Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Darmowy Internet unijny na 2 lata w sieci NetMaks

[Aktualizacja II] Darmowy Internet unijny na 2 lata w sieci NetMaks

sirmark 6 Marca 2013 13:57 Aktualizacja: 8 Marca 2013 12:20

41 12

Spółka Milmex Systemy Komputerowe, w ramach budowy infostrady NetMaks, uruchamia usługę darmowego, bezprzewodowego, szerokopasmowego Internetu w technologii WiMAX 4G. Rozwój oferty darmowego dostępu do sieci możliwy jest między innymi dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej. Całkowita wartość przeprowadzonej inwestycji, w tym rozbudowy infrastruktury i uruchomienia sieci, sięga 600 mln zł.

Infostrada NetMaks to sieć telekomunikacyjna, która umożliwia szybki dostęp do bezprzewodowego internetu, telefonii cyfrowej i innych usług multimedialnych, w szczególności stanowiąc nadzwyczaj pożądane szerokopasmowe medium na obszarach, gdzie brak jest sieci kablowych. Sygnał nadawany jest w standardzie WiMAX 802.16e na licencjonowanym paśmie częstotliwości 3,5 GHz, dzięki czemu sieć jest wolna od zakłóceń i może osiągnąć prędkość transferu nawet do 150 Mb/s.

Darmowy internet unijny oferowany jest przez całą długość trwania umowy - na okres 2 lat. Użytkownik otrzymuje łącze 1Mb/s z dynamicznym rozszerzeniem do 10Mb/s (zależy to od obciążenia sieci). Operator nie stosuje ograniczeń: sesja nie jest przerywana, nie ma filtrowania portów ani limitów transferu. Oferta jest taka sama we wszystkich regionach, w których firma posiada sieć.

W ofercie operatora dostępne są także usługi płatne np. abonamenty z szybszym limitem transferu, usługi telefonii cyfrowej czy też monitoring bezprzewodowymi kamerami IP.

Obecnie NetMaks obsługuje okolice następujących miast: Kraków, Tarnów, Opole, Nysa, Częstochowa, Lublin, Zamość, Chełm, Przemyśl, Zgorzelec, Kuźnia Raciborska, Wodzisław Śląski, Bielsko-Biała, Wisła, Skoczów, Żywiec, Wieluń, Kępno, Suwałki oraz Augustów. Zasięg usługi jest systematycznie powiększany.

[Aktualizacja - 7 marca 21:00]

Od dwóch dni oczekujemy na regulaminy usługi, niestety jak poinformował nas przedstawiciel firmy, są one jeszcze poprawiane. Regulaminów nie ma na stronie internetowej, ale co ciekawe inny z pracowników zapewnia, że są one do wglądu w punkcie sprzedaży. Z informacji, które do tej pory uzyskaliśmy od pracowników Milmex wynika, że promocja "Internet za darmo" jest ofertą limitowaną ilościowo w danym regionie.




Przy podpisaniu umowy jako zabezpieczenie za przekazany sprzęt wymagana jest wpłata kaucji w kwocie 2159,76 zł, która jest zwracana po zakończeniu umowy. Istnieje jednak druga opcja - klient podpisuje umowę na pożyczkę z bankiem (Bankiem Pocztowym), a firma Milmex spłaca za klienta miesięczne raty, dotyczące tego zobowiązania. Klient nie ponosi kosztów tej umowy, ale musi posiadać zdolność kredytową, którą ocenia bank. Klient ponosi koszt instalacji oraz aktywacji usług w kwocie 88 zł (69zł +19zł).

Jak tylko otrzymamy oficjalne regulaminy, wiadomość zostanie aktualizowana.

[Aktualizacja - 8 marca 12:20]

Jeden z naszych Czytelników udostępnił zeskanowany regulamin oferty. Wciąż czekamy na oficjalny dokument od operatora, który prawdopodobnie będzie częściowo zmieniony.

Zobacz: zeskanowany regulamin oferty

Źródło tekstu: Milmex, wł     

Dodaj do:

Tagi: milmex | netmaks | wimax

w sumie: 527
  • 0

    667.  2017-06-24 07:20:02

    A sio! a sio! a sio!!!

  • 0

    668. ~barrett  2017-06-24 12:50:42  host: 185.93.181.102

    Potrzebujesz pożyczki @ 2%, jeśli tak, skontaktuj się z nami na wszystkie rodzaje kredytów dzisiaj
    Oto email kontaktowy, aby uzyskać więcej informacji na ten temat

    Pożyczki: barrettloancompany@gmail.com

  • 0

    676.  2017-06-26 16:56:46

    Nie macie tu w Administracji jakiegoś kija do bejsbola??? Ale bym prał!!!

  • 0

    677.  2017-06-26 17:04:51

    frasag, tutaj my nic nie wpisujemy - tu jest miejsce tylko dla lichwy. kpw?
    b.o. w tym temacie
    :-)

  • 0

    678.  2017-06-26 17:11:54

    Calm7- zrozumiałem Kolego i postaram się omijać to szambo (dotyczy tylko tego tematu). Dziękuję za info.

  • 0

    679. ~David  2017-07-07 08:39:29  host: 162.217.31.218

    PROSZĘ CIEBIE !!!! To transformacja życia! Nazywam się David Allen,
    Jestem z Wielkiej Brytanii. Ze względu na pewien podział finansowy, umowa była
    Obsługa w zeszłym miesiącu nie była zgodna z planem. Więc zdecydowałem się na pożyczkę, ale
    To nigdy nie zostało zatwierdzone ze względu na mój słaby wynik kredytowy. Kilka dni temu, a
    Pani z mojej organizacji przyszła i skierowała mnie do SOFIE DAVI LOAN FIRM
    Online z niską stopą procentową 3% i lepszym harmonogramem płatności. I on
    Powiedział mi, że był oszukiwany kilka razy, dopóki nie został skierowany
    SOFIE DAVI LOAN SIGN ONLINE.I następnie skontaktował się z nimi na SOFIE DAVI ONLINE LOAN
    Tego samego dnia i przezwyciężyłem proces pożyczki przez 24 godziny i jako Bóg
    Tak miło, zgodziłem się na kwotę pożyczki w wysokości 125 000 USD ze spłatą
    3 lata, jestem taka szczęśliwa, że ​​mogę kontynuować kontrakt z sukcesem
    Dzięki za pomoc mi z mojego problemu finansowego. Dzielę to
    Ponieważ wiem, że istnieje wiele osób, które przechodzą finansowo
    Problemy i radzę pójść pożyczką w SOFIA DAVI LOAN
    FIRM ONLINE i bez problemów finansowych bez problemów. Firma
    Aby uzyskać dowolną kwotę kredytu, czego potrzebujesz, musisz być firmą SOFIE DAVI LOAN:
    Skontaktuj się z nimi za pomocą tego e-maila @ SOFIEDAVILOANASSOCIATION @ gmail.com
    ..... BĄDŹ BŁOGOSŁAWIONY

  • 0

    681. ~SERGEY YAKUBOVA  2017-07-09 10:29:21  host: 197.210.226.63

    OFERTA NIERUCHOMOŚCI KREDYTOWA BEZ BEZPŁATNIE OPŁATY

    Cześć,

    Jakie są Twoje potrzeby finansowe?
    Dajemy pożyczki od minimum 2,000 USD do maksymalnej kwoty 100 000 000 USD z wygodnym czasem, który wynosi od 1 do 30 lat przy bardzo obniżonej stopie procentowej 3%.

    Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej?
    Czy potrzebujesz osobistego kredytu?
    Czy chcesz kupić samochód?
    Chcesz refinansować?
    Czy potrzebujesz kredytu hipotecznego?

    Czy potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją propozycję biznesową lub rozszerzenie? Straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje ciężary finansowe nadal istnieją?
    Prosimy o kontakt z nami w sprawie ewentualnej współpracy gospodarczej

    Skontaktuj się z nami przez e-mail: constantloanfirm1@gmail.com

  • 0

    682. ~SERGEY YAKUBOVA  2017-07-09 10:29:22  host: 197.210.227.227

    OFERTA NIERUCHOMOŚCI KREDYTOWA BEZ BEZPŁATNIE OPŁATY

    Cześć,

    Jakie są Twoje potrzeby finansowe?
    Dajemy pożyczki od minimum 2,000 USD do maksymalnej kwoty 100 000 000 USD z wygodnym czasem, który wynosi od 1 do 30 lat przy bardzo obniżonej stopie procentowej 3%.

    Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej?
    Czy potrzebujesz osobistego kredytu?
    Czy chcesz kupić samochód?
    Chcesz refinansować?
    Czy potrzebujesz kredytu hipotecznego?

    Czy potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją propozycję biznesową lub rozszerzenie? Straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje ciężary finansowe nadal istnieją?
    Prosimy o kontakt z nami w sprawie ewentualnej współpracy gospodarczej

    Skontaktuj się z nami przez e-mail: constantloanfirm1@gmail.com

  • 0

    683. ~MICRO-FINANCE BANK  2017-07-29 05:02:32  host: 105.112.39.37

    Czy jesteś mężczyzną biznesu czy kobietą? Czy potrzebujesz pieniędzy, aby założyć własne
    biznes? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozliczyć swój dług lub spłacić rachunki
    Lub rozpocznij miły interes? Czy potrzebujesz pieniędzy na swój projekt? Oferujemy
    Pożyczki zabezpieczone dowolnej kwoty i na całym świecie (jednostki,
    Firm, nieruchomości i osób prawnych) w naszej stawce 2%
    doskonały. Aby uzyskać odpowiedzi na pytania związane z aplikacją i przesłać więcej informacji
    Następujący adres e-mail: (worldwidemicrofinancebank@gmail.com)

    NASZA OFERTA ZAWIERA
    1). Pożyczka biznesowa
    2). Kredyty mieszkaniowe
    3). Pożyczka osobista
    4). Kredyt Hipoteczny
    5). Konsolidacja zadłużenia E.T.C.

    NASZA WIZJA
    Być wiodącym i preferowanym kredytodawcą pożyczki

    NASZA MISJA
    Zapewnienie innowacyjnej i przystępnej pożyczki oraz dobrych usług, które zmaksymalizują wartość zainteresowanych stron.

    SPOSÓB PŁATNOŚCI
    Płatność bezwarunkowa: 1,5% Rabat
    Opcja kredytu hipotecznego: 30% kapitał własny, 70% kredyt hipoteczny
    Pożyczka: 2% Oprocentowanie

    Nasza wartość jest profesjonalizmem, integralnością i doskonałością

    Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami:
    Bank Oficjalny E-mail: worldwidemicrofinancebank@gmail.com
    WhatsApp: +1 (409) 205-0481

  • 0

    684. ~Elena  2017-07-29 07:51:31  host: 197.210.25.187

    Drogi poszukujący pożyczki

    Masz jakieś trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną firmę? Ta spółka pożyczkowa ustanowiła organizacje praw człowieka na całym świecie, a jedynym celem pomocy ubogim i osobom cierpiącym na trudności finansowe. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: elenanino0007@gmail.com

    Nazwa:
    Wymagana kwota kredytu:
    Czas trwania kredytu:
    Numer telefonu komórkowego:

    Dziękuję i błogosławię Bogu
    PEWNOŚĆ SIEBIE
    Elena

  • 0

    685. ~Pastor Gable  2017-08-04 12:45:40  host: www.etisalat.com.ng

    Szukasz kredytu do Państwa firmy?

    Czy jesteś zainteresowany coraz nasze nisko oprocentowanej pożyczki dla biznesu, zakupionych przez projekty, takie jak rozpoczęcia działalności gospodarczej franczyzy, przejęcie, rozszerzenie działalności, nieruchomości komercyjne i wykonanie umowy. Nasza firma oferuje Niskooprocentowane pożyczki dla długo i krótkoterminowych podstawy.
    Jeżeli zainteresowany, proszę wrócić i pozwól nam dowiedzieć się więcej o firmie i jak bardzo zamierzasz wypożyczyć dla Twojej firmy. E-mail: info.lockwoodlenders@gmail.com

  • 0

    686. ~Mr Lawson  2017-08-06 07:49:10  host: 105.112.39.13

    Witam, Czy operacja człowiek biznesu czy kobieta? Czy jesteś w jakiejkolwiek katastrofy pieniężnej lub potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub rachunków lub do wyrównania rachunki? jeśli tak, to niech swoje marzenia przez Kontakt ADVANCE pożyczkę COMPANY, dajemy kredyt w wysokości 2% rocznego uwodzenia, o minimalnej objętości można Uzyskane uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez e-mail:
    (Advancefinanceloancompany@gmail.co I)
    Więcej informacji o naszej firmie i jak prowadzimy działalność. Czekać, aby usłyszeć od poczty

    pozdrowienia
    Pan Lawson

  • 0

    687. ~john  2017-08-06 10:11:07  host: 104.131.28.189

    Szukasz pożyczki biznesowej? Pożyczka indywidualna, kredyt domowy, pożyczka samochodowa, pożyczka studencka,
      Pożyczka konsolidacyjna, pożyczka niezabezpieczona, pożyczka na fundusze podwyższonego ryzyka z oprocentowaniem 2%, zainteresowani wnioskodawcy powinni się z nami skontaktować przez e-mail: johnloanfirm2@gmail.com

  • 0

    689. ~Citizens Bank  2017-08-11 20:25:52  host: 105.112.47.55

    Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na prowadzenie działalności gospodarczej lub płacisz rachunki z niską stopą procentową 3% rocznie. Udzielamy pożyczek jednostkom indywidualnym i współpracującym, począwszy od 50 000 USD maksymalnie 50 milionów USD od 1 do 30 lat. Jesteśmy certyfikowani, niezawodni, wydajni, szybko i dynamicznie. Możemy zaoferować pożyczkę. Zainteresowane osoby powinny się z nami skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej: - guaranteeloanaccess@gmail.com, aby umożliwić nam otwarcie pliku przetwarzania pożyczki.

    Citizens Bank

  • 0

    690. ~evelynfred  2017-08-12 03:44:16  host: 197.210.28.8

    Witam wszystkich! Jestem mrs evelynfred Z USA szybko chcę użyć tego medium, aby podzielić się zeznaniem na temat tego, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego kredytodawcy pożyczającego, który przekształcił moje życie z trawy w łaskę, od ubogiej do bogatej I udanego człowieka, który może pochwalić się zdrowym i zamożnym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania kredytu w internecie i oszustwa suma $ 7, 700.00 i stałem się tak zdesperowany w uzyskaniu kredytu od legit kredytodawcy pożyczkodawcy online, który nie dodaje się do mojego bólu, a następnie postanowiłem skontaktować się z Mój przyjaciel, który niedawno dostał pożyczkę online, omawialiśmy problem i do naszego wniosku powiedziała mi o człowieku nazywanym Petersonem Gerhardem, który jest dyrektorem finansowym pożyczki finansowej. Więc złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości (90 000,00 dolarów USD) z niską Oprocentowanie 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez problemu ze stresem i wszystkie przygotowania dotyczące przelewu pożyczki oraz w ciągu mniej niż dwóch (2) dni pożyczka została wpłacona do mojego banku, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje Pożyczkę, aby szybko skontaktować się z nim za pośrednictwem (financeloancompany4@gmail.com), nie wie, że robię to, modlę się, aby Bóg pobłogosławił go za dobrą rzecz, którą zrobił w moim życiu.

  • 0

    692. ~Amigo007  2017-08-13 02:56:15  host: 87-205-57-135.adsl.inetia.pl

    Co to kur** ma być? Przypadkiem trafiłem na ten artykuł. Co to za spam wyłudzaczy i oszustów? Dlaczego administracja nie usunie tego tematu??? Bo rozumiem że ten wątek "darmowego internetu" jest dawno nieaktualny?

  • 0

    696.  2017-08-13 16:38:38

    694 i 692). Przeczytaj UWAŻNIEJ mój wpis nr 677.

    b.o.

  • 0

    697. ~Jerry Carl  2017-08-14 17:51:16  host: 212.7.219.115

    Cześć, jestem pan Jerry Carl wierzyciel prywatnych pożyczek, a ja jestem tutaj, aby spełnić twoje marzenia, aby uzyskać pożyczkę. Czy potrzebujesz pożyczki w trybie pilnym? Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę długów? Czy potrzebujesz pożyczki na rozbudowę firmy lub rozpocznij własną działalność gospodarczą, Jesteśmy tu dla Ciebie z niską stopą procentową 2% i można uzyskać kredyt pożyczki w wysokości 3.000 USD do 100.000.000 USD maksymalną kwotę kredytu i do 40 lat pożyczki Trwanie. Skontaktuj się z nami pod adresem jerrycarlloans@gmail.com

  • 0