Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Darmowy Internet unijny na 2 lata w sieci NetMaks

[Aktualizacja II] Darmowy Internet unijny na 2 lata w sieci NetMaks

sirmark 6 Marca 2013 13:57 Aktualizacja: 8 Marca 2013 12:20

41 12

Spółka Milmex Systemy Komputerowe, w ramach budowy infostrady NetMaks, uruchamia usługę darmowego, bezprzewodowego, szerokopasmowego Internetu w technologii WiMAX 4G. Rozwój oferty darmowego dostępu do sieci możliwy jest między innymi dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej. Całkowita wartość przeprowadzonej inwestycji, w tym rozbudowy infrastruktury i uruchomienia sieci, sięga 600 mln zł.

Infostrada NetMaks to sieć telekomunikacyjna, która umożliwia szybki dostęp do bezprzewodowego internetu, telefonii cyfrowej i innych usług multimedialnych, w szczególności stanowiąc nadzwyczaj pożądane szerokopasmowe medium na obszarach, gdzie brak jest sieci kablowych. Sygnał nadawany jest w standardzie WiMAX 802.16e na licencjonowanym paśmie częstotliwości 3,5 GHz, dzięki czemu sieć jest wolna od zakłóceń i może osiągnąć prędkość transferu nawet do 150 Mb/s.

Darmowy internet unijny oferowany jest przez całą długość trwania umowy - na okres 2 lat. Użytkownik otrzymuje łącze 1Mb/s z dynamicznym rozszerzeniem do 10Mb/s (zależy to od obciążenia sieci). Operator nie stosuje ograniczeń: sesja nie jest przerywana, nie ma filtrowania portów ani limitów transferu. Oferta jest taka sama we wszystkich regionach, w których firma posiada sieć.

W ofercie operatora dostępne są także usługi płatne np. abonamenty z szybszym limitem transferu, usługi telefonii cyfrowej czy też monitoring bezprzewodowymi kamerami IP.

Obecnie NetMaks obsługuje okolice następujących miast: Kraków, Tarnów, Opole, Nysa, Częstochowa, Lublin, Zamość, Chełm, Przemyśl, Zgorzelec, Kuźnia Raciborska, Wodzisław Śląski, Bielsko-Biała, Wisła, Skoczów, Żywiec, Wieluń, Kępno, Suwałki oraz Augustów. Zasięg usługi jest systematycznie powiększany.

[Aktualizacja - 7 marca 21:00]

Od dwóch dni oczekujemy na regulaminy usługi, niestety jak poinformował nas przedstawiciel firmy, są one jeszcze poprawiane. Regulaminów nie ma na stronie internetowej, ale co ciekawe inny z pracowników zapewnia, że są one do wglądu w punkcie sprzedaży. Z informacji, które do tej pory uzyskaliśmy od pracowników Milmex wynika, że promocja "Internet za darmo" jest ofertą limitowaną ilościowo w danym regionie.




Przy podpisaniu umowy jako zabezpieczenie za przekazany sprzęt wymagana jest wpłata kaucji w kwocie 2159,76 zł, która jest zwracana po zakończeniu umowy. Istnieje jednak druga opcja - klient podpisuje umowę na pożyczkę z bankiem (Bankiem Pocztowym), a firma Milmex spłaca za klienta miesięczne raty, dotyczące tego zobowiązania. Klient nie ponosi kosztów tej umowy, ale musi posiadać zdolność kredytową, którą ocenia bank. Klient ponosi koszt instalacji oraz aktywacji usług w kwocie 88 zł (69zł +19zł).

Jak tylko otrzymamy oficjalne regulaminy, wiadomość zostanie aktualizowana.

[Aktualizacja - 8 marca 12:20]

Jeden z naszych Czytelników udostępnił zeskanowany regulamin oferty. Wciąż czekamy na oficjalny dokument od operatora, który prawdopodobnie będzie częściowo zmieniony.

Zobacz: zeskanowany regulamin oferty

Źródło tekstu: Milmex, wł     

Dodaj do:

Tagi: milmex | netmaks | wimax

w sumie: 535
  • 0

    683. ~MICRO-FINANCE BANK  2017-07-29 05:02:32  host: 105.112.39.37

    Czy jesteś mężczyzną biznesu czy kobietą? Czy potrzebujesz pieniędzy, aby założyć własne
    biznes? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozliczyć swój dług lub spłacić rachunki
    Lub rozpocznij miły interes? Czy potrzebujesz pieniędzy na swój projekt? Oferujemy
    Pożyczki zabezpieczone dowolnej kwoty i na całym świecie (jednostki,
    Firm, nieruchomości i osób prawnych) w naszej stawce 2%
    doskonały. Aby uzyskać odpowiedzi na pytania związane z aplikacją i przesłać więcej informacji
    Następujący adres e-mail: (worldwidemicrofinancebank@gmail.com)

    NASZA OFERTA ZAWIERA
    1). Pożyczka biznesowa
    2). Kredyty mieszkaniowe
    3). Pożyczka osobista
    4). Kredyt Hipoteczny
    5). Konsolidacja zadłużenia E.T.C.

    NASZA WIZJA
    Być wiodącym i preferowanym kredytodawcą pożyczki

    NASZA MISJA
    Zapewnienie innowacyjnej i przystępnej pożyczki oraz dobrych usług, które zmaksymalizują wartość zainteresowanych stron.

    SPOSÓB PŁATNOŚCI
    Płatność bezwarunkowa: 1,5% Rabat
    Opcja kredytu hipotecznego: 30% kapitał własny, 70% kredyt hipoteczny
    Pożyczka: 2% Oprocentowanie

    Nasza wartość jest profesjonalizmem, integralnością i doskonałością

    Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami:
    Bank Oficjalny E-mail: worldwidemicrofinancebank@gmail.com
    WhatsApp: +1 (409) 205-0481

  • 0

    684. ~Elena  2017-07-29 07:51:31  host: 197.210.25.187

    Drogi poszukujący pożyczki

    Masz jakieś trudności finansowe? Czy chcesz założyć własną firmę? Ta spółka pożyczkowa ustanowiła organizacje praw człowieka na całym świecie, a jedynym celem pomocy ubogim i osobom cierpiącym na trudności finansowe. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: elenanino0007@gmail.com

    Nazwa:
    Wymagana kwota kredytu:
    Czas trwania kredytu:
    Numer telefonu komórkowego:

    Dziękuję i błogosławię Bogu
    PEWNOŚĆ SIEBIE
    Elena

  • 0

    685. ~Pastor Gable  2017-08-04 12:45:40  host: www.etisalat.com.ng

    Szukasz kredytu do Państwa firmy?

    Czy jesteś zainteresowany coraz nasze nisko oprocentowanej pożyczki dla biznesu, zakupionych przez projekty, takie jak rozpoczęcia działalności gospodarczej franczyzy, przejęcie, rozszerzenie działalności, nieruchomości komercyjne i wykonanie umowy. Nasza firma oferuje Niskooprocentowane pożyczki dla długo i krótkoterminowych podstawy.
    Jeżeli zainteresowany, proszę wrócić i pozwól nam dowiedzieć się więcej o firmie i jak bardzo zamierzasz wypożyczyć dla Twojej firmy. E-mail: info.lockwoodlenders@gmail.com

  • 0

    686. ~Mr Lawson  2017-08-06 07:49:10  host: 105.112.39.13

    Witam, Czy operacja człowiek biznesu czy kobieta? Czy jesteś w jakiejkolwiek katastrofy pieniężnej lub potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub rachunków lub do wyrównania rachunki? jeśli tak, to niech swoje marzenia przez Kontakt ADVANCE pożyczkę COMPANY, dajemy kredyt w wysokości 2% rocznego uwodzenia, o minimalnej objętości można Uzyskane uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez e-mail:
    (Advancefinanceloancompany@gmail.co I)
    Więcej informacji o naszej firmie i jak prowadzimy działalność. Czekać, aby usłyszeć od poczty

    pozdrowienia
    Pan Lawson

  • 0

    687. ~john  2017-08-06 10:11:07  host: 104.131.28.189

    Szukasz pożyczki biznesowej? Pożyczka indywidualna, kredyt domowy, pożyczka samochodowa, pożyczka studencka,
      Pożyczka konsolidacyjna, pożyczka niezabezpieczona, pożyczka na fundusze podwyższonego ryzyka z oprocentowaniem 2%, zainteresowani wnioskodawcy powinni się z nami skontaktować przez e-mail: johnloanfirm2@gmail.com

  • 0

    689. ~Citizens Bank  2017-08-11 20:25:52  host: 105.112.47.55

    Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na prowadzenie działalności gospodarczej lub płacisz rachunki z niską stopą procentową 3% rocznie. Udzielamy pożyczek jednostkom indywidualnym i współpracującym, począwszy od 50 000 USD maksymalnie 50 milionów USD od 1 do 30 lat. Jesteśmy certyfikowani, niezawodni, wydajni, szybko i dynamicznie. Możemy zaoferować pożyczkę. Zainteresowane osoby powinny się z nami skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej: - guaranteeloanaccess@gmail.com, aby umożliwić nam otwarcie pliku przetwarzania pożyczki.

    Citizens Bank

  • 0

    690. ~evelynfred  2017-08-12 03:44:16  host: 197.210.28.8

    Witam wszystkich! Jestem mrs evelynfred Z USA szybko chcę użyć tego medium, aby podzielić się zeznaniem na temat tego, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego kredytodawcy pożyczającego, który przekształcił moje życie z trawy w łaskę, od ubogiej do bogatej I udanego człowieka, który może pochwalić się zdrowym i zamożnym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania kredytu w internecie i oszustwa suma $ 7, 700.00 i stałem się tak zdesperowany w uzyskaniu kredytu od legit kredytodawcy pożyczkodawcy online, który nie dodaje się do mojego bólu, a następnie postanowiłem skontaktować się z Mój przyjaciel, który niedawno dostał pożyczkę online, omawialiśmy problem i do naszego wniosku powiedziała mi o człowieku nazywanym Petersonem Gerhardem, który jest dyrektorem finansowym pożyczki finansowej. Więc złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości (90 000,00 dolarów USD) z niską Oprocentowanie 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez problemu ze stresem i wszystkie przygotowania dotyczące przelewu pożyczki oraz w ciągu mniej niż dwóch (2) dni pożyczka została wpłacona do mojego banku, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje Pożyczkę, aby szybko skontaktować się z nim za pośrednictwem (financeloancompany4@gmail.com), nie wie, że robię to, modlę się, aby Bóg pobłogosławił go za dobrą rzecz, którą zrobił w moim życiu.

  • 0

    692. ~Amigo007  2017-08-13 02:56:15  host: 87-205-57-135.adsl.inetia.pl

    Co to kur** ma być? Przypadkiem trafiłem na ten artykuł. Co to za spam wyłudzaczy i oszustów? Dlaczego administracja nie usunie tego tematu??? Bo rozumiem że ten wątek "darmowego internetu" jest dawno nieaktualny?

  • 0

    696.  2017-08-13 16:38:38

    694 i 692). Przeczytaj UWAŻNIEJ mój wpis nr 677.

    b.o.

  • 0

    697. ~benjamin  2017-08-26 19:47:23  host: 172.98.87.115

    Witam kolego
    Jestem prywatną ekspertów finansowych. Jesteśmy międzynarodową organizacją Banco General (SG) z koncepcją walki z ubóstwem, bezrobociem i finansowaniem różnych projektów i działań na rzecz zysku na świecie. Jeśli potrzebujesz pożyczek pieniędzy między osobami, aby poradzić sobie z trudnościami finansowymi, aby w końcu złamać impas, który spowodował banki, przez odrzucenie plików wniosku o kredyt! Więc jeśli potrzebujesz pożyczki gotówkowej nie wahaj się skontaktuj się ze mną za wszystkie pożyczki potrzebuje pieniędzy. Skontaktuj się teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: cnpholding30@gmail.coma

  • 0

    698. ~Melike Edwin  2017-09-09 19:10:29  host: 197.211.61.137

    Szukasz pomocy finansowej? oferujemy wszelkiego rodzaju pomoc finansową dla każdego legalnego klienta, firmy, kredytu samochodowego, kredytu mieszkaniowego, pożyczki firmowej, kredytu medycznego e.tc Skontaktuj się z nami dziś i zatwierdzimy kredyt.
    Adres e-mail: worldbestloans@gmail.com
    Strona internetowa: http: //worldbestloans.wix.com/worldbes

  • 0

    699. ~Micheal Shaw  2017-09-17 02:30:43  host: 5.133.12.50

    Dzień Dobry Szanowny Kandydat,

    Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, pożyczki długoterminowej? kupić samochód lub dom? Potrzebujesz inwestora? potrzebujesz prywatnego inwestora? Jeśli tak nie martw się, oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki z niską i przystępną stopą procentową w wysokości 3%, bez zabezpieczenia i bez kontroli kredytowej. Wracaj do nas, jeśli potrzebujesz pożyczki, napisz do mnie teraz poprzez: (americasloanscompany@gmail.com) znajdziesz poniżej naszej działalności i daj nam znać, jak możemy Ci pomóc.

    Czy potrzebujesz inwestora?
    Czy potrzebujesz prywatnego inwestora?
    Czy masz niedokończony projekt ze względu na złe finansowanie?
    Czy potrzebujesz pieniędzy na inwestycje w pewnym zakresie specjalizacji, które będzie
    zyskasz ci? i nie wiesz, co robić.
    Czy chcesz zainwestować pieniądze, które masz i dostać podwójne w ciągu jednego tygodnia?
    Czy masz dobry biznesplan, ale nie masz pieniędzy na to pracować?
    Czy potrzebujesz pilnej pożyczki?
    Czy potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć swoją propozycję biznesową lub rozszerzenie?
    Czy masz pieniądze, ale nie wiesz jak inwestować?

    Straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje
    nadal trwa obciążenie finansowe? Proszę nie wahaj się skontaktować z nami
    dla ewentualnej współpracy gospodarczej Skontaktuj się z nami przez e-mail:
    (americasloanscompany@gmail.com) Możemy zrealizować Twoje marzenia.

    Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

    Nazwa firmy: AMERICA'S LOAN COMPANY
    Firma e-mail americasloanscompany@gmail.com
    Firma NMLS ID: 315276

    Pozdrowienia.
    Micheal Shaw.

  • 0

    700. ~James Moore  2017-09-17 14:38:59  host: 81-171-52-174.ipvanish.com

    Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej?
    Czy potrzebujesz osobistego kredytu?
    Czy chcesz kupić samochód?
    Chcesz refinansować?
    Czy potrzebujesz kredytu hipotecznego?

    Czy potrzebujesz ogromnej kapitału, aby rozpocząć Twoją propozycję biznesową lub
    ekspansja? Straciłeś nadzieję i myślisz, że nie ma wyjścia, a twoje
    nadal trwa obciążenie finansowe? skontaktuj się dziś z nami pod adresem ezmoneyloanservices761@gmail.com

  • 0

    701. ~hogemazza  2017-09-20 16:41:39  host: 5.133.12.58

    Witam wszystkich! Jestem pan hoge mazza Z USA szybko chcę użyć tego medium, aby podzielić się zeznaniem na temat tego, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego kredytodawcy pożyczającego, który przekształcił moje życie z trawy w łaskę, z ubogiej do bogatym i pomyślnym człowiekiem, który teraz może pochwalić się zdrowym i zamożnym życiem bez stresu czy trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania kredytu w internecie i oszustwa suma $ 7, 700.00 i stałem się tak zdesperowany w uzyskaniu kredytu od legit kredytodawcy pożyczkodawcy online, który nie dodaje się do mojego bólu, a następnie postanowiłem skontaktować się z mój przyjaciel, który niedawno dostał pożyczkę online, rozmawialiśmy o tym problemie i do naszego wniosku, że powiedziała mi o człowieku o imieniu John Paul, który jest dyrektorem generalnym pożyczki finansowej. Więc złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości (90 000,00 dolarów USD) z niską oprocentowanie 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez problemu ze stresem i wszystkie przygotowania dotyczące przelewu pożyczki oraz w ciągu mniej niż dwóch (2) dni pożyczka została wpłacona do mojego banku, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje pożyczkę, aby szybko skontaktować się z nim za pośrednictwem (financeloancompany4@gmail.com), nie wiedział, że to robię, modlę się, aby Bóg pobłogosławił go za dobrą rzecz, którą zrobił w moim życiu.

  • 0

    703. ~Pani Patricia Kingsman  2017-09-21 13:44:51  host: 166.88.123.80

    Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy jesteś w jakimkolwiek bałaganie finansowym lub potrzebujesz funduszy, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć miłą Małą Skale i średnie przedsiębiorstwa? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać kredyt kapitałowy od banków lokalnych i innych instytucji finansowych ?. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami poprzez e-mail: patriciakingsman.loans2016@gmail.com

  • 0

    704. ~ronald faris  2017-10-02 22:02:32  host: 105.112.39.57

    Witam serdecznie,

    Jestem Pani Jessica GOMEZ z Chile Szukam pożyczki od kilku lat Byłem 6 razy ofiarą oszustwa z fałszywymi pożyczkodawcami, którzy mają mnie rune, próbowałem samobójstwo z powodu nich. Ponieważ miałem dług i rachunki do zapłaty. Myślałem, że to już koniec, nie mam już poczucia życia.
    Ale na szczęście widziałem zeznania złożone przez wielu ludzi na temat Pana RONALDA FARISA Z WIN TRUST MORGAGE, więc skontaktowałem się z nim, aby uzyskać moją pożyczkę w celu rozliczenia długów i zrealizowania mojego projektu. To z panem RONALDEM FARISEM z WIN TRUST MORGAGE, że życie uśmiechnął się ponownie, jest królowa prostych prostych i bardzo wyczerpujących.
    Jeśli potrzebujesz finansowania; Pożyczki osobiste, refinansowanie pożyczek, pożyczki dla inwestorów, kredyty samochodowe, pożyczki konsolidujące zadłużenie, pożyczki biznesowe, pożyczki zagraniczne w ramach każdego projektu pomogą Ci je zrealizować i wspierać finansowo.

    RONALD FARIS
    NUMER WHATSAPP: +15186011323
    ADRES E-MAIL ----- [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
    ZYSK TRANS MIESZKANIA

  • 0

    705. ~ronald faris  2017-10-02 22:09:43  host: 105.112.39.57

    Witam serdecznie,

    Jestem Pani Jessica GOMEZ z Chile Szukam pożyczki od kilku lat Byłem 6 razy ofiarą oszustwa z fałszywymi pożyczkodawcami, którzy mają mnie rune, próbowałem samobójstwo z powodu nich. Ponieważ miałem dług i rachunki do zapłaty. Myślałem, że to już koniec, nie mam już poczucia życia.
    Ale na szczęście widziałem zeznania złożone przez wielu ludzi na temat Pana RONALDA FARISA Z WIN TRUST MORGAGE, więc skontaktowałem się z nim, aby uzyskać moją pożyczkę w celu rozliczenia długów i zrealizowania mojego projektu. To z panem RONALDEM FARISEM z WIN TRUST MORGAGE, że życie uśmiechnął się ponownie, jest królowa prostych prostych i bardzo wyczerpujących.
    Jeśli potrzebujesz finansowania; Pożyczki osobiste, refinansowanie pożyczek, pożyczki dla inwestorów, kredyty samochodowe, pożyczki konsolidujące zadłużenie, pożyczki biznesowe, pożyczki zagraniczne w ramach każdego projektu pomogą Ci je zrealizować i wspierać finansowo.

    RONALD FARIS
    NUMER WHATSAPP: +15186011323
    ADRES E-MAIL ----- [dporterwintrustmortgage@outlook.com]
    ZYSK TRANS MIESZKANIA

  • 0

    706. ~Marty Philips..  2017-10-08 21:50:06  host: 185.182.81.44

    Reliance Trust Companies, Inc.
     
    Jesteśmy Private International Money Lenders. Oferujemy różne kredyty z bardzo niską stopą procentową w wysokości trzech procent rocznie. Nasze fundusze pochodzą wyłącznie z prywatnych i korporacyjnych portfeli inwestycyjnych pod naszą bezpośrednią jurysdykcją.
     
    OFERUJEMY następujące kategorie pożyczek bez konwersji na poziomie 3%
    * Pożyczki osobiste * Pożyczki firmowe * Kredyty inwestycyjne * Pożyczka samochodowa
    * Pożyczka studencka * kredyt rolniczy * kredyt mieszkaniowy
     
    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, proszę podaj krótko następujące informacje kierownictwu poprzez e-mail: reliancetrustcompanies420@hotmail.com
     
    * Imię:
    * Kraj:
    * Telefon:
    * Wymagana kwota:
    * Termin pożyczki:

  • 0

    707. ~Gina  2017-10-09 06:50:05  host: 162.217.31.55

    Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca, który ratuje moją rodzinę przed naszą biedną sytuacją, opowiem imię całego świata i jestem tak z przyjemnością powiem, że moja rodzina jest na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby rozpocząć całe życie, ze względu na mój zawód, jako ja jestem jedną mama, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wisząc na mnie, dopóki nie poznałem wysłaną przez Boga firmę pożyczkową, która zmieniła moje życie i moje rodziny, bojaźliwa Bożą Firmę, Nora Mildred, była zbawcą BOGA posłanym do ratowania mojej rodziny kredytem w wysokości 100 000 USD kontakt z nią noramildred.loan@hotmail.com

  • 0