DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1081  autor: zinman
 20 lut 2005, 22:56
Witam mam do was wielką prośbę :) Mianowicie chciałbym kupić już teraz teleofnik. Mam 600zł i chciałbym dorwać cos niekoniecznie nofego ale na pewno coś wypasionego. Mam na mysli głównie N-gage i N-gage QD, Nie wiem który wybrać :(:(:(:( Chce kupić na allegro i mam parę ofert pozwolę sobie linki tutaj zamieścić:


Nowy N-Gage QD
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42952742

Używana Nokia N-Gage
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42950945

Uzywana N-Gage
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42825871

Teraz wpisuje moje oczekiwania od komórki:
W kolejnośi od najwazniejszego do najmniej waznego...

- Koniecznie Symbian...
- Solidność
- Wypasione Funkcje
- Gry
- Multimedia
- Rozmiar


Prosze o szybką pomoc, Nie wykluczam innych ciekawych ofert z allegro mozęcie tu linki dawać. Prosze o wypowiedzi co brać...[/list]

 #1082  autor: WitekT
 20 lut 2005, 23:42
No jeżeli możliwości dajesz na początku, a rozmiar na końcu - to zwykły N-Gage...

 #1084  autor: Dragon
 21 lut 2005, 16:23
ja bym na twoim miejscu kupowal N-gage, jesli chodzi o aukcje to tego w srodku (a nie myslales mzoe o Nokii 3660?)

 #1099  autor: Jooboo
 23 lut 2005, 01:34
Nie wiem jak u Ciebie wygląda "wiedza komórkowa", ale jeśli jesteś użytkownikiem ze smykałką do kombinowania i nie zależy Ci na polskim menu - polecam Motorolę A925 - wydasz 150 zł więcej, a dostaniesz za to phon z kamerą, GPS, dotykowym ekranem (320x208 punktów 65k kolorów), odtwarzaczem Divx, mp3 i Bóg jeden wie, czym jeszcze. Do tego w zestawie masz słuchawkę BT i sporo innych goodsów. Jednakże, jeżeli chcesz po prostu używać telefonu i kupować gry w sklepie, to to nie jest aparat dla Ciebie. Generalnie N-Gage (bez względu na dodatkowe literki) to jest taki sobie średni pomysł... Jak mówił kolega wyżej: 3660, albo 6600 są DUŻO lepsze.

The higher, the fewer!

 #1101  autor: WitekT
 23 lut 2005, 11:43
Popieram A925 - to ciekawy wybór dla pasjonatów. :) Sam się nad taką zastanawiałem, ale koniec końców kupiłem PocketPC. :)

 #1109  autor: Jooboo
 23 lut 2005, 13:32
No baaa, ale ile dałeś? Sam bym najchętniej kupił MDA III, ale cena mnie skutecznie powstrzymuje (~2500 zł Allegro). Bo "czyste" PDA - bez phona, mnie nie interesuje (za dużo tego potem po kieszeniach się wala ;)).

The higher, the fewer!

 #1110  autor: WitekT
 23 lut 2005, 13:33
Kupiłem Dell Axim x30 - WiFi, BT. Z kartą SD 512MB kosztował mnie 1380 zł. :)

 #1112  autor: Jooboo
 23 lut 2005, 13:36
Ma to to moduł GSM?

The higher, the fewer!

 #1113  autor: WitekT
 23 lut 2005, 13:48
Nie, za to jest bardzo mały. :) Do łączenia z netem mam albo WiFi, albo BT i doskonały duet z Ericssonem t39m. :)

 #1114  autor: Sirmark
 23 lut 2005, 14:11
WitekT pisze:Nie, za to jest bardzo mały. :) Do łączenia z netem mam albo WiFi, albo BT i doskonały duet z Ericssonem t39m. :)
tak sobie obejrzalem wczoraj iPaqa 6340.. i musze stwierdzic ze to jest niezly klamot w porownaniu do Axima X30..
w tym przypadku o wiele lepiej nosic dwa urzadzenia i jeden klamot ciagle.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #1115  autor: Dragon
 23 lut 2005, 16:23
a co byscie powiedzieli o Treo 600 ? Niezly jako PDA, jako telefon tez, chociaz w porownaniu do P900 odpada, ekranik nie wyrabia, za slaba rozdzielczosc, chociaz do typowo biurowych zastosowania jest idealny

 #1118  autor: WitekT
 23 lut 2005, 16:34
O soft na Symbiana z nakładką Series 60 bądź UIQ, albo na PocketPC jest prościej imho...

 #1395  autor: TUBUS
 04 mar 2005, 08:20
moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem w tej cenie co podales jest n3660 po dograniu odpowiedniego softu odtwarza mp3 filmy oraz ... gry z pegazusa !! (:D:D:D:D:D) w internecie jest duzo darmowych aplikacji do serii60 a jesli dolaczyc karte 512mb to za 600 zlotych posiadasz juz niezly kombajnik :D

 #1424  autor: Dragon
 04 mar 2005, 18:20
jakby troche porpacowac to na tej Nokii mozna nawet uruchomic gry z N-gage, tylko ze sterowanie jzu nie te

 #1785  autor: zinman
 15 mar 2005, 17:13
Witam kupiłem już teleofna:D:D:D NEC E616 za 560zł w komnplecie 2 baterie, łądowareczka itp... Telefonik na prawde spox, i uwazam zę ustepuje jedynie symbianowi ale też nie do końca:D:D Ma szerokie możliwosci i niewielkie rozmiary!

 #1789  autor: aNaX_Ax2500*
 15 mar 2005, 22:06
to powodzenia w używaniu :D

.::d(-_-)b::.

 #1805  autor: Dragon
 16 mar 2005, 18:25
zinman pisze:Witam kupiłem już teleofna:D:D:D NEC E616 za 560zł w komnplecie 2 baterie, łądowareczka itp... Telefonik na prawde spox, i uwazam zę ustepuje jedynie symbianowi ale też nie do końca:D:D Ma szerokie możliwosci i niewielkie rozmiary!
ja tez sie nad nim zastanawiam, moglbys isc do jakiegos sklepu al;bo do kogos, wlozyc do niego karte pamieci 256 mb i zobaczyc czy dziaal ? Bo na stronie psize ze tylko do 128 mb, bylbym bardzo wdzieczny