Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Darmowy Internet unijny na 2 lata w sieci NetMaks

[Aktualizacja II] Darmowy Internet unijny na 2 lata w sieci NetMaks

sirmark 6 Marca 2013 13:57 Aktualizacja: 8 Marca 2013 12:20

41 12

Spółka Milmex Systemy Komputerowe, w ramach budowy infostrady NetMaks, uruchamia usługę darmowego, bezprzewodowego, szerokopasmowego Internetu w technologii WiMAX 4G. Rozwój oferty darmowego dostępu do sieci możliwy jest między innymi dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej. Całkowita wartość przeprowadzonej inwestycji, w tym rozbudowy infrastruktury i uruchomienia sieci, sięga 600 mln zł.

Infostrada NetMaks to sieć telekomunikacyjna, która umożliwia szybki dostęp do bezprzewodowego internetu, telefonii cyfrowej i innych usług multimedialnych, w szczególności stanowiąc nadzwyczaj pożądane szerokopasmowe medium na obszarach, gdzie brak jest sieci kablowych. Sygnał nadawany jest w standardzie WiMAX 802.16e na licencjonowanym paśmie częstotliwości 3,5 GHz, dzięki czemu sieć jest wolna od zakłóceń i może osiągnąć prędkość transferu nawet do 150 Mb/s.

Darmowy internet unijny oferowany jest przez całą długość trwania umowy - na okres 2 lat. Użytkownik otrzymuje łącze 1Mb/s z dynamicznym rozszerzeniem do 10Mb/s (zależy to od obciążenia sieci). Operator nie stosuje ograniczeń: sesja nie jest przerywana, nie ma filtrowania portów ani limitów transferu. Oferta jest taka sama we wszystkich regionach, w których firma posiada sieć.

W ofercie operatora dostępne są także usługi płatne np. abonamenty z szybszym limitem transferu, usługi telefonii cyfrowej czy też monitoring bezprzewodowymi kamerami IP.

Obecnie NetMaks obsługuje okolice następujących miast: Kraków, Tarnów, Opole, Nysa, Częstochowa, Lublin, Zamość, Chełm, Przemyśl, Zgorzelec, Kuźnia Raciborska, Wodzisław Śląski, Bielsko-Biała, Wisła, Skoczów, Żywiec, Wieluń, Kępno, Suwałki oraz Augustów. Zasięg usługi jest systematycznie powiększany.

[Aktualizacja - 7 marca 21:00]

Od dwóch dni oczekujemy na regulaminy usługi, niestety jak poinformował nas przedstawiciel firmy, są one jeszcze poprawiane. Regulaminów nie ma na stronie internetowej, ale co ciekawe inny z pracowników zapewnia, że są one do wglądu w punkcie sprzedaży. Z informacji, które do tej pory uzyskaliśmy od pracowników Milmex wynika, że promocja "Internet za darmo" jest ofertą limitowaną ilościowo w danym regionie.




Przy podpisaniu umowy jako zabezpieczenie za przekazany sprzęt wymagana jest wpłata kaucji w kwocie 2159,76 zł, która jest zwracana po zakończeniu umowy. Istnieje jednak druga opcja - klient podpisuje umowę na pożyczkę z bankiem (Bankiem Pocztowym), a firma Milmex spłaca za klienta miesięczne raty, dotyczące tego zobowiązania. Klient nie ponosi kosztów tej umowy, ale musi posiadać zdolność kredytową, którą ocenia bank. Klient ponosi koszt instalacji oraz aktywacji usług w kwocie 88 zł (69zł +19zł).

Jak tylko otrzymamy oficjalne regulaminy, wiadomość zostanie aktualizowana.

[Aktualizacja - 8 marca 12:20]

Jeden z naszych Czytelników udostępnił zeskanowany regulamin oferty. Wciąż czekamy na oficjalny dokument od operatora, który prawdopodobnie będzie częściowo zmieniony.

Zobacz: zeskanowany regulamin oferty

Źródło tekstu: Milmex, wł     

Dodaj do:

Tagi: milmex | netmaks | wimax

w sumie: 468
  • 0

    553. ~sosnowiec  2014-02-11 23:30:27  host: 77-255-92-31.adsl.inetia.pl

    ci co nieplaca rat za kredyt sa w biku podobno

  • 0

    554. ~netmaks Przemyśl  2014-02-18 03:22:51  host: 77-254-251-199.adsl.inetia.pl

    zapraszam na https://www.facebook.com/netmaks.oszukani/

  • 0

    555. ~mirek  2014-02-18 03:25:57  host: 77-254-251-199.adsl.inetia.pl

    mateusz.wróbel@tvn.pl Mateusz Wróbel pan zgodził przyjrzeć się sprawie piszcie do nigo meile potraktował nas bardzo poważnie czeka na osoby poszkodowane btn

  • 0

    556. ~mop  2014-02-19 08:26:40  host: 212.182.28.240

    Afera BANKU POCZTOWEGO Z NETMAKSEM w tle nie interesuje żadnego z mediów ,bo dla nich ważniejsze są: mama Madzi,Mariusz Trynkiewiecz i ukraiński Majdan.Los potwornie oszukanych ludzi ich nie interesuje.Co za podły kraj!!!!!!!!!!!

  • 0

    558. ~chelm  2014-02-20 23:51:31  host: mastiff1.strazgraniczna.pl

    nie działa w chełmie i chyba tak zostanie, na infolinii miły pan zapewniał że w chełmie i okolicach ruszy w ostatnim tygodniu lutego lub pierwszym marca

  • 0

    559. ~dajan  2014-03-02 20:57:13  host: 91.196.30.137

    ja tez mam wszystko z netmaksu ale nie placilam nic za nic tylko abonament i tyle ale caly ten internet to masakra wiecej go nie mam niz mam mam o tyle spoloj ze nie stracilam kasy

  • 0

    561. ~Skrmz  2014-03-06 12:56:46  host: 91.237.160.1

    Rzecznik konsumentów powinien ostrzegać każdego idiotę i idiotkę że nie ma nic za darmo. Ale jak ktoś debilem się rodzi to nie ma bata że się da zrobić w ch...

  • 0

    562. ~eee  2014-03-06 12:59:38  host: user-164-127-40-62.play-internet.pl

    http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140306/POWIAT02/1 40309702 ..i tyle z tego wyszło. Jedno wielkie oszustwo!

  • 0

    563. ~tarnów  2014-03-17 20:54:30  host: 91.196.30.133

    internet powrócił od 12 marca 2014, szybkosc do 3 mb/sek wolniej niz poprzednio, ale działa, teraz jeszcze sprawa zwrotu wpłat za kredyt, czekam

  • 0

    564. ~ok, tarnowa  2014-03-24 16:52:19  host: ip-37-209-156-247.free.aero2.net.pl

    DO TARNÓW- w jakiej części tarnowa mieszkasz i z którego nadajnika masz internet. ja mam z nadajnika położonego w zawadzie góra sw marcina i neta nie mam!!

  • 0

    565. ~bolek  2014-03-26 12:37:27  host: 212.182.28.240

    Dlaczego przed prokuraturą ma odpowiadać jeden ze wspólników afery:"UNIJNY INTERNET ZA DARMO"czyli Netmaks.Co z drugim wspólnikiem czyli Bankiem Pocztowym.Są niepodważalne dowody na to że BANK POCZTOWY udzielał kredytów z pełną premedytacją,na odległość i błyskawicznie.Czyli wyłudzał kredyty.Pani rzecznik prasowy BP w wywiadzie dla Radia RMF powiedziała ,że kłopoty Netmaksu ze spłatą kredytów zaczęły się pod koniec sierpnia 2013,a mnie udzielono kredytu na początku października.O czym to świadczy? Pytam Prokuraturę zainteresowaną tylko jednym ze wspólników.Czy BANK POCZTOWY TO ŚWIĘTA KROWA??????????????????????

  • 0

    566. ~gordona  2014-03-27 10:06:23  host: 212.182.28.240

    Ludzie nie płaćcie za netmaks rat do BANKU POCZTOWEGO.Okazuje się,że BANK POCZTOWY udzielił pelnomocnitwa Netmaksowi na udzielanie kredytów i od nich powinien się domagać ich zwrotu.Informacja nieoficjalna,ale z bardzo dobrego źródła(prokuratura aktualnie badająca sprawę)!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    567. ~  2014-04-06 09:22:04  host: user-31-174-34-142.play-internet.pl

    i po internecie ponownie, tarnów odbieram podobno z Unii, co do zwracania bankowi pocztowemu, na skowronków w oddziale trafiła mi się ............... miła obsługę, ale sprawe swoją skierowałem na policje i jestem już w sprawie prowadzonej przez Prok w Sosn,

  • 0

    568. ~bolek  2014-04-11 10:26:38  host: 212.182.28.240

    ZOSTAŁEM WY............PRZEZ NETMAKS I BANK POCZTOWY! CZY W TYM KRAJU JEST PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • 0

    569. ~  2014-04-15 20:51:33  host: ip-93-154-234-149.free.aero2.net.pl

    http://www.gpwcatalyst.pl/raporty_ebi?ph_main_content_1_start=show&ph_main_content_1_id=62652&ph_main_content_1_id_tr=1

  • 0

    570. ~  2014-05-29 10:40:07  host: 213.158.217.29.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ryba------jestem nabywcą internetu unijnego dwa lata za darmo ale niestety METMAX nie wywiązuje się z umowy i od
    grudnia spłacam kredyt jaki Metmaks pobrał od banku-pocztowego a internetu jak niebyło tak nie ma czy to jest uczciwe
    wobec ludzi którzy zaufali firmie Metmaks. ryba pływająca do góry brzuchem bez tlenu.

  • 0

    571. ~lutek  2014-06-27 10:16:23  host: 212.182.28.240

    Pan Seremet i jego ludzie nie mają czasu zająć się sprawą, bo są podsłuchy.One są ważniejsze niż tragedia wielu biednych ludzi!!!!Sorry taki mamy kraj.

  • 0

    573. ~sofix17  2014-09-22 16:08:24  host: 185.18.135.75

    http://tlp.is/3y3

  • 0

    574. ~  2015-01-06 16:07:06  host: 91.240.68.33

    Jaki kraj taka demokracja wzięli kasę państwo podatek .Putina potrafią karać a może by tak unię która dofinansowuje złodziei .Kierowcę to łatwo ukarać państwo dysponuje super środkami .

  • 0

    575. ~Eva  2018-01-15 15:54:02  host: d152244.artnet.gda.pl

    Dzień dobry, moi ludzie, czy od tego czasu szukasz pożyczki? czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy w życiu? jeśli tak, to nie martw się, ponieważ jest wysłana przez Boga kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, ona pomaga wielu z nas tutaj, jestem Eva, kobieta, która pracowała w szpitalu w moim kraju, szukałem pożyczki od kiedy wysyłam moje dzieci do szkoły i otwieram firmę, zostałem oszukany przez moich fałszywych pożyczkodawców do dzisiaj, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdziłem i spieniężyłem pożyczkę w wysokości 45 000 000 bez żadnego stresu i teraz jestem tu na Formularz, w którym należy podać nazwę tej firmy i powiedzieć moim ludziom, w jaki sposób pomagają wielu ludziom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są one% 100 pewni i gwarantują, ponieważ dzisiaj cieszę się, że w końcu dostałem szansę na uzyskanie Pożycz dzisiaj i skontaktuj się z e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ponieważ pomógł on także wielu osobom z innych krajów.

    Eva

Dodaj swoją opinię