DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
  • Strona 4 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

 #4464  autor: pajorro
 27 kwie 2005, 14:51
Piotr pisze:He he he no studnia dopiero przedmną a na kierunki ścisłe się nie wybieram bo nigdy jakoś do tego nie miałem predyspozycji 8)
No ale co my tutaj gadu-gadu o studiach. Najpierw muszę zdać maturkę a potem zaliczyć egzamin wstępny na uczelnie... uff dużo tego trochę :(
To powodzenia!
Sami Swoi sobie sprawiłeś???

 #4468  autor: Piotr
 27 kwie 2005, 15:34
pajorro pisze:To powodzenia!
Zgodnie z tradycją nie dziękuję 8)
pajorro pisze:Sami Swoi sobie sprawiłeś???
A tak jakoś wyszło. Trafiłem na dobry numerek na allegro to sobie myślę czemu nie kupić. Teraz decyzji nie żałuję. Przydało by mi się tylko jeszcze aby SS zrobili dwie rzeczy:
1. Obniżyli stawkę za SMSa do 20 gr :D
2. Wydłużyli możliwość wykonywania połączeń do 90 dni przy doładowaniu konta kwotą 40 zł a jeżeli to jest nie możliwe to niech przynajmniej jakiś nominał inny wprowadzą :D

No ale rozmowy o SS toczy się w inny dziale więc nie będziemy robić śmietnika. Wracamy do tematu egzaminów i wakacji :-D

Pozdrawiam.

 #4471  autor: pajorro
 27 kwie 2005, 15:51
Bo wątek ma tytuł wakacje, a cały czas o jakiś egzaminach, maturach gadamy. Zbrodnia! ;-))))

 #4472  autor: Piotr
 27 kwie 2005, 15:57
No to chyba czas najwyższy wrócić do głównego wątku - WAKACJE 8)
Słoneczko, plaża, piękne kobiety i zimne piwko w terminczej walizeczce :-D

Pozdrawiam serdecznie.

 #4525  autor: xlord
 28 kwie 2005, 00:16
Ja tu PITy wypelniam, a Wy o wakacjach :o
A co tam, jak sobie dobrze wypelnie to i na dobre wakacje bedzie :-D

Pozdrawiam

 #4531  autor: Sirmark
 28 kwie 2005, 02:03
xlord pisze:Ja tu PITy wypelniam, a Wy o wakacjach :o
A co tam, jak sobie dobrze wypelnie to i na dobre wakacje bedzie :-D
yoyo, za kratkami... ;)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #4546  autor: Piotr
 28 kwie 2005, 10:21
SirmarK pisze:yoyo, za kratkami... ;)
Dokładnie. Ja też dla Xlorda nie widze innej przyszłości niż spacerniak, pasiak itp... Poczytaj sobie SirmarK wywody Xlorda na temat planowanej działalności gospodarczej jaką pragniemy założyć... Kombinuje jak pies pod góre. Wituś ma tylko podpisywać, ja mam siać... a on będzie tylko plony zbierał.

PS. Xlord pilnuj się bo zgłoszę twoją działalność do CBŚ - wydział do walki z przestępczością gospodarczą 8)

 #4613  autor: pajorro
 28 kwie 2005, 15:33
Piotr pisze:No to chyba czas najwyższy wrócić do głównego wątku - WAKACJE 8)
Słoneczko, plaża, piękne kobiety i zimne piwko w terminczej walizeczce :-D

Pozdrawiam serdecznie.
Normalnie jak na reklamie Tak Taka :D LOL

 #4645  autor: xlord
 28 kwie 2005, 21:38
Piotr pisze:Dokładnie. Ja też dla Xlorda nie widze innej przyszłości niż spacerniak, pasiak itp...
I tu sie mylisz. Mialem dwa lata temu w firmie "wizytacje" z urzedu skarbowego i pani (zwana przez niektorych egzekutorem) wyszla zniesmaczona, bo druczek z mandatami zostal nienaruszony. :smt098

Pozdrawiam

 #4647  autor: xlord
 28 kwie 2005, 21:43
SirmarK pisze: yoyo, za kratkami... ;)
PIT wypelniony i wyslany, a wakacje sie szykuja w szerszym wymiarze. :) Zamiast krat - palmy, zamiast aluminiowej michy - porcelanowe zastawy... Trzeba wiedziec jak US doic :smt110

Pozdrawiam

 #4672  autor: Piotr
 29 kwie 2005, 13:19
xlord pisze:I tu sie mylisz.
Każdy ma do tego prawo :D :wink:

xlord pisze:Mialem dwa lata temu w firmie "wizytacje" z urzedu skarbowego i pani (zwana przez niektorych egzekutorem) wyszla zniesmaczona, bo druczek z mandatami zostal nienaruszony. :smt098
Przyzaj się lepiej, że ta Pani to pewnie jakaś twoja bliska znajoma albo dobra ciocia z US 8) :D

Pozdrawiam serdecznie.

 #4673  autor: Piotr
 29 kwie 2005, 13:21
xlord pisze:Trzeba wiedziec jak US doic :smt110
Jestem zmuszony po przeczytaniu twojej wypowiedzi Xlord wykonać telefon do CBŚ - Wydział Do Walki Z Przestępczością Gospodarczą.
Przykro mi - nie ma, że boli :twisted:

 #4721  autor: xlord
 29 kwie 2005, 18:36
Piotr pisze: Jestem zmuszony po przeczytaniu twojej wypowiedzi Xlord wykonać telefon do CBŚ - Wydział Do Walki Z Przestępczością Gospodarczą.
Przykro mi - nie ma, że boli :twisted:
Odradzam szczerze, bo moze to spowodowac czkawke :lol:

Pozdrawiam

 #4731  autor: Piotr
 29 kwie 2005, 19:12
Aaaaaaaaaa tylko mi nie mów, że tam też mam jakieś znajomości :shock: :?

Pozdrawiam :-D

 #4766  autor: xlord
 30 kwie 2005, 01:06
Ja nic nie mowie, nic nie sugeruje, ja tylko zdecydowanie odradzam takich posuniec :-)

Pozdrawiam

 #4787  autor: Piotr
 30 kwie 2005, 19:20
Czyli jednak coś jest na rzeczy. A ja myślałem, że Ty porządny chłopak jesteś, że przez życie idziesz bez układów i znajomości... Jak widać myliłem się...

PS. Teraz boje się zasypiać :smt119 . Chować się pod kołudrą z przerażeniem nasłuchując w ciemnościach czy twoi ludzie nie przyjdą wieczorową porą i nie zapukają w drzwi mieszkania mego aby zamknąć mi usta na wieki...

 #4813  autor: xlord
 30 kwie 2005, 23:23
Z wieku chlopiecego juz dawno wyroslem. Coz... patrzac po sredniej forum to jestem mocno zgrzybialym prykiem.
I nie bierz teo wszystkiego tak do siebie, bo ja jestem daleki od grozenia, dzialania w ukladach itp.
Cenie sobie po prostu spokoj. :D

Pozdrawiam

 #4853  autor: Dragon
 01 maja 2005, 12:55
a ile ty masz lat? 8)

 #4872  autor: Piotr
 01 maja 2005, 17:11
Dragon pisze:a ile ty masz lat? 8)
To pytanie uraża dumę Xlorda. Nie licz, że ci na nie odpowie :wink: :D
A z resztą sam napisał, że jest mocno zgrzybiałym prykiem :-D

Pozdrawiam dziadziusia Xlorda i resztę forumowej braci :wink:

 #4895  autor: xlord
 02 maja 2005, 11:11
Dragon pisze:a ile ty masz lat? 8)
Mature zdawalem 11 lat temu.

Pozdrawiam
  • Strona 4 z 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9