DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #107789  autor: Marker5
 22 wrz 2006, 21:26
Witajcie :D

Mam zamiar kupić nowy telefon i postanowiłem kupić coś z Symbianem jednak niewiem który model wybrać...niektóre z różnic to takie jak to że E50 niema 2-óch kamer,radia i cos tam sie jeszcze znajdzie ale jest mniejsza,lzejsza taka zgrabniejsza i ma lepszy Symbian i wyswietlacz...N70 z kolei ma praktycznie wszystko jednak jest dosc spora,ma gorszy wyswietlacz i Symbiana... :| Najlepsze jest to ze w tym przypadku mógłbym się zasugerować ceną ale ta jest mniej więcej taka sama dla obu telefonów... :roll: Przyszły telefon mógłby mi służyć jako nawigacja,więc może któryś się bardziej do tego nadaje? :?: Jeszcze nie używałem telefonu jako nawigacji,więc każda rada na wagę złota :wink: Pomocy :!: :smt006

 #107793  autor: Przemek
 22 wrz 2006, 21:37
Może i Symbian lepszy, ale programów na niego to za dużo na razie nie ma :roll: a jak będziesz się chciał w to bawić, to lepsza jest w tym wypadku imo N70.

 #107798  autor: Bartosz
 22 wrz 2006, 21:45
i tak na dzień dzisiejszy jedna z lepszych nawigacji do telefonu (tomtom mobile5) nie wyszła jeszcze na symbiana v3(E50) więc pozostaje N70 :mrgreen:

ja zdecydowałem się na E60 a dopiero później dowiedziałem się ,że nie chodzi na niej tomtom - co było jedynym powodem zakupu telefonu z symbianem (gdyż to była jedyna rzecz która wpłynęła na decyzję o symbianie) ale ogólnie to nie żałuje - telefon naprawdę godny polecenia (oczywiście jak na nokie) :mrgreen:

 #107884  autor: MarcinK
 22 wrz 2006, 23:55
jest juz Tomtom na s603rd :wink:

 #107910  autor: Bartosz
 23 wrz 2006, 06:56
Tankian pisze:jest juz Tomtom na s603rd :wink:
a gdzie można takiego tomtom'a kupić ? bo ja jakoś nie znalazłem :(

 #107913  autor: MarcinK
 23 wrz 2006, 07:54
czy kupic się da to nie wiem ale na iphone jest już pare dni do downloadu :wink:

 #108171  autor: Marker5
 23 wrz 2006, 19:43
No dobrze…bez watpienia Symbian w E50 jest nowszy i lepszy ale jeszcze malo towartu na niego :? Ale pomijajac ten fakt a bardziej skupiajac sie na samych funkcjach,zaletach itd to ktory jest lepszy Waszym zdaniem?: :wink:

 #108192  autor: tomico
 23 wrz 2006, 20:57
To zależy jeśli chcesz telefon biznesowy to e50, długo trzyma bateria, nowszy symbian, typowy telefon biznesowy. Jeśli chcesz telefon multimedialny to N70 z powodu 2 kamerki i starszego symbiana.