Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Darmowy Internet unijny na 2 lata w sieci NetMaks

[Aktualizacja II] Darmowy Internet unijny na 2 lata w sieci NetMaks

sirmark 6 Marca 2013 13:57 Aktualizacja: 8 Marca 2013 12:20

41 12

Spółka Milmex Systemy Komputerowe, w ramach budowy infostrady NetMaks, uruchamia usługę darmowego, bezprzewodowego, szerokopasmowego Internetu w technologii WiMAX 4G. Rozwój oferty darmowego dostępu do sieci możliwy jest między innymi dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej. Całkowita wartość przeprowadzonej inwestycji, w tym rozbudowy infrastruktury i uruchomienia sieci, sięga 600 mln zł.

Infostrada NetMaks to sieć telekomunikacyjna, która umożliwia szybki dostęp do bezprzewodowego internetu, telefonii cyfrowej i innych usług multimedialnych, w szczególności stanowiąc nadzwyczaj pożądane szerokopasmowe medium na obszarach, gdzie brak jest sieci kablowych. Sygnał nadawany jest w standardzie WiMAX 802.16e na licencjonowanym paśmie częstotliwości 3,5 GHz, dzięki czemu sieć jest wolna od zakłóceń i może osiągnąć prędkość transferu nawet do 150 Mb/s.

Darmowy internet unijny oferowany jest przez całą długość trwania umowy - na okres 2 lat. Użytkownik otrzymuje łącze 1Mb/s z dynamicznym rozszerzeniem do 10Mb/s (zależy to od obciążenia sieci). Operator nie stosuje ograniczeń: sesja nie jest przerywana, nie ma filtrowania portów ani limitów transferu. Oferta jest taka sama we wszystkich regionach, w których firma posiada sieć.

W ofercie operatora dostępne są także usługi płatne np. abonamenty z szybszym limitem transferu, usługi telefonii cyfrowej czy też monitoring bezprzewodowymi kamerami IP.

Obecnie NetMaks obsługuje okolice następujących miast: Kraków, Tarnów, Opole, Nysa, Częstochowa, Lublin, Zamość, Chełm, Przemyśl, Zgorzelec, Kuźnia Raciborska, Wodzisław Śląski, Bielsko-Biała, Wisła, Skoczów, Żywiec, Wieluń, Kępno, Suwałki oraz Augustów. Zasięg usługi jest systematycznie powiększany.

[Aktualizacja - 7 marca 21:00]

Od dwóch dni oczekujemy na regulaminy usługi, niestety jak poinformował nas przedstawiciel firmy, są one jeszcze poprawiane. Regulaminów nie ma na stronie internetowej, ale co ciekawe inny z pracowników zapewnia, że są one do wglądu w punkcie sprzedaży. Z informacji, które do tej pory uzyskaliśmy od pracowników Milmex wynika, że promocja "Internet za darmo" jest ofertą limitowaną ilościowo w danym regionie.




Przy podpisaniu umowy jako zabezpieczenie za przekazany sprzęt wymagana jest wpłata kaucji w kwocie 2159,76 zł, która jest zwracana po zakończeniu umowy. Istnieje jednak druga opcja - klient podpisuje umowę na pożyczkę z bankiem (Bankiem Pocztowym), a firma Milmex spłaca za klienta miesięczne raty, dotyczące tego zobowiązania. Klient nie ponosi kosztów tej umowy, ale musi posiadać zdolność kredytową, którą ocenia bank. Klient ponosi koszt instalacji oraz aktywacji usług w kwocie 88 zł (69zł +19zł).

Jak tylko otrzymamy oficjalne regulaminy, wiadomość zostanie aktualizowana.

[Aktualizacja - 8 marca 12:20]

Jeden z naszych Czytelników udostępnił zeskanowany regulamin oferty. Wciąż czekamy na oficjalny dokument od operatora, który prawdopodobnie będzie częściowo zmieniony.

Zobacz: zeskanowany regulamin oferty

Źródło tekstu: Milmex, wł     

Dodaj do:

Tagi: milmex | netmaks | wimax

w sumie: 508
  • 0

    603. ~Yasar Kaagman  2016-07-16 17:52:02  host: d42234.artnet.gda.pl

    MY zaskakującego spotkania JAK dostałem pożyczkę z SHELL Federalnej Unii Kredytowej (shellfederal_creditunion002@yahoo.co.uk)

    Cześć wszystkim, nazywam się Yasar Kaagman z Heerenveen w Holandii, widziałem komentarze od ludzi, którzy już dostali pożyczki z Eminent Joshem a potem zdecydowała się zastosować pod ich zaleceń i zaledwie kilka godzin temu potwierdził w moim osobistym koncie bankowym w sumie kwotę € 70.000, które poprosiłem o. To naprawdę świetna wiadomość i radzę każdemu, kto potrzebuje prawdziwy kredyt skontaktować SHELL Federalnej Unii Kredytowej. Więc jeśli jesteś zainteresowany kredytem można również kontaktować się z nimi w tej Email: shellfederal_creditunion002@yahoo.co.uk~~dobj lub tekst +1(662)833-4255, jestem pewien, że będą one zaskoczyć cię tak byłem zaskoczony ,

  • 0

    605. ~Pan Marius  2016-07-21 06:02:30  host: 197.210.225.58

    Drodzy Poszukiwacze pożyczkowe!!!

    Jesteś w jakichkolwiek trudności finansowych? Chcesz założyć własną firmę? Firma ta pożyczka została założona organizacje praw człowieka na całym świecie, których jedynym celem jest pomoc ubogim i osób z trudnościami finansowymi życia. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, wracaj do nas ze szczegółami poniżej adres e-mail: g.marius95@hotmail.com

    Nazwa:
    wymagana kwota kredytu:
    Kredyt Czas trwania:
    Numer telefonu komórkowego:

    Dziękuję i Bóg błogosławi
    PEWNOŚĆ SIEBIE
    Pan Marius

  • 0

    607. ~Wioletta  2016-07-27 02:41:59  host: 197.211.52.52

    Dzień dobry wszystkim z mojego kraju, nazywam się Wioletta z Polski przyjechałem tu, na blogu, aby odwoływać się do firmy, która jest legit i wolne od oszustw i firmę, gdzie zrealizowany mój kredyt z 35,000,00 euro wczoraj, a ja przyszedłem tutaj, aby ta chwila rozdrażnieniem wszystkim, że jest w potrzebie kredytu, która nadal istnieje firma zawsze można ufać i polegać na bo w moim przypadku okazało się, że firma o nazwie firmy pożyczki Stella Rene, że była firma gdzie ja zrealizowany kredytu wczoraj, więc proszę się połączony z ta firma w przypadku, gdy są w potrzebie pilnej pożyczki dziś, bo zawsze możesz liczyć na pożyczkę Email poniżej {mrsstellareneloanfirm1@hotmail.com} więcej informacji na dzisiaj.

    Wioletta

  • 0

    608. ~Chen Mulan  2016-07-28 23:46:44  host: 46.101.88.149

    Cześć każdy, Ja Pan Chen Mulan Od Ohio USA, szybko chcą używać tego medium na ścinanie świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i realnej pożyczki pożyczkodawcy, którzy przekształcili swoje życie z trawy do łaski, od bycia biednych bogata kobieta, która może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ 4200 i stał się tak zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich cierpień, po czym postanowiłem skontaktować się z przyjacielem kopalnia, który niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszego wniosku, opowiedziała mi o kobiecie zwanej pani Christina Rojas, który jest prezesem szczęścia Loan Company Więc zastosowanie do sumy kredytowego (120,000.00USD) z niskim oprocentowaniu wskaźnik 2%, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu i wszystkie przygotowania zostały złożone w sprawie przeniesienia kredytu oraz w czasie krótszym niż dwa (2) dni pożyczka została zdeponowana w moim banku więc chcę doradzać nikogo i potrzebie kredyt szybko się z nim skontaktować poprzez: (happinessloanfirm@hotmail.com) (http://tlp.is/apc zadzwoń +18653250382 +18653250382 lub SMS) nie wie, robie to modlę się, aby Bóg pobłogosławi ją na dobre co uczynił w moim życiu.

  • 0

    611. ~adams john loan  2016-08-15 08:58:20  host: 197.210.16.149

    Jesteśmy organizacją chrześcijańską utworzona, aby pomóc ludziom w potrzebach pomaga, jak help.So finansowej, jeśli przeżywa trudności finansowe lub są w jakikolwiek finansowy bałagan i trzeba funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, jesteś poszukujących finansowa pomoc w jakiejkolwiek postaci? Jesteśmy firmą prywatną pożyczkę, która dostarcza wszystkich rodzajów kredytu / finansowania dla wszystkich tych, którzy pragną się o pomoc finansową. lub gdy trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków, ponieważ Biblia mówi: "" Łk 11:10 Każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kto puka, drzwi zostaną otwarte ", więc nie pozwól tych okazji przekazać ci, że Jezus jest ten sam wczoraj, dziś i na wieki more.Please nich jest dla poważnych poglądach i Boga Ludzie obawiając się, będzie tu, aby pomóc tym, którzy są w potrzebie pomocy ..
    E-mail; adamsjohnloanfirm@hotmail.com

  • 0

    612. ~Sharon George Credit  2016-08-15 13:17:19  host: 197.211.57.37

    Czy potrzebujesz kredytu? Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów na poziomie 3% odsetek rate.if jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail, aby uzyskać więcej informacji. e-mail: sharon_solution@hotmail.com

  • 0

    618. ~harryloanfunding  2016-10-09 23:49:25  host: 209.58.129.94

    Nie trzeba już kredyt? zapłacić rachunki lub kredytu z innego powodu? Dajemy pożyczki wszelkiego rodzaju z niskim oprocentowaniem 2%, więc jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu kredytu dziś prosimy napisz do nas teraz w harryloanfunding@outlook.com dla fabryk informacji na temat kredytu

  • 0

    619. ~Laura  2016-10-14 02:08:03  host: 197.210.25.86

    Cześć wszystkim. Widziałem komentarze od ludzi, którzy już dostali kredyt Wayne Mateusza, a potem zdecydowali się ubiegać na podstawie ich zaleceń i zaledwie kilka godzin temu potwierdził w moim osobistym koncie bankowym na łączną kwotę 5000 euro, które prosiłem o. To naprawdę świetna wiadomość i radzę każdemu, kto potrzebuje prawdziwy kredyt ubiegać się przez e-mail (wayne.matthewloanhome@outlook.com) Jestem teraz, że mam zdobyć pożyczkę prosiłem szczęśliwy.

  • 0

    622. ~Douglasrodgers  2016-11-03 13:06:25  host: 173.208.81.180

    dla wszystkich rodzajów kredytów, stosuje się z nami i uzyskać szybki zatwierdzenia pożyczki dziś. 100% gwarancją. Oferujemy pożyczki bez kontroli kredytowej, żadnych zabezpieczeń, proste kroki, szybkie finansowania i niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. Dlaczego pozostają w podziale
    finansowej?

    skontaktuj się z nami
    E-mail: Douglasrodgersloanfirm@live.com
    Oficjalna strona: www.douglasrodgersloanfirm.tk

  • 0

    623. ~Douglasrodgers  2016-11-03 13:06:51  host: 173.208.81.180

    dla wszystkich rodzajów kredytów, stosuje się z nami i uzyskać szybki zatwierdzenia pożyczki dziś. 100% gwarancją. Oferujemy pożyczki bez kontroli kredytowej, żadnych zabezpieczeń, proste kroki, szybkie finansowania i niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. Dlaczego pozostają w podziale
    finansowej?

    skontaktuj się z nami
    E-mail: Douglasrodgersloanfirm@live.com
    Oficjalna strona: www.douglasrodgersloanfirm.tk

  • 0

    624. ~Douglasrodgers  2016-11-03 13:06:53  host: 173.208.81.181

    dla wszystkich rodzajów kredytów, stosuje się z nami i uzyskać szybki zatwierdzenia pożyczki dziś. 100% gwarancją. Oferujemy pożyczki bez kontroli kredytowej, żadnych zabezpieczeń, proste kroki, szybkie finansowania i niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. Dlaczego pozostają w podziale
    finansowej?

    skontaktuj się z nami
    E-mail: Douglasrodgersloanfirm@live.com
    Oficjalna strona: www.douglasrodgersloanfirm.tk

  • 0

    625. ~Chen Mulan  2016-11-09 00:18:40  host: 178.62.63.153

    Cześć każdy, Ja Pan Chen Mulan Od Ohio USA, szybko chcą używać tego medium na ścinanie świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i realnej pożyczki pożyczkodawcy, którzy przekształcili swoje życie z trawy do łaski, od bycia biednych bogata kobieta, która może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ 4200 i stał się tak zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich cierpień, po czym postanowiłem skontaktować się z przyjacielem kopalnia, który niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszego wniosku, opowiedziała mi o kobiecie zwanej pani Christina Rojas, który jest prezesem szczęścia Loan Company Więc zastosowanie do sumy kredytowego (120,000.00USD) z niskim oprocentowaniu stawka 3%, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu i wszystkie przygotowania zostały złoż

  • 0

    626. ~OLIVIA DANIEL  2016-12-06 01:07:40  host: 197.210.28.154

    Cześć,
    Jestem Pani Olivia Daniel, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki, by spłacić swoje długi i trzeba pożyczki zwiększenia swojej działalności? Ty zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? czegoś więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy pożyczają fundusze dla osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w podróży służbowej w wysokości 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że możemy zapewnić niezawodne i beneficjenta pomocy i będzie skłonny zaoferować pożyczkę. Więc skontaktować się z nami drogą mailową pod adresem:
    (Oliviadaniel93@gmail.com)

  • 0

    627. ~jennifer albert  2016-12-17 18:19:57  host: tb1060.lon.100tb.com

    Pilna Pożyczka OFERTA Zastosuj. TERAZ Drodzy kandydaci do kredytów, pozdrowienia kredytowych z Queeneth stałej. Posiadamy certyfikat pożyczki pożyczkodawcy, którzy oferują pożyczki dla osób, które potrzebują pożyczek. Dajemy pożyczki dla projektu, biznes, podatki, dług, rachunki i inne metę reasons.we na 2% więcej rate.There otrzymuje zaliczenia dla firmy, więc trzeba kredyt? Czy jesteś zadłużony? Chcesz rozpocząć działalność gospodarczą i potrzebujesz kapitału? Potrzebujesz kredytu lub finansowania z jakiejkolwiek przyczyny? Twoja pomoc jest ostatecznie tutaj i dajemy cały kredyt w wysokości tanie i przystępne tylko 2% rocznie, jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami dzisiaj na (Queenethloans@gmail.com) i uzyskać pożyczkę today.For więcej na temat naszych usług, Proszę opuścić kwoty pożyczki, czego potrzeba i czasu trwania pożyczki. chcesz wziąć * Personal Loans (Secure i niezabezpieczone) * Kredyty biznesowe (Secure i niezabezpieczone) * Kredyt konsolidacyjny i wiele więcej. Posiadamy certyfikat, godne zaufania, niezawodne, wydajne, szybkie i dynamiczne. Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt pod adresem: queenethloans@gmail.com Powodzenia klientów. Queeneth ZNAKI kredytu.

  • 0

    628. ~christo salami  2017-01-08 23:40:24  host: 197.210.44.115

    Czy jesteś w potrzebie pożyczki? zostały w banku odmawia Ci kredytu, jesteśmy tutaj, aby pomóc finansowo, wszystko co musisz teraz zrobić, to napisz do nas za pośrednictwem (christofinancialhome@gmail.com), aby uzyskać natychmiastową pożyczkę w dowolnej ilości w dowolnym miejscu. Twoje szczęście jest naszym priorytetem.

    Nazwa: Christo Salami
    Nazwa firmy: Christo domu finansowe
    E-mail: christofinancialhome@gmail.com

    ZGŁOSIĆ DO DZIŚ szybkie pożyczki

  • 0

    629. ~christo salami  2017-01-08 23:41:19  host: 197.210.44.115

    Czy jesteś w potrzebie pożyczki? zostały w banku odmawia Ci kredytu, jesteśmy tutaj, aby pomóc finansowo, wszystko co musisz teraz zrobić, to napisz do nas za pośrednictwem (christofinancialhome@gmail.com), aby uzyskać natychmiastową pożyczkę w dowolnej ilości w dowolnym miejscu. Twoje szczęście jest naszym priorytetem.

    Nazwa: Christo Salami
    Nazwa firmy: Christo domu finansowe
    E-mail: christofinancialhome@gmail.com

    ZGŁOSIĆ DO DZIŚ szybkie pożyczki

  • 0

    630. ~Kumah james  2017-01-14 19:00:02  host: 167.114.146.193

    Witam osoby poszukujące kredytu,

    Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, pożyczki długu? kupić samochód lub dom? Jeśli tak nie więcej martwić, bo oferują wszelkiego rodzaju pożyczki na niskim i niedrogie oprocentowaniem 3%, bez zabezpieczenia, bez kontroli kredytowej. Wracajcie do nas, jeśli potrzebujesz pożyczki z poniższej informacji.

    Kontakt e-mail: midland.credit2@gmail.com

    Czy masz złych kredytów?
    Czy potrzebujesz pieniędzy, aby zapłacić rachunki?
    Czy trzeba założyć nową firmę?
    Czy masz niedokończony projekt pod ręką z powodu złej finansowania?
    Czy potrzebujesz pieniędzy, aby inwestować w jakiejś dziedzinie specjalizacji, które zyskasz? i nie wiem co robić.

    Oferujemy następujące kredyty poniżej;
    pożyczki osobiste [zabezpieczone i niezabezpieczone]
    kredytów na działalność gospodarczą [zabezpieczone i niezabezpieczone]
    kredyty kombinowane
    studentów kredyty
    kredyty konsolidacyjne i wielu innych.

    1. Pełne nazwy: ----------------
    2. Adres kontaktowy: ----------------
    3. Kwota kredytu potrzebne: ----------------
    4. Czas trwania pożyczki ----------------
    5. Miesięczny dochód: --------------------
    6: Zawód: ----------------------
    7. Bezpośredni numer telefonu: ----------------

    Nazwa firmy: MIDLAND Credit Home
    Firma Email midland.credit2@gmail.com
    Firma NMLS ID: 315276
    Strona internetowa firmy: midlandcreditonline.com

    Z poważaniem,
    Pan kumah James.

  • 0

    631.  2017-01-14 19:21:31

    PIERONIE!!! JAK ŻEŚ ty TU WLOZ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  • 0

    632.  2017-01-14 19:24:19

    frasag, spokój
    ;-)
    on już tak ma, że co jakiś czas wysyła te swoje bzdety.

  • 0

    633.  2017-01-14 19:29:14

    @Calm7: ja go zobaczyłem pierwszy raz- dlatego zapytałem. Jakoś to przeżyję- dzięki za info.

Dodaj swoją opinię