DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
    :sign7:
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
:sign7:
  • Strona 6 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #796104  autor: WitekT
 13 kwie 2015, 22:11
3 tygodnie temu zreorganizowaliśmy poważnie pracę redakcji. Od 2 tygodni widać, jak odkopujemy się z zaległych tekstów. Ten tydzień powinien przynieść nowości w postaci "Witek nadaje" i sprzątania forum, przyszły - bardzo ciekawego materiału. To na razie tyle, zamiast użerania się z bieżącymi sprawami (wyplątanie z tego zajęło nam zbyt wiele miesięcy), zaczynamy myśleć do przodu.

That's all, stay tuned.

PS. Blogerami być nie chcemy i nie będziemy.
 #796108  autor: babeo
 13 kwie 2015, 22:29
PS. Blogerami być nie chcemy i nie będziemy.
Ok. Czekamy na nowe felietony i Tapatalka :-)
 #796110  autor: Morvius
 13 kwie 2015, 22:32
Jak dla mnie wystarczy zająć się tylko naszymi potrzebami i apelacjami, no bo w końcu od czegoś jesteście. To wasz dom a w jaki sposób nas goście świadczy o fakcie jakie macie do nas podejście. Robicie zmiany? Słusznie, już od dawna na nie czekaliśmy. I powstała nieprzyjemna atmosfera przez ten fakt. Swoją drogą lepiej późno niż wcale. Mam tylko nadzieje, że nie za późno czego serdecznie nie życzę bo może to się wydawać mizerne w porównaniu z babeo ale dla mnie telepolis również jest najważniejszym portalem/ forum bez którego nie zaczynam dnia. Jakby to Jezus powiedział dawajcie a i wam będzie dane. Z Bogiem.

Klasyczny obserwator wątku.
 #796116  autor: Niezgodna7
 13 kwie 2015, 22:56
A tak przy okazji - możliwość chowania komentarzy (-4) jest dziecinadą, dlatego pomysłodawca tego ,,wynalazku" .. powinien spalić się ze wstydu.
 #796143  autor: Morvius
 14 kwie 2015, 08:25
Calm ja cie stary naprawdę rozumiem bo wiem że jakaś rzesza ludzi robi sobie jaja w twoim imieniu pod komentarzami ale nie można tak robić pod jedną kreskę w tej sytuacji. Są komentarze których faktycznie pod info być nie powinno i te minusy oszczędzają nam zbędnego czytania pierdół ( przynajmniej mi jako urzytkownikowi) i dla mnie jest to na plus. Poza tym przecież masz konto i twój nick po zalogowaniu jest na czerwono i my wiemy że to Ty a reszta to chłam jakiś więc wyluzuj, zaloguj się aby być prawowitym userem i olej te dzieciaki :-)

Klasyczny obserwator wątku.
 #796198  autor: Niezgodna7
 14 kwie 2015, 14:36
Morvius.
Ale ja nie mam żali do tego podszywania się pod mój nick. Loguję - prostuję - no problem.
PS. Ktoś z adminów wymyślił i dał taką zabawkę dzieciom - dlatego uważam (chowanie komentarzy) całość jako przedszkole /dziecinada.
 #796209  autor: stypulkovski
 14 kwie 2015, 15:15
Tak odnosząc się jeszcze do postu Babeo - to co podałeś, to nie są artykuły sponsorowane. Na obu blogach są oznaczane (bardziej/mniej wyraźnie - to najmniej istotne w tej historii), tam tego oznaczenia nie było.
 #796217  autor: babeo
 14 kwie 2015, 15:54
Pojawiły się pierwsze komumikaty o Tapatalku, ale on sam jeszcze nie działa. Coś tam się rusza ;-)
 #796410  autor: Morvius
 15 kwie 2015, 13:52
ja się chyba na tym aż tak bardzo nie znam i jednak spytam co to jest ten tapatalk, kiedy można go używać i w jaki sposób bo mi się nic nie wyświetla a myślałem że to jakaś forma chat?

Klasyczny obserwator wątku.
 #796417  autor: WitekT
 15 kwie 2015, 14:14
TapaTalk to aplikacja na smartfony, która w bardzo przyjazny sposób wyświetla posty na forum. Dzięki temu o wiele wygodniej i przyjemniej można nie tylko czytać, ale i pisać.
 #796418  autor: babeo
 15 kwie 2015, 14:14
Koniec świata!
Dożyłem. Dziękuję Ci Redakcjo!

Morvius, tapatalk to aplikacja do obsługi forum. Czytanie, pisane jest o wiele przyjemniejsze niż przez www (oczywiście na urządzeniach mobiknych).

Napisał szczęśliwy Babeusz na S5 za pomocą Tapatalk.
 #796419  autor: babeo
 15 kwie 2015, 14:22
jeszcze chyba nie jest wszystko ustawione, bo wśród ostatnich postów pokazuje mi po 1 z każdego z ostatnich dni.
 #796421  autor: Sirmark
 15 kwie 2015, 14:53
dziadek186 pisze:Administrator?? Najlepszą obroną jest atak? Nie potraficie ogarnąć tematu i dziwicie się że użytkownicy się denerwują? Wepchnąć newsletter w gardło to potraficie prawidłowo, ale inne rzeczy przychodzą wam już z trudem ...
PS. Upitoliłeś post pod postem, jako administratora zasady ogólne Ciebie nie dotyczą?
Wykazałem bzdury we tych wpisach i to niby był atak? bez komentarza.
Kryniczanin pisze:Administrator widocznie nie pamięta jak w 2012 załatwiał ze mną sprawę. Przypomnę mu bo jak widać skleroza trwa. Zmieniłem maila - wszystko poszło tylko nie dostałem linka do zmiany - miał być na nowego maila. Pisania nic nie dały musiałem założyć konto nr 2 Kryniczanin. Potem jej łączyliśmy. Administrator przypomina sobie?
A co ma do rzeczy funkcjonalność, która był w 2012 roku, i dotyczyła tylko profili forum?
Od pewnego czasu mamy główny profil serwisu z coraz mocniejszą integracją - to jest zupełnie inna sytuacja. I w tym nowym systemie profilowym, jeszcze do nie dawna nie było opcji automatycznej zmiany emaila. Teraz już jest.
Myślałem, że akurat ty, Kryniczanin, rozumiesz co znaczą różne system.

--------------------------

A teraz w kwestii obecnych spraw. Wiem, że macie jeszcze trochę uwag do forum, ale na każdą zmianę potrzebujemy czasu. W tym wypadku trochę to trwa. Sama wymiana forum zajęła nam naprawdę sporo godzin i w międzyczasie wynikło sporo technicznych problemów, które trzeba było rozwiązać. Potem trzeba było się zająć pilniejszymi sprawami i miałem nawet zakaz rozdrabniania czasu na forum (Witek :P). Teraz z Witkiem inne sprawy zostawiliśmy i nadaliśmy piorytet na forum. Chcemy to dość szybko ogarnąć.

Jak już zauważyliście zaczął działać Tapatalk. Ale i tu coś nie do końca nam gra (a miało być tak prosto). Coś nie łączy nam się poprawnie jak się wejdzie na forum. Za to jak w aplikacji Tapatalk się forum wyszuka i klinie "follow" to działa poprawnie. Niby w ustawieniach jest wszystko dobrze, a jednak coś u nas nie gra. Szukamy problemu. Pewnie też jakieś inne ustawienia musimy zrobić.
Ale proszę o wyrozumiałość i ew. sugestie. Tapatalkiem się po raz pierwszy zajmujemy.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #796427  autor: Morvius
 15 kwie 2015, 15:36
SirmarK po prostu czyńcie dobro i jazda z tym koxem, resztę się wybaczy :) show must go one!

Klasyczny obserwator wątku.
 #796431  autor: Micho
 15 kwie 2015, 15:56
No ciekawe jak ten tapatalk bedzie dzialal. Poki co nawet logowac sie nie musialem, zrobilo sie to automatycznie :)

Wysłane z mojego GT-I9100
 #796439  autor: babeo
 15 kwie 2015, 16:31
A działają Wam ostatnie posty? Mi pokazuje 2 z dzis i potem kolejny sprzed 2 dni. Odznacze wszyskie przez www i zobaczymy co bedzie dalej.
 #796441  autor: babeo
 15 kwie 2015, 16:36
Tak wygląda, moja oś czasu. Chyba coś źle, albo coś mam źle ustawione?Obrazek
  • Strona 6 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7