DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #54796  autor: iSiO
 19 lut 2006, 10:25
Witam
Czesto widuje na tvn reklame która mówi o tym że moge sobie ogladac programy na komórce. Zastanawiam sie jaki jest tego koszt i jak to działa. Wiem że powinno być to gdzies napisane w Orange World ale nie mogłem znaleść, sa tylko linki do jakichś gierek.
Idac ta mysla zastanawiam sie czy możliwe bedzie słuchanie np radia internetowego w komórce?

 #54873  autor: Kaczy
 19 lut 2006, 15:35
Z tego co się orientuję to koszt wynosi 9 zł netto.

...::: Made for loneliness :::...
 #54928  autor: D@rio
 19 lut 2006, 17:21
iSiO pisze:Witam
Czesto widuje na tvn reklame która mówi o tym że moge sobie ogladac programy na komórce. Zastanawiam sie jaki jest tego koszt i jak to działa. Wiem że powinno być to gdzies napisane w Orange World ale nie mogłem znaleść, sa tylko linki do jakichś gierek.
Idac ta mysla zastanawiam sie czy możliwe bedzie słuchanie np radia internetowego w komórce?
A więc tak. Jeśli chodzi o oglądanie telewizji w komórce jest dostępnę w sieci PlusGSM jak i w sieci Orange. Opis tej usługi w sieci PlusGSM znajdziesz TUTAJ natomiast opis tej samej usługi w sieci Orange masz TUTAJ i także logując się do portalu OrangeWorld. Jeśli chodzi o słuchanie radia internetowego, teoretycznie jest to możliwe (aplikacja VisualRadio w Nokiach np.) ale niestety takie usługi w Polsce jeszcze nie są dostępne.

Pozdrawiam.
 #54931  autor: LukaszB
 19 lut 2006, 17:32
iSiO pisze:Witam
Czesto widuje na tvn reklame która mówi o tym że moge sobie ogladac programy na komórce. Zastanawiam sie jaki jest tego koszt i jak to działa.
W Orange można oglądać kilka programów telewizyjnych np: TVN24, TVN Turbo, Fashion TV, TVN Meteo. Opóźnienie względem trasmisji telewizyjnej jest kilku sekundowe. Na mojej 6630 wygląda to nawet nieźle (biorąc pod uwagę, że to telewizja w komórce ;-)) jak oglądam w pozycji poziomej.Transmisja jest na poziomie około 80 kb/s, czyli musi być dostępny przynajmniej EDGE. Transmisja przebiega płynnie, obsługuje ją Real Player.
Kosztem jest "jedynie" transmisja danych, czyli paczki KB, które ściągniesz. Przy streamingu cały czas pobierane są dane także koszty są niemałe. Dodatkowych opłat w Orange nie ma.

TELEPOLIS.PL >> telekomunikacja jak na dłoni
 #56166  autor: piti110
 24 lut 2006, 23:34
iSiO pisze:Witam
Czesto widuje na tvn reklame która mówi o tym że moge sobie ogladac programy na komórce. Zastanawiam sie jaki jest tego koszt i jak to działa. Wiem że powinno być to gdzies napisane w Orange World ale nie mogłem znaleść, sa tylko linki do jakichś gierek.
Idac ta mysla zastanawiam sie czy możliwe bedzie słuchanie np radia internetowego w komórce?

Witam. Odpowiadam w kwestji RADIA INTERNETOWEGO... Jest to VISUAL RADIO... Dziala to tylko w 2 panstwach Europy W Polsce to nie dziala... JEZELI JUZ TO BEDZIE TO KOSZTOWAC SPORO KASY
Pozdrawiam... Jezeli pomoglem kliknij w POMOGL

jeżeli pomogłem, kliknij na "pomógł" pod moim postem. piti110 pozdrawia.......