DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 8 z 14
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 14
 #765829  autor: Xy
 28 lis 2014, 08:06
SirmarK pisze:A na przykładzie Xy oraz znawca widać, że wszystkich się nie da i tak zadowolić
Da się, da... Gdyby się nie dało to byśmy tu nie pisali. Lubię Telepolis i gdyby zmiany były na duuużo gorsze, obcięte funkcje Forum i inne to pewnie i tak bym został. Jakoś lubię ludzi z Telepolis, Adminów za czynną dyskusję z nami, za tzw. klimat panujący ;-)
Napisałem i dałem zrzut ekranu co moim zdaniem jest do poprawienia. Jeżeli się nie da to trudno, mogłoby być lepiej ale źle nie jest. Natomiast wiele moich uwag zostało wprowadzonych za co serdecznie dziękuję :-)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #765830  autor: piechucki
 28 lis 2014, 08:23
Nie mam żadnej wiedzy na ten temat, ale ... Może da się "ogarnąć" pewne kwestie na zasadzie ustawień w panelu użytkownika? Chcę mieć tak - ustawiam tak, chcę inaczej - ustawiam inaczej. Oczywiście wymaga to pracy informatyków/programistów, a to przekłada się na finanse, ale wierzę, że jakiś kompromis funkcjonalność - pieniądze da się osiągnąć.
Na marginesie przypominam się z prośbą o umieszczenie "przycisku" "przeczytane" na stronie z nowymi/nieprzeczytanymi postami.
 #765889  autor: user_delete34
 28 lis 2014, 13:40
Ależ parcie na "pomagajki". :) Bez wyłączenia podwójnego postowania - czego nadużycia już widać szczególnie po jednym użytkowniku - będą bez sensu. Rozpisze - jak teraz - to samo na 2 posty i już podwójne punktowanie.

Obecny UKŁAD posta, z informacją o użytkowniku i przyciskami pozostaje już bez zmian? Gdzieniegdzie, z tą stroną licząc, profil użytkownika (całość na lewo od wiadomości) jest przez to dużo dłuższy niż sama wiadomość.
 #765938  autor: bazooka
 28 lis 2014, 17:17
@up - podejrzewam, że tak nie będzie jeśli poszerzą forum, o co również prosimy prawda :?:
 #765974  autor: znawca
 28 lis 2014, 20:39
Logowanie już działa mi poprawnie, jest coraz lepiej, ale brakuje mi jakiejkolwiek informacji o tym, że udzielałem się w danym temacie, tak samo, jak podglądu pierwszego posta. Xy nie wiem, czemu ci to przeszkadzało.

Kiedyś nie musiałem wchodzić w temat, by zobaczyć, czy mnie zainteresuje, czy mam coś sensownego do powiedzenia albo czy czasem już tam czegoś nie napisałem. Teraz muszę przeglądać całość za każdym razem, co jest irytujące.

Jest pełno tematów typu "Pomocy", "Co wybrać" etc, generalnie źle zatytułowanych. Kiedyś najeżdżałem kursorem na tytuł i (z podglądu posta) już wiedziałem jakiego rodzaju problem ma autor i czy jestem w stanie mu coś doradzić, ergo czy w ogóle jest sens wychodzić do tematu.

Myślę, że to rozsądny argument za przywróceniem tej opcji. Była ona pomocna dla zaawansowanych userów, którzy częściej pomagali innym, niż sami prosili o pomoc.

A tematy, w których brałem udział - możnaby je oznaczyć kolorami np: innym odcieniem czerwieni czy coś :P

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #765977  autor: bazooka
 28 lis 2014, 20:48
@up - tematy, w których brałeś udział:
Panel użytkownika (0 nowych wiadomości) ? Zobacz swoje posty
 #765993  autor: znawca
 28 lis 2014, 21:32
To wiem, ale poprzedni sposób był wygodniejszy, bo widziałem naraz i swoje tematy i nowe, warte uwagi:) tylko przejeżdżałem kursorem po forum od góry do dołu

DLACZEGO BBCODE NIE DZIAŁA?!
 #766166  autor: bazooka
 29 lis 2014, 17:08
Dlaczego została usunięta możliwość pisania postów wygasających po określonym czasie :?:
 #766248  autor: Sirmark
 30 lis 2014, 00:57
sebusy pisze:Dlaczego została usunięta możliwość pisania postów wygasających po określonym czasie
Nie została usunięty, tylko jej po prostu w tej wersji forum nie ma.
opcji takiej nie planuje, bo nie jestem zwolennikiem takiego pisania, aby nagle z wątku znikały posty.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #766264  autor: bazooka
 30 lis 2014, 09:42
Zwolennikiem być nie musisz, ale o przydatności tej funkcji to bym polemizował...
 #766283  autor: goral2099
 30 lis 2014, 12:00
O, i zalogować się mogę normalnie po naciśnięciu 'odpowiedz'. :)
A po co takie gaśniecie po czasie? Do czego to to niby potrzebne? Żeby dyskusja po czasie przestawała być czytelna? Bo tylko taką funkcjonalność widzę...
 #766285  autor: bazooka
 30 lis 2014, 12:03
Nie będę się na ten temat rozwodził, bo i tak to nie wróci - więc po co?
 #766410  autor: DanielR
 30 lis 2014, 16:27
sebusy pisze:Zwolennikiem być nie musisz, ale o przydatności tej funkcji to bym polemizował...
Ja podzielam zdanie SirmarKa.
Ale śmiało, pytam szczerze, jaki są "za"?

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #766414  autor: Maniiiek
 30 lis 2014, 16:40
Kiedy taptalk? Ostatnio rzadko mam dostęp do komputera a forum jest niezbyt przyjemne dla telefonu.

B-brand - unikaj jeśli nie znasz prawdziwego producenta.
 #766543  autor: ezaq
 30 lis 2014, 23:28
95% czasu spędzonego przeze mnie na forum to telefon. Do tej pory przeglądanie w Operze Mini wyglądało bardzo prosto:

1. Klikałem w zakładkę Nieprzeczytane posty
2. Otwierałem w nowych kartach interesujące mnie wątki klikając w ich tematy - przechodząc do ostatnio nieczytanego postu
3. Oznaczałem pozostałe posty jako przeczytane korzystając z linka na dole strony.
4. Oddawałem się lekturze ;-)

Teraz wygląda to tak:
1. Klikam w zakładce Nieprzeczytane posty
1a. Przekierowuje mnie na stronę logowania, mimo, że za każdym razem zaznaczam, że ma mnie pamiętać. Po podaniu nicka i hasła przekierowuje mnie na mobilną stronę telepolis.pl. Na forum nadal nie jestem zalogowany. W Operze Mobile jest to samo, tylko, że przekierowuje na normalną stronę telepolis.pl informując jednocześnie, że podałem zły login lub hasło. Tak jest od środy. Trzy dni mi zajęło znalezienie sposobu na zalogowanie. Jedynym działającym sposobem jest logowanie przez tę stronę.
1b. Po udanym logowaniu zostaję przekierowany na telepolis.pl, aby po chwili znowu zostać przekierowanym na stronę główną forum.
1c. W końcu otwieram nieprzeczytane posty
2. Otwieram w nowych kartach interesujące mnie wątki będąc zmuszonym trafić w te małe ikonki Obrazek, aby dotrzeć do ostatnio nieczytanego postu, co na dotykowym ekranie graniczy z cudem, zwłaszcza w trzęsącym się tramwaju czy autobusie.
3. Przechodzę na główną stronę forum, bo na stronie nieczytanych postów brak linka do oznaczenia wszystkich postów jako przeczytane
3a. Oznaczam działy jako przeczytane

Forum w mojej ocenie straciło dużo na funkcjonalności. Mam nadzieję, że to zostanie naprawione.

Podsumowując do poprawienia:
1. Konieczność ciągłego logowania i powtarzające się nieudane logowania z informacją o błędnym loginie lub haśle
2. Możliwość przejścia do ostatniego nieprzeczytanego postu na stronie nieprzeczytanych wątków po kliknięciu w nazwę tematu
3. Dodanie linku do oznaczenia działów jako przeczytane na stronie nieprzeczytanych postów
 #766571  autor: dan7
 01 gru 2014, 08:31
ezaq - u mnie jest to samo. Cały czas muszę się logować i wyrzucenie na mobilną choć wcale tego nie chcę. Opera mini.

Sok przecierowy z Orange, Play, Virgin i T-Mobile
 #766597  autor: piechucki
 01 gru 2014, 11:18
I ja też o takim działaniu (jak poprzednio) marzę ;) (Ja przynajmniej nie doświadczam problemów z logowaniem...)
 #766703  autor: hdfunpack
 01 gru 2014, 17:24
ezaq pisze:Nieprzeczytane posty
ezaq pisze:3a. Oznaczam działy jako przeczytane
A na mojej Operze Mini (w nokii) muszę otwierać te 2 strony zawsze w nowej karcie, bo inaczej nie chce mi się otworzyć. :/
 #766815  autor: Niezgodna7
 01 gru 2014, 22:42
Opera mini, android - logowanie cudem, jakbym nic w pola nie wpisał.
W dodatku wpisanie hasła czy nicku też ciężko idzie, bo pole ma jakieś prześwity, i klikając w nie - łapie mnie link do twitera, fejsboka, i jeszcze jakaś cholera.
Wylogowanie - zawsze powraca na mini telepolis.
A na symbiana opera mini - ciągle brak edytuj , kasuj.
 #766835  autor: ezaq
 02 gru 2014, 00:08
Zauważyłem, że forum różnie zachowuje się w zależności od tego, czy korzystamy z domeny telepolis.pl, czy www.telepolis.pl. W przypadku tej drugiej błąd kończący się informacją o nieprawidłowym loginie lub haśle chyba nie występuje. Może ktoś to potwierdzić?
  • Strona 8 z 14
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 14
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 14