DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #107736  autor: DJ'SB
 22 wrz 2006, 19:18
Witam. Chciałem kupić jakiś telefonik w przedziale cenowym 1000 - 1500zł. Obecnie mam W810i. Owszem niezły aparat ale dźwięk w tym telefonie to porażka - zarówno słuchawki jak i głośnik (mimo, że to Walkman). Wcześniej miałem Sagem MY X6-2 i grał o niebo lepiej na jednym głośniczku do rozmowy. ( Sony ma jeszcze osobny z tyłu:P). Zastanawiałem się troszkę nad Benq Siemens EF81, SE K800 i Nokia N73. Chociaż trochę mi szkoda na tą Nokie 1700zł. Najbardziej mi zależy na bardzo dobrym głośnym głośniku i na chociaż symbolicznym basie. no i oczywiście na niezlym aparacie najlepiej 3.2 mpx (poniżej 2.0 nie patrze). Poradźcie coś. Kupuje w komisie i na aukcji. pozdro, narq.[/center]

 #107977  autor: adiq1033
 23 wrz 2006, 11:07
DJ'SB nie da się miec wszystkie w telefonie 8) Benq Siemens EF81 ponoć strasznie wolno działa,muli się i zwiesza-odradzam.Sony Ericsson tylko wygląda nowocześnie,aparat 3.2 nie robi tekiego wrażenia,słabe ma filmy,cena szybko spadnie.Nokia N73 to bardzo dobry pomysł,jednak sam napisałeś,że szkoda ci wydać na nia 1700zł,no to może Sharp 904 ? Tu masz dane telefonu: http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=950
Z innych telefonów poradziłbym Nokię N93,niestety jest ona drogra,ok 3000zł kosztuje,jest nieporęczna,duża i wg mnie brzydka ;-) Czy interesuję Cię telefon z symbianem,lub WindowsMobile?
Ostatnio zmieniony 29 gru 2006, 23:33 przez adiq1033, łącznie zmieniany 1 raz.

 #107984  autor: tomico
 23 wrz 2006, 11:13
Ja bym się skłania wydać te 1700 na N73 albo N80. Te telefony mają symbiana głośno odtwarzają mp3, warto je kupić. K800i to nic szczególnego, nie robi już takiego wrażenia. Bierz którąś z tych nokii.

 #108003  autor: DJ'SB
 23 wrz 2006, 12:01
Tak, też myślałem żeby fon miał symbiana albo windows tylko nigdy nie miałem fona z systemem i nie wiem za bardzo o co w tym chodzi, jakie ma mozliwości. Sharp 904 bardzo rzadki okaz i chyba kosztuje on okolo 2000 :(. więc nie wiem. A nokia n80 ma WLAN chyba tak? to co to oznacza? Że moge sobie radiowke podlaczyc do telefonu czy co? A WIFI to to samo (9500 bodajże)?
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2006, 12:06 przez DJ'SB, łącznie zmieniany 1 raz.

 #108006  autor: piotrz
 23 wrz 2006, 12:05
wlan oznacza to, że jak znajdziesz punkt z bezprzewodowym internetem (hotspot), to możesz się pod niego podłączyć i korzystać z neta w tym miejscu.
Lista hotspotów jest np. na pdaclub.pl

 #108202  autor: tomico
 23 wrz 2006, 21:14
Właśnie z powodu wlanu wolałbym N80 i dlatego że jest to slider. N73 ma trochę lepszy aparat bo ma autofocusa od N80, ale osiemdziesiatka jest według mnie lepsza.

 #108212  autor: Tragedya
 23 wrz 2006, 21:32
Mnie N73 z dizajnu nie przekonuje dlatego wzial bym N80... Tak poza tym to IMO duzo to sie one nie roznia.
Jesli chodzi o glosnik to moze z nizszej polki cenowej D600? Osobiscie nie slyszalem ale podobno dobrze gra... ale nie jestem pewien