DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 9 z 25
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 25
 #767834  autor: Mobo43
 05 gru 2014, 11:19
Nie nie ma, jeśli chcesz mniej płacić, to umowa na 24 miesiące. Zadzwonią do ciebie jak złożysz wypowiedzenie.
 #769433  autor: Cakes
 11 gru 2014, 14:52
Witam,

Kilka miesięcy temu skończyła mi się umowa z UPC. Mam u nich tylko internet 30 MB za 66 zł miesięcznie. TV nie było mi potrzebny, gdyż miałem NC+. Po przejściach z NC+ rozwiązałem z nimi umowę i chciałem podpisać umowę z UPC. Gdy wracałem z wakacji dzwonił do mnie jakiś goguś z UPC (początek nr 123...) i przedstawił mi bardzo fajną ofertę. Pakiet Select MAX + Nagrywarka + Net 30MB za 90 zł.
Poprosiłem o telefon na drugi dzień, gdyż ciężko rozmawia się prowadząc gdy zanika co chwilę zasięg. Niestety telefonu nie doczekałem się. Po kilku dni przedzwonili do mnie z UPC z innego nr telefonu (032...) już z całkiem inną ofertą - droższą o 40 zł !!!

Dałem sobie na wstrzymanie z poszerzeniem oferty na jakiś czas. Zbliżają się święta, zimno na dworze, to pomyślałem, że poszerzę pakiet.
Zadzwoniłem do UPC. Bardzo uprzejmy Pan Marcin Jaworski poinformował mnie, że specjalnie dla mnie oferta to net 30 MB (wystarcza mi) + Pakiet Select Extra HD (100 kanałów w tym 33 HD) + Dwie nagrywarki (druga za 1zł wciskana na siłę, chociaż mówi się jak do ściany, że drugi TV to bardziej dla ozdoby) za jedyne, uwaga 139 zł / miesięcznie przez 24 miesiące.

Nie będę już opisywał jak to konsultant próbował mi wybić z głowy, że oferta na WWW Pakiet Mega Moc Plus (Select Max HD + 120 MB + nagrywarka), jest mniej atrakcyjna od niego i że na WWW jest błąd nie ma podanej ceny za nagrywarkę, która dodatkowo po 6 miesiącach kosztuje 15 zł.

Czy możecie mi doradzić, czy coś idzie ugrać z UPC. Powiem szczerze, że byłem zdecydowany na pierwszą ofertę od UPC za 90 zł miesięcznie, była bardzo atrakcyjna.

Pakiet Select Extra HD + Net 30 MB + nagrywarka były by dla mnie super. Jednak nie za takie ciężkie pieniądze jakie oferują abonentom, którzy regularnie, terminowo opłacają rachunki.
Mam ochotę podziękować im za współpracę i wysłać w tym podziękowania wypowiedzenie ;)
 #769444  autor: Ruben
 11 gru 2014, 15:39
Cakes,
Promocja Wielka Rewia Usług XV przy 2 usługach:
- Pakiet TV Select Extra HD z nagrywarką - 55 pln
- Internet 30 Mb/s - 15 pln
Umowa 24 m-ce. Warunek, to złożona rezygnacja/wypowiedzenie. Bez wypowiedzenia szkoda czasu na rozmowę z DUK.
 #769469  autor: Cakes
 11 gru 2014, 16:37
Ruben, dziękuje za informację. To biorę się za pisanie wypowiedzenia ;)
 #770784  autor: Scorpion182
 16 gru 2014, 19:21
Miałem internet 60 Mb/s za 70zł teraz mam 120Mb/s za 76zł. Złożyłem wypowiedzenie. Dzwonili dzisiaj i proponowali mi spowrotem 60Mb/s za 70zł. To jakaś kpina z ich strony.
 #770811  autor: gromaders
 16 gru 2014, 20:19
Witam, jakiś temu skończyła się mojej mamie umowa, w końcu postanowiłem się za to wziąć, ma zainstalowane max hd z nagrywarką, neta 25 mb i telefon 240 min za 146 zł (no comment w upc/aster jest już powyżej 10 lat), teraz chciała by tą samą tv + trochę szybszy net - np. 60mb, telefon jaki tam dadzą to będzie + multiroom, podpowiecie za ile jestem w stanie wyrwać od nich taki pakiet? wypowiedzenie już wysłałem...
 #771532  autor: ukefake
 19 gru 2014, 14:24
Hej,
jeśli umowa z upc została wypowiedziana i skutecznie rozwiązana (wyłączenie usług) to czy upc pozwoli tej samej osobie skorzystać z promocji dla nowych klientów? Coś mi się obiło o uszy ale nie pamiętam szczegółów...
 #771622  autor: Golarz Filip
 19 gru 2014, 21:08
ukefake,po 30 dniach od wyłączenia usługi ( a dokładnie oni to nazywają 1 okresem rozliczeniowym ) już będziesz traktowany jako nowy klient.Gdyby ktoś na infolinii mówił Ci inaczej, to zadzwoń jeszcze raz :-) ( jak to bywa często na BOKach ) albo skontaktuj się z lokalnym PH ( oni w przypadku nowych Klientów, mają często lepsze oferty niż ich główny BOK )
 #771911  autor: ukefake
 20 gru 2014, 23:25
Dzwonił konsultant. Twierdził, że nie mają obecnie sprzętów cisco. Co więcej - NIE MA możliwości wpisania w zamówieniu jakiego rodzaju sprzęt się chce - dostaje się drogą losowania to co jest na magazynie. Z lektury forów wynikało, że jest tam jakieś pole "uwagi" gdzie można zrobić stosowną adnotację. Jak to z tym w końcu jest?
 #771959  autor: Golarz Filip
 21 gru 2014, 10:32
Z tym brakiem wyboru sprzętu jest jak z legendarnym powiedzeniem ich BOKu ( nie DUKu ) o tym,że:

- wycofali już WRU z numerem dwadzieścia
- kierownik nie wyraził zgody na proponowane warunki
- OSTATNI KWIATEK Z PIĄTKU: nie można zrezygnować bez kary umownej, z powodu wycofania się z pozycji kanałów gwarantowanych, programu Religia TV

O ile dwa pierwsze punkty są najczęściej weryfikowane już po kolejnym telefonie,że się jednak da,o tyle punkt trzeci był już w piątek,w godzinach wieczornych zdementowany oficjalnym mailem wysłanym do zainteresowanych klientów.
Więc wracając do Twojego problemu- oczywiście,że Ty zamawiasz sprzęt,jeśli takowy znajduje się regulaminach na stronie.
Jeśli przyjdzie monter z innym- dziękujesz i zamawiasz ponownie.A nie,że jakiś konsul powiedział,że nie ma.
Masz przykłady,że na infolinii możesz się dowiedzieć różnych rzeczy,nawet jakbyś przycisnął,poznałbyś datę końca świata...
 #771976  autor: ukefake
 21 gru 2014, 12:36
Golarz Filip, sęk w tym, że to był konsultant z DUK Ale też pomyślałem o tym, żeby zadzwonić i porozmawiać z innym...
 #772037  autor: gromaders
 21 gru 2014, 18:03
Witam, mam nadzieje że ktoś podpowie, dostałem propozycje z DUK po wypowiedzeniu, Max Extra z nagrywarką, fiber 60mb, tel 60 min i multiroom za 110 zł przy 24 miesiącach, podpowiedzcie ile mogą zjechać mi z tą ofertą w dół, przydał by mi się canal + jeszcze, orientuje się ktoś czy jestem w stanie w 110 zł zmieścić się z C+? nawet kosztem zejścia do samej Max bez nagrywarki nie liczę na najwyższy pakiet obniżki, dzięki

Jeszcze jedno, jest możliwość otrzymania multiroom za 1 zł w wyższych pakietach WRU np 17?
 #772581  autor: asystolia
 23 gru 2014, 21:56
Dostałam dziś propozycję od UPC: TV Select i internet 60 Mbps za 79,99 zł na 24 mies.
Czy to dobra oferta, czy można wynegocjować niższą cenę za te 2 usługi? Internet wystarczyłby mi 30 Mbps.
 #772718  autor: gromaders
 24 gru 2014, 21:52
Asystolia, oczywiście że się da niżej, trzeba tylko dobrze rozplanować negocjacje, mnie się udało w końcu uzyskać WRU XX (Select, 60mb, 60min, MR, pełen C+ za 110 zł - pewnie i tak dalej mogli obniżyć coś ale już starczy, dostałem co chciałem), z tematu wywnioskowałem że zależy to od miasta, konkurencji, znajomości oferty itp. Ta oferta którą otrzymałaś wg. mnie nie jest to nic nadzwyczajnego.
 #773624  autor: asystolia
 29 gru 2014, 16:59
Jestem po drugiej rozmowie (ale chyba z BOK, nie z DUK). Zaoferowali mi rozszerzenie usług, ale za nic nie chcą zejść z ceny - TV Max Extra HD + Internet 120 Mb za 79,99 zł. Mnie zależy raczej na niższej cenie, więc chyba czas napisać wypowiedzenie.
 #774074  autor: Ruben
 30 gru 2014, 20:08
asystolia pisze:TV Select i internet 60 Mbps za 79,99 zł na 24 mies.
Czy to dobra oferta, czy można wynegocjować niższą cenę za te 2 usługi? Internet wystarczyłby mi 30 Mbps.
WRU XV:
-Select Extra HD: 39,99pln
-Internet 30Mb: 14,99pln.

Oczywiście wcześniej musi być wypowiedzenie.
 #774303  autor: matka34
 31 gru 2014, 18:32
witam.
Nadmienie że jeszcze jestem użytkownikiem Netii, a wcześniej przez 4 lata miałem UPC
MAX HD z nagrywarką + 60mb za około 150-160 zł dokładnie nie pamietam, jak chciałem coś obciąc koszta to zarzekali się że nic się nie da, a chciałem wtedy tylko telewizje SELECT ale żeby była nagrywarka i już tego sie nie dało nawet po kilku rozmowach telefonicznych, więc ostatecznie zrezygnowałem. Wziąłem Netie Telewizja + internet 20mb + telefon =105zł.
Zadzwoniła do mnie kobita przed świętami i bez zbędnego gadania oferuje mi:
SELECT HD +nagrywarka(nagle się da) + internet 60mb + telefon 240min za 85zł ,a że kiepski ze mnie negocjator, a oferta wg. mnie korzystna to się zdecydowałem. Co Wy na to?
 #774631  autor: Ruben
 02 sty 2015, 08:11
matka34, po wypowiedzeniu umowy (to podstawa i tylko wówczas podejmowanie negocjacji ma sens) standardowa oferta to Wielka Rewia Usług XV, w której zaproponowany Tobie zestaw kosztowałby 95 pln. Ty otrzymałeś propozycję za 85 pln. czyli WRU XVII więc jest to dobra oferta.
Maksymalnie można wyrwać WRU XX, gdzie twój zestaw kosztowałby 70 pln..
Jednak wynegocjowanie WRU XX jest trudne i zależy od kilku czynników np. lokalizacja i dostępność dobrych ofert konkurencji.
  • Strona 9 z 25
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 25
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 25