Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Darmowy Internet unijny na 2 lata w sieci NetMaks

[Aktualizacja II] Darmowy Internet unijny na 2 lata w sieci NetMaks

sirmark 6 Marca 2013 13:57 Aktualizacja: 8 Marca 2013 12:20

41 12

Spółka Milmex Systemy Komputerowe, w ramach budowy infostrady NetMaks, uruchamia usługę darmowego, bezprzewodowego, szerokopasmowego Internetu w technologii WiMAX 4G. Rozwój oferty darmowego dostępu do sieci możliwy jest między innymi dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej. Całkowita wartość przeprowadzonej inwestycji, w tym rozbudowy infrastruktury i uruchomienia sieci, sięga 600 mln zł.

Infostrada NetMaks to sieć telekomunikacyjna, która umożliwia szybki dostęp do bezprzewodowego internetu, telefonii cyfrowej i innych usług multimedialnych, w szczególności stanowiąc nadzwyczaj pożądane szerokopasmowe medium na obszarach, gdzie brak jest sieci kablowych. Sygnał nadawany jest w standardzie WiMAX 802.16e na licencjonowanym paśmie częstotliwości 3,5 GHz, dzięki czemu sieć jest wolna od zakłóceń i może osiągnąć prędkość transferu nawet do 150 Mb/s.

Darmowy internet unijny oferowany jest przez całą długość trwania umowy - na okres 2 lat. Użytkownik otrzymuje łącze 1Mb/s z dynamicznym rozszerzeniem do 10Mb/s (zależy to od obciążenia sieci). Operator nie stosuje ograniczeń: sesja nie jest przerywana, nie ma filtrowania portów ani limitów transferu. Oferta jest taka sama we wszystkich regionach, w których firma posiada sieć.

W ofercie operatora dostępne są także usługi płatne np. abonamenty z szybszym limitem transferu, usługi telefonii cyfrowej czy też monitoring bezprzewodowymi kamerami IP.

Obecnie NetMaks obsługuje okolice następujących miast: Kraków, Tarnów, Opole, Nysa, Częstochowa, Lublin, Zamość, Chełm, Przemyśl, Zgorzelec, Kuźnia Raciborska, Wodzisław Śląski, Bielsko-Biała, Wisła, Skoczów, Żywiec, Wieluń, Kępno, Suwałki oraz Augustów. Zasięg usługi jest systematycznie powiększany.

[Aktualizacja - 7 marca 21:00]

Od dwóch dni oczekujemy na regulaminy usługi, niestety jak poinformował nas przedstawiciel firmy, są one jeszcze poprawiane. Regulaminów nie ma na stronie internetowej, ale co ciekawe inny z pracowników zapewnia, że są one do wglądu w punkcie sprzedaży. Z informacji, które do tej pory uzyskaliśmy od pracowników Milmex wynika, że promocja "Internet za darmo" jest ofertą limitowaną ilościowo w danym regionie.
Przy podpisaniu umowy jako zabezpieczenie za przekazany sprzęt wymagana jest wpłata kaucji w kwocie 2159,76 zł, która jest zwracana po zakończeniu umowy. Istnieje jednak druga opcja - klient podpisuje umowę na pożyczkę z bankiem (Bankiem Pocztowym), a firma Milmex spłaca za klienta miesięczne raty, dotyczące tego zobowiązania. Klient nie ponosi kosztów tej umowy, ale musi posiadać zdolność kredytową, którą ocenia bank. Klient ponosi koszt instalacji oraz aktywacji usług w kwocie 88 zł (69zł +19zł).

Jak tylko otrzymamy oficjalne regulaminy, wiadomość zostanie aktualizowana.

[Aktualizacja - 8 marca 12:20]

Jeden z naszych Czytelników udostępnił zeskanowany regulamin oferty. Wciąż czekamy na oficjalny dokument od operatora, który prawdopodobnie będzie częściowo zmieniony.

Zobacz: zeskanowany regulamin oferty

Źródło tekstu: Milmex, wł     

Dodaj do:

Tagi: milmex | netmaks | wimax

w sumie: 540
 • 0

  646. ~Ocean Finance i hipoteczne Ogra  2017-03-18 00:49:32  host: 197.210.226.10

  Czy potrzebujesz kredytu? Jeśli tak! Kontakt Ocean Finance i hipoteczne Ograniczona ®for ilości małych i dużych kredytów. Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej na oceanfinance459@gmail.com .My ook rozdawać z. £ 5000 funtów do 100 mln funtów dla osób i firm, kredyt jest otwarta dla wszystkich zakresie mniejszym od narodowości.

 • 0

  649. ~Styen Mugins  2017-03-25 12:00:52  host: 185.182.81.68

  Dzień dobry,

  Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Czy Twoja firma, firma lub przemysł potrzebuje pomocy finansowej? Czy potrzebują środków finansowych na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Czy potrzebują środków finansowych, aby rozwinąć swój biznes? Dajemy pożyczki dla zainteresowanych inviduals którzy poszukują kredytu w dobrej wierze. Czy jesteś poważnie w potrzebie pilnego kontaktu z nami kredytu na Email: exxonmobil191@outlook.com

  DANE Wniosek kredytowy

  1) imiona i nazwiska: ............
  2) Płeć: .................
  3) Wiek: ........................
  4) Kraj: .................
  5) Numer telefonu: ........
  6) Zawód: ..............
  7) Miesięczny dochód: ......
  8) Kwota kredytu potrzebne: .....
  9) Kredyt Czas trwania: ...............
  10) Cel pożyczki: ...........

  Jesteś wysłać to do naszej firmy e-mail: exxonmobil191@outlook.com

  Dziękuję.

 • 0

  650. ~Anderson Morris  2017-03-30 21:52:53  host: 197.211.61.9

  Te gandesti de obţine un împrumut? Ai nevoie serios de împrumut de urgenţă pentru a începe propria afacere? Eşti în datorii? Aceasta este sansa to realiza dorinto, noise to personale credite, credite či īmprumuturi corporative ši toate tipurile de credite či článku 2% pentru mai información českým răgăl český kontakt zi prin e-mail (andmoris38@gmail.Com)

 • 0

  651. ~Hadija Boftem  2017-04-13 06:04:23  host: 197.210.227.180

  Chcę, aby wszyscy przeczytali tę wiadomość ostrożnie. Jestem bardzo szczęśliwy zeznawać, jak dostałem pożyczkę w kredytodawców legit, ponieśliśmy z rąk wierzycieli fałszywego internetu na niektórych stronach internetowych, zastosowałem w kilku spółkach kredytowych tutaj i wszystko, co zrobili, pytał mnie o Zapłata i po zapłacie, nie dostanę pożyczki od nich, są fałszywymi ludźmi z Anglii, a nawet Indii. Byłem w bólu z powodu mojego długu i zapłaciłem kolejną zapłatę, aby uzyskać pożyczkę, aby zwiększyć zadłużenie. Byłem zachwycony, gdy mój przyjaciel powiedział mi, że dostał pożyczkę z internetu, on jest tym, który powiedział mi o Nicole Morgan z firmy NICOLE MORGAN LOAN FIRMA, a ja złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości 800 milionów, stosowałem wszystkie procedury, Myślę, że nie dostanę pożyczki, ale byłem bardzo szczęśliwy, gdy mój kredyt został zaakceptowany i wysłany bezpośrednio na moje konto bankowe w ciągu 2 dni od złożenia wniosku. Zapłaciłem teraz wszystkie moje długi i jestem finansowo stabilny, gdy piszę tę wiadomość. Jeśli więc ktoś z was ma zamiar ubiegać się o pożyczkę, powinieneś skontaktować się z Nicole Morgan w swoim e-mailu, są jedynym pożyczkodawcą pożyczającym, drugi jest fałszywy. Po prostu postępuj zgodnie z wszystkimi procedurami w Nicole Morgan i upewnij się, że dostaniesz pożyczkę, bądź mądry, abyś nie stracił pieniędzy jak ja, skontaktuj się z matką Nicole Morgan, jeśli naprawdę potrzebujesz pożyczki nicolemorganloan@gmail.com
  Skontaktuj się ze mną, a ja mogę podać więcej informacji i straży hadijaboften2@gmail.com
  Dziękuję Ci.

 • 0

  652. ~LOAN OFFER  2017-04-15 13:16:30  host: 197.211.56.79

  Czy szukasz pożyczki firmowej, kredytu osobistego, kredytu mieszkaniowego, kredytu samochodowego, pożyczek studenckich, konsolidacji zadłużenia, kapitału podwyższonego ryzyka, itp., Czy też odmówiłeś pożyczki przez bank lub jakąkolwiek instytucję finansową z tego powodu. Jesteś we właściwym miejscu dla swoich pożyczek! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielając pożyczek firmom i osobom z niską stopą procentową i przystępnej stopie procentowej w wysokości 3%. Skontaktuj się z nami przez e-mail: *** @ ***
     Larryjohncapitalinvestment@gmail.com
  Podanie o pożyczkę.
    
  Twoje pełne imię .........................
    
  Kraj ...............................
    
  Stan ...................................
    
  Wymagana kwota kredytu ...................
    
  Seks .................................
    
  Czas trwania kredytu .........................
    
  Numer telefonu .......................
    
  Miesięczny przychód .......................
    
  Z poważaniem,
  Larry John

 • 0

  653. ~LOAN OFFER  2017-04-15 13:16:32  host: 197.211.56.79

  Czy szukasz pożyczki firmowej, kredytu osobistego, kredytu mieszkaniowego, kredytu samochodowego, pożyczek studenckich, konsolidacji zadłużenia, kapitału podwyższonego ryzyka, itp., Czy też odmówiłeś pożyczki przez bank lub jakąkolwiek instytucję finansową z tego powodu. Jesteś we właściwym miejscu dla swoich pożyczek! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielając pożyczek firmom i osobom z niską stopą procentową i przystępnej stopie procentowej w wysokości 3%. Skontaktuj się z nami przez e-mail: *** @ ***
     Larryjohncapitalinvestment@gmail.com
  Podanie o pożyczkę.
    
  Twoje pełne imię .........................
    
  Kraj ...............................
    
  Stan ...................................
    
  Wymagana kwota kredytu ...................
    
  Seks .................................
    
  Czas trwania kredytu .........................
    
  Numer telefonu .......................
    
  Miesięczny przychód .......................
    
  Z poważaniem,
  Larry John

 • 0

  654. ~http://www.telepolis.pl/wiadomo  2017-04-16 14:04:18  host: 197.210.29.191

  Hei,
  Apakah Anda memerlukan pinjaman segera untuk menghapus hutang Anda atau Anda memerlukan pinjaman modal untuk memperbaiki bisnis Anda?
  Anda dipecat
  Bank dan lembaga keuangan lainnya?
  Apakah Anda memerlukan pinjaman konsolidasi atau hipotek?
  Jangan melihat lebih jauh, karena kita berada di sini untuk membuat semua masalah keuangan Anda terjadi di masa lalu. Kami meminjamkan uang kepada individu
  Membutuhkan bantuan keuangan yang memiliki kredit buruk atau membutuhkan uang
  Untuk membayar tagihan, untuk berinvestasi dalam bisnis dengan tarif 2%. Saya ingin menggunakan media ini untuk memberi tahu Anda bahwa kami memberikan bantuan yang andal dan bermanfaat dan siap menawarkan pinjaman kepada Anda. Jadi hubungi kami via email: williamsloancompany924@gmail.com

 • 0

  655. ~jack  2017-04-17 09:21:42  host: 197.210.227.78

  Jestem potencjalnym kredytodawcą pożyczkodawcy i daję pożyczkę biednym i potrzebującym, jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki, skontaktuj się ze mną teraz na mój adres e-mailowy jackballard396@gmail.com
  Moja praca polega na pomocy ubogim i potrzebującym, więc skontaktuj się ze mną teraz

  kocham Cię

 • 0

  657. ~Pierdziałkowski  2017-04-23 12:36:53  host: 85.195.110.37

  Tu Pierdziałkowski von Syfilis Original.
  Potrzebuję 100 tysięcy zł na wieczne nieoddanie. Jak długo będę czekał???

 • 0

  658. ~jonathan  2017-05-03 11:05:21  host: 197.210.29.173

  Witamy, jesteśmy Jonathan Albert Mak Loan Firmą, prywatną firmą pożyczkową, która daje pożyczki na czas nieokreślony. Potrzebujesz pilnej pożyczki, aby usunąć swoje zadłużenie, potrzebujesz pożyczki kapitałowej dla Twojej firmy, zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe, potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego, pożyczki studenckiej, kredytu samochodowego, pożyczki kontraktowej. Nie szukaj więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie kłopoty finansowe były przeszłością. Pożyczamy fundusze osobom potrzebującym pomocy finansowej, osobom, które mają złe kredyty lub potrzebują pieniędzy, aby płacić rachunki. Dajemy osobom z najniższym poziomem oprocentowania 2%. Chcę skorzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że udzielamy wiarygodnej pomocy i oferujemy Państwu pożyczkę. Dziękuję, skontaktuj się z nami już dziś pod adresem:
  Jonathanalbertmak@gmail.com
  Jonathanalbert88@outlook.com

 • 0

  659. ~jonathan  2017-05-03 11:06:32  host: 197.210.29.173

  Witamy, jesteśmy Jonathan Albert Mak Loan Firmą, prywatną firmą pożyczkową, która daje pożyczki na czas nieokreślony. Potrzebujesz pilnej pożyczki, aby usunąć swoje zadłużenie, potrzebujesz pożyczki kapitałowej dla Twojej firmy, zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe, potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego, pożyczki studenckiej, kredytu samochodowego, pożyczki kontraktowej. Nie szukaj więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie kłopoty finansowe były przeszłością. Pożyczamy fundusze osobom potrzebującym pomocy finansowej, osobom, które mają złe kredyty lub potrzebują pieniędzy, aby płacić rachunki. Dajemy osobom z najniższym poziomem oprocentowania 2%. Chcę skorzystać z tego medium, aby poinformować Cię, że udzielamy wiarygodnej pomocy i oferujemy Państwu pożyczkę. Dziękuję, skontaktuj się z nami już dziś pod adresem:
  Jonathanalbertmak@gmail.com
  Jonathanalbert88@outlook.com

 • 0

  660. ~faith  2017-05-09 14:15:04  host: 197.211.52.116

  Witam, jestem Maria Hooks, obecnie mieszkająca w Texas w USA. Jestem wdową w tej chwili z czterema dziećmi i utknęłam w sytuacji finansowej w maju 2015 r. I musiałem refinansować i płacić rachunki. Próbowałem poszukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych jak i korporacyjnych, ale nigdy z powodzeniem, a większość banków odrzuciła mój kredyt. Ale jak Bóg to miało, zostałem przywiązany do kobiety Boga prywatnego kredytodawcy pożyczającego, który dał mi pożyczkę w wysokości 850 000 USD i dziś jestem właścicielem firmy, a moje dzieci dobrze sobie radzą w tej chwili, jeśli musisz skontaktować się z firmą z Odesłanie do zabezpieczenia kredytu bez zabezpieczenia, brak kontroli kredytowej, brak podpisu z zaledwie 3-procentowym oprocentowaniem oraz lepsze plany spłat i harmonogramy, skontaktuj się z Panią Faith Robert (faithrobertloanservice@gmail.com). Z powrotem do niej z infromation w porządku
  Pierwsze imię ...
  PAŃSTWO ...
  KRAJE ...............
  NUMER TELEFONU ...
  POWODU KREDYTU.
  Kwota kredytu
  Okres kredytu.
  Zmiana
  kod pocztowy
  Kod pocztowy: Kraj ...
  Musi być ...
  MIESIĘCZNY PRZYCHÓD ...
  POWODU KREDYTU.

 • 0

  661. ~faith  2017-05-09 14:18:11  host: 197.211.52.116

  Witam, jestem Maria Hooks, obecnie mieszkająca w Texas w USA. Jestem wdową w tej chwili z czterema dziećmi i utknęłam w sytuacji finansowej w maju 2015 r. I musiałem refinansować i płacić rachunki. Próbowałem poszukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych jak i korporacyjnych, ale nigdy z powodzeniem, a większość banków odrzuciła mój kredyt. Ale jak Bóg to miało, zostałem przywiązany do kobiety Boga prywatnego kredytodawcy pożyczającego, który dał mi pożyczkę w wysokości 850 000 USD i dziś jestem właścicielem firmy, a moje dzieci dobrze sobie radzą w tej chwili, jeśli musisz skontaktować się z firmą z Odesłanie do zabezpieczenia kredytu bez zabezpieczenia, brak kontroli kredytowej, brak podpisu z zaledwie 3-procentowym oprocentowaniem oraz lepsze plany spłat i harmonogram, prosimy o kontakt z Panią Faith Robert (faithsmithloanhome@gmail.com). Z powrotem do niej z infromation w porządku
  Pierwsze imię ...
  PAŃSTWO ...
  KRAJE ...............
  NUMER TELEFONU ...
  POWODU KREDYTU.
  Kwota kredytu
  Okres kredytu.
  Zmiana
  kod pocztowy
  Kod pocztowy: Kraj ...
  Musi być ...
  MIESIĘCZNY PRZYCHÓD ...
  POWODU KREDYTU.

 • 0

  662. ~Divine  2017-05-16 19:23:46  host: 197.210.226.225

  cześć

  Czy starałeś się rozpocząć projekt lub otworzyć firmę? Potrzebujesz pilnego finansowania, aby ukończyć edukację lub zbudować dom? Potrzebujesz pilnego finansowania na leczenie szpitalne lub wyjazd za granicę? Uprzejmie prosimy o kontakt przez: (divineloanfirm622@gmail.com)

  Z poważaniem,
  Boski

 • 0

  663. ~MARIAN SAVIC  2017-05-17 13:13:40  host: 197.210.226.27

  Witam wszystkich,
  Nazywam się Marian Savic z Dżakarty w Indonezji, chcę skorzystać z tego medium, aby radzić wszystkim, by się ostrożnie ubiegać o pożyczkę, złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości około 150 milionów od kobiety w Turcji i straciłem około 10 milionów Bez zaciągania pożyczek, pytali wielokrotnie za koszt, płacę prawie 10 milionów wciąż nie dostałem pożyczki, są zwrócone do mnie około 2 razy dwa różne kobiety na Filipinach, mam nadzieję, że spełnisz prawo Osoba, ale nie.

  Bóg jest chwałą, poznałem przyjaciela, który właśnie złożył wniosek o pożyczkę, a on pożyczał bez jakiegokolwiek stresu, więc przedstawił mnie pani Ivana Luce, dyrektorowi generalnemu GUARANTY TRUST LOAN i złożyłem wniosek o 420 milionów, myślę To jest żart i oszustwo, ale dostałem pożyczkę w mniej niż 24 godziny tylko 2% bez zabezpieczenia. Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ zostałem zbawiony od złego.

  Więc radzę wszystkim ludziom, którzy potrzebują kredytów do kontaktu
  Pani Ivana Luka za pośrednictwem poczty elektronicznej: ivanaluka04@gmail.com

  Nadal możesz się ze mną skontaktować, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: mariansavic271@gmail.com

  Po raz kolejny dziękuję wszystkim za przeczytanie mojego świadectwa, a Bóg może nadal nam wszystkim błogosławić i dać nam długie życie i dobrobyt

 • 0

  664. ~Williams  2017-05-18 21:55:50  host: 197.211.52.123

  Witam wszystkich, piszę to Świadectwo, ponieważ jestem naprawdę wdzięczny za to, co pan Chill zrobił dla mnie i mojej rodziny, gdy myślałem, że nie ma nadziei, że przyszedł i sprawi, że moja rodzina poczuje się żywa pożyczając pożyczkę z bardzo niską stopą procentową 2%. Cóż, szukałem pożyczki, aby uregulować moje długów przez ostatnie trzy miesiące, wszystko, co spotkałam, oszukane i wziąłem pieniądze, aż wreszcie spotkałem Boga wysłanego. Nigdy nie myślałem, że w internecie są wciąż prawdziwi pożyczkodawcy, ale ku mojej największej zdziwieniu dostałem pożyczkę bez tracenia dużo czasu ", A więc jesteś mężczyzną lub kobietą? Czy potrzebujesz funduszy, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać zadłużenie lub spłacić rachunki lub rozpocząć miłe interesy? Czy potrzebujesz środków na sfinansowanie projektu? Szybko e-mail, chillwellfinancialhome @ gmail.com, na szybkie i łatwe pożyczki dzisiaj .....

 • 0

  665.  2017-05-18 22:27:14

  Czy to przypadek, że ogromne ilości ofert pożyczek-przekrętów są w komentarzach pod niusem o internecie-przekręcie?

 • 0

  666. ~Victor Daniels  2017-05-24 14:59:36  host: 209.58.128.136

  Dobry dzień

  Jesteśmy autoryzowaną firmą doradczą ds. Finansowych.

  Obecnie dostarczamy BG, SBLC, pożyczki i wiele innych projektów dla
  klientów z całego świata.

  W ramach tego systemu udostępniono zarówno pożyczki zabezpieczone, jak
  i niezabezpieczone, umożliwiając sektorom prywatnym i publicznym ich
  zapewnienie
  biznes.

  * Nominalna kwota pożyczki wynosi od 5000 zł do 5000.000,00 zł
  * Wybierz spłatę od 1 do 30 lat.
  * Wybierz spośród planu spłat miesięcznych i rocznych.
  * Warunki elastyczności pożyczki.

  Współpracujemy z naszymi klientami / inwestorami, staramy się im
  pomagać. Skontaktuj się z naszym pożyczkodawcą przez e-mail:
  vdanielscompany@gmail.com

  Czekamy na pozytywną odpowiedź.

  Z poważaniem,

  Pan Victor Daniels.
  Operator Kredytu / Dostawca Zleceniodawcy.
  Dyrektor - Victor Capital Group Ltd.

 • 0

  667. ~mertain lincon  2017-05-29 10:38:26  host: 209.58.144.245

  Czy przejdziesz przez jakiś stres finansowy i szukasz sposobu na wyjście z problemu, Oto MERTAIN LINCON, aby pomóc przezwyciężyć stres finansowy i stać się szczęśliwym człowiekiem.MR.MERTAIN LINCON Legalne i zatwierdzone przez rząd kredytodawcy pożyczki prywatnych. W ramach pakietu pomocy socjalnej oferowany jest program pożyczek pływających z 3% stopą procentową bez zabezpieczenia. Ma to pomóc osobom w osiągnięciu ich celów finansowych. Minimalna kwota, którą można wypożyczyć to 5.000,00 dolarów amerykańskich do maksymalnej kwoty 500 milionów dolarów. Nasze zobowiązanie do obsługi klienta i naszego innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów było naszym ostatecznym celem. Skorzystaj z nas najszybciej,
  Mertainloanfirm07@gmail.com

 • 0

  668. ~mertain lincon  2017-05-29 10:38:49  host: 209.58.144.245

  Czy przejdziesz przez jakiś stres finansowy i szukasz sposobu na wyjście z problemu, Oto MERTAIN LINCON, aby pomóc przezwyciężyć stres finansowy i stać się szczęśliwym człowiekiem.MR.MERTAIN LINCON Legalne i zatwierdzone przez rząd kredytodawcy pożyczki prywatnych. W ramach pakietu pomocy socjalnej oferowany jest program pożyczek pływających z 3% stopą procentową bez zabezpieczenia. Ma to pomóc osobom w osiągnięciu ich celów finansowych. Minimalna kwota, którą można wypożyczyć to 5.000,00 dolarów amerykańskich do maksymalnej kwoty 500 milionów dolarów. Nasze zobowiązanie do obsługi klienta i naszego innowacyjnego podejścia do rozwiązywania problemów było naszym ostatecznym celem. Skorzystaj z nas najszybciej,
  Mertainloanfirm07@gmail.com

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-157-174.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.