DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

 #232749  autor: wysol
 11 lis 2007, 18:21
witam jutro idę do plusa po nową kome bo mix mi się skoczył i myślałem nad Plusfon 401i
i czytam tu a tu dużo ludzi nawet o nich wie a ja mam takie pytanko
CO jest w zestawie jak dają kome w salonie
Czy komórka ma symbian
I czy jak wgram na kome np FIFE 2008 to bedzie mi spokojnie chodzić ?

 #232757  autor: Kaczy
 11 lis 2007, 19:35
wysol pisze:CO jest w zestawie jak dają kome w salonie
Kabel USB, karta pamięci 512 MB, słuchawki, oprogramowanie.
wysol pisze:Czy komórka ma symbian
Plusfon obsługuje Javę. Symbiana nie ma.

...::: Made for loneliness :::...

 #232758  autor: sebokuc
 11 lis 2007, 19:36
Plusfon ma bardzo wolną migawkę. Dziecku zdjęcia nie zdążę zrobić :(
Zdjęcia wychodzą jak z vga mimo, że rzekomo ma 1,2 mpix.

W zestawie masz:
- boski telefon
- ładowarkę
- słuchawki z mikrofonem
- kartę micro 512mb
- płytę instalacyjną
- kabel usb do kompa

Symbiana nie ma.
Mp3 chodzi miernie.

Jednak Plusfon to tani telefon z bajerami.
Nic nie jest za darmo.
Niebawem znów coś opisze.

Kliknij pomógł :)

 #232828  autor: castagnet
 12 lis 2007, 12:14
Bez przesady, czego spodziewaliście się od marki HUAWEI?
Ostatnio spotkałem się z telefonem VODAFONE V7 coś tam coś tam.
I to był właśnie HUAWEI... Huawei wyrobi sobie tym sposobem marke i sam zacznie sprzedawać swe telefony pod własną nazwą.

 #233272  autor: sebokuc
 14 lis 2007, 02:41
W takim razie proszę podać zalety telefonu Plusfon 401i oprócz niskiej ceny.
Czekam?
" Tanie kupisz, psom wyrzucisz."

Kliknij pomógł :)

 #233412  autor: dechomenon
 14 lis 2007, 20:45
jeśli plusfon będzie wypałem...to będę kolejne telefony ze stajni huawei pod marką Plusa..a jak na razie sprzedaje się bdb!

 #233463  autor: sebokuc
 14 lis 2007, 23:25
To prawda co pisze dachomenon.
Dodam, że menu ma za małe litery jak dla mnie i słaby wyświetlacz jak dla mnie. Nieczytelny.
Zbyt małe klawisze również.
Przepraszam ale z dnia na dzień mam nowe spostrzeżenia.

Kliknij pomógł :)

 #233473  autor: Prometo
 15 lis 2007, 07:42
dechomenon pisze:a jak na razie sprzedaje się bdb
Ciekawe czy zaczną się masowe zwroty w ramach naprawy gwarancyjnej?

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #233497  autor: yar
 15 lis 2007, 11:04
Prometo pisze: Ciekawe czy zaczną się masowe zwroty w ramach naprawy gwarancyjnej?
Jak narazie sporadyczne przypadki - a to nie dziala "blutacz" :smt005 jak to mawiaja klienci, albo problem z serwisem plus.pl ktory nie chce sie ladowac - a to aparat nie dziala - czyli standard - jak to bywa w telefonii....

Ps. "RR serwis" spisze sie na medal i naprawi uszkodzony sprzet....albo odesle z informacja ze sprzet zawilgocony przez klienta...oni tak potrafia.... :shock:

--------------------
Sygnatury Brak
--------------------

 #233581  autor: wysol
 15 lis 2007, 19:17
Mam takie pytanko jakby sie zainstalowało jakąś nawigacje satelitarną na tą kome to by działało ?

 #233675  autor: Kaczy
 16 lis 2007, 11:26
Jedynie co by się dało zainstalować to javowską wersję NaviExperta. Ale szczerze wątpię, by zadziałało. Ale spróbuj. Ściągnij sobie z tej strony aplikację i zobacz czy działa. Najlepiej wybierz wersję dla jakiejś Nokii.

...::: Made for loneliness :::...

 #233802  autor: rajski-ptaszek
 16 lis 2007, 20:32
u mnie byl problem z czytaniem karty sim z simplusa, probowalam na pieciu plusfonach i za kazdym razem telefon sam sie wylaczal po kilku sekundach. dzialo sie tak tylko w przypadku tej jednej karty, pozostale simplusy (ktore mam do testów) normalnie logowaly sie do sieci.
miala to byc konwersja simplus-mix i decyzja klienta padła na inny model.

sprzedalam ok 20szt tego modelu (co na moj punkt jest dobrym wynikiem) i reklamacji jeszcze nie bylo

 #233853  autor: Kaczy
 16 lis 2007, 23:32
rajski-ptaszek pisze:u mnie byl problem z czytaniem karty sim z simplusa,
Też coś takiego miałem. Moją kartę simplusa Plusfon czytał, a kartę Mixa już nie chciał. No i nici z PWA-Mix. :/

...::: Made for loneliness :::...

 #233881  autor: dechomenon
 17 lis 2007, 10:33
Kaczy pisze:Też coś takiego miałem. Moją kartę simplusa Plusfon czytał, a kartę Mixa już nie chciał. No i nici z PWA-Mix. :/
a jak wiemy to liczy się do totala...a macie jeszcze plusfony? u nas już dawno sie skończyły koleżanki z punktu wygrały w konkursie na swim mikrorynku! Dziś właśnie odchodzę z Plusa....

 #234010  autor: yagi
 17 lis 2007, 20:21
dechomenon pisze:Dziś właśnie odchodzę z Plusa....
Pochwal sie gdzie... ;)

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #234101  autor: dzejDi
 18 lis 2007, 12:05
Browarek pisze:1.Dzwonek jest narastający,jak ktoś do nas dzwoni i skasujemy rozmowę to przestawi się głośność na taki poziom jaka była w momencie rozłączenia rozmowy.I tak jest w każdym profilu.Jak ktoś nam puści strzałeczkę to mamy na poziomie 1 i tu nie możemy nic zrobić.Natomiast jak ktoś do nas dzwoni to poczekajcie aż poziom głośności wzrośnie do ustalonego przez was i wtedy się nie zmieni :D
2.Ustawienia Bluetooth - modem . Po każdym wyłączeniu telefonu wraca na włączony USB.Jak ktoś się łączy przez Bluetooth to musi wejść w opcje i włączyć modem Bluetooth i tak po każdym wyłączeniu telefonu.
3.Ustawianie czasu podświetlania klawiatury to fikcja ,zawsze podświetla jednakowo długo.
4.Kontakty synchronizacja z dołączonym oprogramowaniem jest do kitu ,uwazajcie bo możecie stracić kontakty jak nie macie kopi na kompie
5.Ogólnie problemy połączenia z internetem przez Bluetooth (przerywa połączenia modemowe, przy parowaniu urządzeń kilka razy trzeba próbować żeby wykrył laptopa ,palmtopa,inny telefon)
6.Potrafi rozmowę prowadzoną przez słuchawkę Bluetooth przełączyć nagle do telefonu na głośnik :mrgreen:
7.Jeśli jest sparowana słuchawka Bluetooth nie da rady odebrać rozmowy w telefonie.

I wiele innych błędów.
Bardzo nie dopracowany soft nie spotkałem jeszcze telefonu z tyloma błędami w oprogramowaniu
Specjalnie zarejestrowałem się tutaj aby potwierdzić te nieciekawe informacje. Najbadzej dokucza ściszający się dzwonek... czasem nie słyszę że ktoś do mnie dzwoni! napisałem maila do plusgsm, poczekam na odp i dam znać ;) Zapewne sprowadzi się to do oddania telefonu do serwisu PLus'a. Mam prośbę do wszystkich którzy czytają ten post i mają Plusfona. Piszcie do mnie przez forum. Trzeba coś z tym zrobić, nie może byc tak że ludziom wciskane są niegotowe produkty!

PS. bardzo mnie to zirytowało ... ;)

 #234163  autor: Kaczy
 18 lis 2007, 16:42
dechomenon pisze:a jak wiemy to liczy się do totala...a macie jeszcze plusfony?
Jest ich u nas sporo. No ale my do konkursu jakoś się nie paliliśmy, więc może dlatego są :)

...::: Made for loneliness :::...

 #234335  autor: castagnet
 19 lis 2007, 14:18
Mam pytanie do pracowników w punktach Plusa, z czystej ciekawości. Sprzedajecie te Plusfony w salonach Plusa.
W dużej mierze od Was zależy co klient wybierze, bo dużo jest jeszcze na tym świecie osób zielonych.
Nie macie później wyrzutów sumienia że wcisnęliście komuś HUAWEI'a (bo chcecie ich duzo sprzedac bo macie jakiś tam konkurs) zamiast przyzwoitej i sprawdzonej Nokii np. 3110c czy 6151?
Która szczerze powiedziawszy dotrzymuje kroku Plusfonowi jeżeli chodzi o funkcje.
Nie zrozumcie mnie źle, nie mam do Was nic bo to nie moja sprawa. Tak tylko pytam :-)
Ja wiem ze swojego doświadczenia że nie słucha się ludzi przy wyborze telefonu w salonach sieci, którejkolwiek. :P

 #234350  autor: dechomenon
 19 lis 2007, 16:00
yagi pisze:dechomenon napisał/a:
Dziś właśnie odchodzę z Plusa....


Pochwal sie gdzie... ;)
jeszcze troche i powiem..:P będzie widać w opisie:P

oki ale te telefony nie są za 1zł a ludzie takie chcę castagnet..więc jak gdyby plusfon jest dla nich alternatywą..tani fon z 3G i jeszcze paroma przydatnymi funkcjami...
Ostatnio zmieniony 19 lis 2007, 16:00 przez dechomenon, łącznie zmieniany 1 raz.

 #234351  autor: rajski-ptaszek
 19 lis 2007, 16:00
castagnet pisze:Nie macie później wyrzutów sumienia że wcisnęliście komuś HUAWEI'a (bo chcecie ich duzo sprzedac bo macie jakiś tam konkurs)
Powiem tak, ja nie wciskam telefonów. Jesli ktos pyta o moje zdanie czy o rade to polecam model sprawdzony i malo awaryjny. Nie powiem zdecydowanemu za zakup Plusfona klientowi "nie bierz pan tego bo za miesiac Pan przyjdzie z reklamacja".
to decyzja klienta co wybierze. a konkurs niewielkie ma znaczenie (przynajmniej dla mnie). zreszta i tak juz po konkurse Plusfona :)