DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #107394  autor: marcinb
 21 wrz 2006, 18:16

Czeka mnie przedłużenie umowy. Dostałem kilka propozycji komórek w rozsądnych cenach.
Są to:
SE k510i, N 6020, Motka V360, Motka L6, SE W300i, Sagem MY700x.

Telefon od razu pójdzie na sprzedaż, na którym można by najlepiej zarobić? + który cieszy się popytem? A może jeszcze jakieś inne sugestie co do modeli w podobnej klasie (oprócz tych wymienionych).

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #107396  autor: Przemek
 21 wrz 2006, 18:18
Najwięcej bo ok.700 złotych powinieneś dostać za SE, zakładając oczywiście, że miejscem sprzedaży jest allegro. Ten telefon chyba najszybciej sprzedasz spośród wymienionych, chyba, że zadowoli Cię 500 złotych za K510i.
W podobnej cenie co W300i powinieneś znaleźć np. Samsunga X700 albo SE D750i.

 #107446  autor: tomico
 21 wrz 2006, 20:06
Tak jak pisał przemek w300i cieszy się dużym popytem i dostaniesz za niego najwięcej, bierz go bo się opłaca.

 #107597  autor: provocatorka
 22 wrz 2006, 05:01
SE ostatnio są na topie :!: A zwłaszcza seria 'Walkman'. Sagema jakoś nie brałabym bo mało osób to zna...

 #108585  autor: marcinb
 24 wrz 2006, 21:50
POczytałem troche o SE W300i i naszła mnie ochota żeby go sobie zostawić :)

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #108592  autor: kamil1221
 24 wrz 2006, 21:58
To poczytaj sobie o my700X to dopiero robi wrażenie - Klik Klik2
Sagem my700X jest o niebo lepszy niż w300i nawet pod względem funkcji muzycznych - dźwięk 3D i obsługa Bluetootowych słuchawek stereo.
Szybka transmisja danych EDEG, aparat 1.3 maga z możliwością rozszerzenia do 2 mega, slot na tańsze karty miniSD, szybszy procesor i radio.
Sagemik ma większy wyświetlacz.
Przewija mp3 i filmy video, ma więcej pamięci wbudowanej, syncML.

 #108598  autor: marcinb
 24 wrz 2006, 22:05
kamil1221 pisze:To poczytaj sobie o my700X to dopiero robi wrażenie -
Na Allegro znalazłem tylko 2 i żadnych ofert kupna, wybór SE jest jednak bezpieczniejszy (w przypadku ewent. sprzedaży).
Pozdrawiam.

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM