DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

 #237048  autor: castagnet
 03 gru 2007, 11:02
Nie ma sensu iść z tym problemem do "bazy plusa" :-)
Lepiej znajdź kolege który sformatuje Ci tą kartę, ewentualnie zdiagnozuj czy to karta ma problem czy telefon. Bo moze sie okazac ze karta jest w porządku a telefon robi jaja. Włóż kartę do innego tela a do plusfona włóż inna karte i juz bedziesz wiedzial w czym problem.

 #237052  autor: dechomenon
 03 gru 2007, 11:37
też tak można zrobić...przynajmniej wyeliminuje pewne możliwości, które składają się, na to, że ta karta ma problemy, nie działa...

 #237153  autor: widex
 03 gru 2007, 19:34
Znajomi otrzymali do Sagemów my501X karty pamięci jedna siadła na drugi dzień, druga po tygodniu;]

 #237176  autor: dechomenon
 03 gru 2007, 20:10
no karta pamięc też urządzenia..wieć wszystko może paść...ale karty pamieci akurat są najmniej awaryjne z moich obesrwacji..

 #237196  autor: widex
 03 gru 2007, 20:42
Z moich też, ale znajomi z Plus-a kupili telefon z kartami pamięci i tak skojarzył mi się temat.

 #237265  autor: castagnet
 04 gru 2007, 09:38
U nas wraca gdzieś 1 karta na 100 sprzedanych, albo i mniej. Przeważnie Kingstony sprzedajemy.

 #239940  autor: Browarek
 16 gru 2007, 18:32
Opera 4 nie działa komunikat mało pamięci ,opera 3 działa.Gmail działa OK .
Na razie serwis z tych wszystkich błędów softu naprawia tylko dzwonek.
Próbował ktoś nagrać rozmowę telefoniczną bo u mnie nagrywa tylko 1 osobę a drugiej nie :mrgreen:

Browarek

 #240942  autor: syn stalina
 21 gru 2007, 14:56
OPERA MINI 4 DZIALA:)) Wiem bo mam i korzystam naprawde duzo, dziala w obydwu trybach ( mozliwe ze probowales wersji BETA, teraz do sciagniecia jest wersja finalna i dziala bez zarzutu).
Opera 2.0 i 3 tez dziala.
Dziala Papla i mobilne gg, nie dziala chyba jadu gadu, mozliwe ze komus uda sie uruchomic Jadugadu, ale mobilnegg jest lepsze i nie bawilem sie z ustawianiem jadugadu.

<<GG, opera itd dziala, jesli w grach klikniemy na wybraną aplikację "opcje>Ustawienia>Ustawienia internetowe" tutaj najedziemy na profil2 i klikniemy "opcje> wybierz" po sprawie.... Uwaga : dziala wtedy kiedy w profilu2, łączy się przez punkt dostępowy 'Internet".

pozniej kiedy uruchomimy aplikacje trzeba zezwolic na polaczenie z internetem, gdy program nas o to zapyta;] (wolalem napisac, zeby nie pojawialy sie glupie pytania pozniej:)

 #241573  autor: Aillus
 24 gru 2007, 15:12
Mógłby ktoś podać początkowe ustawienia punktów dostępowych?
Chodzi mi o:
Menu -> ustawienia -> łączność -> punkty dostępowe

Z góry dzięki.

 #246299  autor: kalus1320
 17 sty 2008, 19:08
Siemka ziomki.
Ja mam Plusfona od miecha i mam takie pytanko bo zaczął mi się korpus sypać tzn. farba odpryskiwać. Co ja mam teraz zrobić? Uznają mi to na gwarancji? 8) 8)
Ostatnio zmieniony 17 sty 2008, 21:39 przez kalus1320, łącznie zmieniany 1 raz.

Kalu1320

 #246524  autor: mar3k
 19 sty 2008, 02:21
Witam mam taki problem z Plusfonem 401i, że telefon upadł mi na ziemię i pękła mi szybka w obudowie oraz rozlał się wyświetlacz (telefon mam niecały tydzień) co mi poradzicie zrobić w tej sytuacji (uszkodzenie z mojej winy więc gwarancja nie pomoże) pytałem w komisie, w ktorym facet naprawia tel. i powiedział mi, że nie dostane nigdzie wyświetlacza do tego tel. Czy opłaca mi się naprawa tego tel? i gdzie kupić lcd oraz panel przedi? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

edit

zapomniałem napisać ze telefon kupiłem i używam w mix plusie

 #246562  autor: Osk92
 19 sty 2008, 13:29
moze zanieś do plusa? :|

 #246574  autor: mar3k
 19 sty 2008, 14:05
tak a w plusie pewnie mnie skasują za naprawe z 150-200pln

wiec zwracam sie z prosba do D@rio jako do eksperta w sprawach plus'a co robic :?:

Pozdr. Maro

 #246579  autor: kebulon
 19 sty 2008, 14:17
kalus1320 pisze:Ja mam Plusfona od miecha i mam takie pytanko bo zaczął mi się korpus sypać tzn. farba odpryskiwać. Co ja mam teraz zrobić? Uznają mi to na gwarancji? 8) 8)
nie poniewą zapewne uznają że jest to związane z użytkowaniem telefonu ,co nie wchodzi w obrąb naprawy gwarancyjnej
Witam mam taki problem z Plusfonem 401i, że telefon upadł mi na ziemię i pękła mi szybka w obudowie oraz rozlał się wyświetlacz (telefon mam niecały tydzień) co mi poradzicie zrobić w tej sytuacji (uszkodzenie z mojej winy więc gwarancja nie pomoże) pytałem w komisie, w ktorym facet naprawia tel. i powiedział mi, że nie dostane nigdzie wyświetlacza do tego tel. Czy opłaca mi się naprawa tego tel? i gdzie kupić lcd oraz panel przedi? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
z serwisiwaniem będzie ciężko tego ''cacka'' .Jeżeli w plusie nic nie poradzą to jak chcesz mieć swojego plusfona to kup jakis uszkodzony z sprawnym wyświetlaczem ,który będzie służył jako dawca :-)
mar3k pisze:telefon upadł mi na ziemię i pękła mi szybka w obudowie oraz rozlał się wyświetlacz
a upadek był jakis wielki? bo moze padło coś jeszcze.Np. zasięg i telefon nie opłaca się już chyba naprawiać .Pozdro

 #246589  autor: mar3k
 19 sty 2008, 15:21
kebulon pisze:a upadek był jakis wielki? bo moze padło coś jeszcze.Np. zasięg i telefon nie opłaca się już chyba naprawiać .Pozdro
nie byl to wielki upadek (telefon niefortunnie spadł z biurka bo upadajac uderzył w szybka wyswietlacza w stojące obok krzeslo) w telefonie wszystko działa gdyż używam go dalej z tym, że wyswietlacz nie wyswietla (smsy czytam przez program na PC) zasięgu także nie gubi bo łącze sie z netem używajac tego phona jako modem gdyz wykupilem sobie pakiet 50MB gprs :D

Pozdr. Maro

 #246719  autor: dechomenon
 20 sty 2008, 15:12
wiec zwracam sie z prosba do D@rio jako do eksperta w sprawach plus'a co robic :?:
nie chcę pisać za niego, ale zauważ, że Dario jest ekspertem w innym dziale, tutaj rzadko bywa, a sprawa walnietego wyświetlacza jest mało plusowa...plusową sprawą było by np. jak Ci źle nalicza za rozmowę, albo problem z ustawieniami WAP itd..to że telefon Ci spadł to najgorszy z możliwych scenariuszy, bo nikt tego nie uzna w ramach gwarancji i nikt tego nie naprawi za free. Moim skromnym zdanie pozostaje Ci tylko udać się do serwisu, punktu Plusa i tam sie starać o naprawę, bo w końcu oni są dystrybutorami tego telefonu...i jest on dostępny tylko i wyłacznie w tej sieci...

 #249322  autor: sebastian_92
 04 lut 2008, 15:36
witam
mam pytanie otoz nie wiem jak ustawic melodje SMSa w plusfon 401i? pomozcie :)
 #249871  autor: macieek94
 07 lut 2008, 14:38
Mam problem co do głośniczka...Podczas słuchania muzyki jest wszystko ok jest nawet w miarę głośny , a podczas rozmowy jest tak cichy ze bez hałasu ledwo co słyszę może ktoś coś doradzić?? proszę o pomoc dziękuje... :)

 #258265  autor: ;Domelo
 25 mar 2008, 16:54
Mój brat pracuje w salonie plusa więc moge co nieco o nim powiedzieć . Telefon jest już trochę na rynku i całkiem dobrze się sprzedaje . Niestety salon w ktorym pracuje mój brat odbiera coraz więcej Plusfonów do naprawy . A dla przykładu mój wuja kupił go sobie na gwiazdke i chodzi aż miło ;) Mimo tego ze potrafi się zepsuc to go polecam bo przecież każdy telefon ma prawo się zepsuć !!

c210-->k700-->w610-->w810i-->w715-->w810i-->C905-->Neo V-->Xperia P


Nokia - zakała telefonów :smt005

 #258482  autor: dechomenon
 26 mar 2008, 15:49
ale zrobiłeś reklamę, mimo tego że potrafi się zepsuć to go polecam hehe :)