rozbudowane funkcje aparatu fotograficznego. Według ostatnich przecieków, najnowszy TouchWiz UX trafi też do Samsungów Galaxy Note 4, wraz z udostępnieniem dla nich Androida 5.1.

Kiedy ten Android będzie dostępny dla Note'ów? Dopiero po aktualizacji dla Galaxy S6 i S6 Edge, a ta udostępniona zostanie w II połowie 2015 roku. Pozostaje mieć nadzieję, że Samsung wyrobi się przed premierą Note'a 5.




Zobacz: Google udostępnia Androida 5.1

Aktualizacja 16:14

Jak donosi, zazwyczaj niezawodny w kwestii informacji na temat Samsunga, portal Sammobile, informacje na temat pracy nad Androidem 5.1 dla Galaxy Note 4 okazałaby się być plotką. Na chwilę obecną Samsung nie pracuje nad Androidem 5.1 dla żadnego ze swoich urządzeń. Obecnie nie trwają też prace nad przeniesieniem interfejsu nowych smartfonów z serii Galaxy do Note'a 4. Priorytetem dla Samsunga jest obecnie przygotowanie aktualizacji serii Alpha do Androida 5.0, ale nie zostały jeszcze określone żadne ramy czasowe dla tej operacji.

Źródło tekstu: YouMobile, Sammobile; wł     

Dodaj do:

Tagi: touchwiz | android 5.1 | samsung

w sumie: 24
  • 0

    5.  2015-03-30 11:42:06

    @LuiN: dlaczego dodawanie komentarzy dla S4, S5 nie działa??

  • 0

    6.  2015-03-30 12:23:17

    5, arczi, nie nakladaliśmy żadnych blokad.

  • 0

    7.  2015-03-30 12:31:00

    @6: próbowałem dodać wiele razy i nic z tego...., czy nie jest dziwne, że dla S4 ostatnio pisano 2014-07-23 a dla S5 2014-08-21 ??

  • 0

    8. ~hahaha  2015-03-30 13:46:28  host: agkz206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co powiecie na to?
    http://tlp.is/5tf

  • 0

    9.  2015-03-30 14:41:42

    7, arczi - zdaje się, że namierzyłem przyczynę problemu. Niebawem wszystko wróci do normy.

  • 0

    10. ~Buldog  2015-03-30 14:49:51  host: epk129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Pozostaje mieć nadzieję, że Samsung wyrobi się przed premierą Note'a 5." po doświadczeniach z Note 2 kiedy czekalo sie rok na aktualizacje do 4.4 to smiem watpic w to ...

  • 0

    11. ~dres  2015-03-30 15:54:25  host: 213-216-79-210.static.ip.netia.com.pl

    Dodali jakiś tam pierdoly,a jaką się zastanawiam czy nadal TW zamula jak skurczybyk?

  • 0

    12. ~3er  2015-03-30 16:49:37  host: public-gprs514990.centertel.pl

    Dlatego też mój Note 4 nie będzie pracował w 5.0.x i zostanie pod kontrolą 4.4.4. Wszystkie zmiany z interfejsu Lollipop mi nie podchodzą, a spora część rzeczy przestała działać.

  • 0

    13.  2015-03-30 18:28:41

    12, 3er - Note 4 pracuje JUŻ pod kontrolą Androdia 5.0.1, w wiadomości mowa jest o nadchodzącym 5.1.

  • 0

    14. ~HD  2015-03-30 18:59:56  host: 89-70-184-179.dynamic.chello.pl

    Niech dadzą 5,1 mi na S5 bo dzików wyciszyć nie mogę!!

  • 0

    15. ~skyyy  2015-03-30 19:05:51  host: ip145.net72.elektrosat.pl

    na s4 jest już wyciszenie ;)

  • 0

    16.  2015-03-30 19:48:49

    Chłopaki z XDA i tak przeportują na wszystko co się da :-)

  • 0

    17. ~3er  2015-03-31 01:18:17  host: public-gprs515001.centertel.pl

    @13 LuiN - napisałem mój Note 4. Ja swojego juz cofnąłem do KK i Lollipop nie zamierzam tam wgrywać. Niech się Google razem z Samsungiem bawią szajsem sami.

  • 0

    18.  2015-03-31 08:02:21

    13, 3er - o faktycznie, wyleciało mi z kontekstu, że piszesz o tylko swojej sztuce. Powiem Ci, że pomimo początkowego zamieszania w menu, nie przeszkadza mi 5.0.1 w czwórce. Przyzwyczaiłem się do tej wersji systemu najpierw na Nexusie 5, więc nie miałem wielkiej terapii szokowej. Ładnie Samsung podziałał z aplikacją wiadomości, szkoda natomiast braku dodatków z linii Alhpa, gdzie dostępne są skórki interfejsu.

  • 0

    19. ~...  2015-03-31 09:30:03  host: user-94-254-198-170.play-internet.pl

    Czekam na mega wypasionego Nota 5:p

  • 0

    20. ~  2015-03-31 10:49:32  host: abrp240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 szkoda ze nie namierzyliście problemu waszych zakichanych galerii.. z tego się nie da normalnie korzystać bo człowieka trafia coś

  • 0

    21. ~3er  2015-03-31 12:12:13  host: public-gprs514995.centertel.pl

    @18 LuiN - Menu da się jakoś przeżyć, ale spora część API nie działa w Tasker. Priority mode to jakaś porażka w porównaniu do Blocking Mode, pod klawiszem power zniknęło przełączanie dźwięk / wibracje / cisza. System notyfikacji mi nie odpowiada. Wole ten z KK. Dziękuję Google i Samsung za zabawę użytkownikiem.

  • 0

    22.  2015-03-31 12:29:46

    20, Zdajemy sobie sprawę, że kwestia galerii jest do generalnej przebudowy. Cierpliwości.

  • 0

    23.  2015-03-31 12:35:06

    21, 3er - dźwięk/wibracja/cisza masz teraz na ekranie, po ściągnięciu górnej belki. Nie jest to rzecz jasna równie wygodne. Na system powiadomień narzeka chyba najwięcej osób. Jeśli się tego nie odfiltruje, to mamy mnóstwo spamu na dzień dobry. U mnie najwięcej oporu przyniosło jednak zarządzanie przeglądarką, gdzie w oknie aktywnych aplikacji każda otworzona strona jest teraz prezentowana jako oddzielna aplikacja. Mimo wszystko daję lizakowi szansę i obserwuję rozwój sytuacji.

  • 0

    24.  2015-03-31 14:43:54

    20, I gotowe - już Cię nie będzie trafiać ;-)

Dodaj swoją opinię