DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii Z oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #173475  autor: kwozniak7
 12 kwie 2007, 21:03
Siemka wszystkim :) to moj pierwszy post na forum wiec prosze o wyrozumialosc :)

Mam pytanie dotyczące modelu Z630. Chciałbym się dowiedizeć jakie są wady i zalety tego telefonu, gdyż chciałbym go kupic w najbliższym czasie. W internecie widzialem różne opinie dotyczące tego modelu między innymi takie, że telefon nie jest stabilny (podobno pada soft), słyszałem również, że telefon ma niewygodną klawiaturę. Na allegro telefon schodzi po okolo 670zł. Czy jest wart tej ceny?


Z góry dzieki za porady :)


Poprawiłem nazwę tematu na właściwą.
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2009, 13:05 przez kwozniak7, łącznie zmieniany 1 raz.

 #173497  autor: Sirmark
 12 kwie 2007, 23:23
sam sie na nim zastanawialem i nawet dalej zastanawiam.
Na wstepie ma dla mnie spora wade..

Z tego co kojarze to jest tansza wersja modelu Z720, czyli wykonana z gorszego plastiku, ma gorszy mechanizm otwierania, klawiature zdaje sie tez.
Jako fanowi samsungow bardzo mi to psuje komfort uzytkowania.
Roznice w jakosci widac jak sie wezmie do reki tego Z630 i Z400.

Podobna roznica w jakosci jest przy modelach D900 i E250, niby podobne a jednak dosc rozne.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #173498  autor: Neutrine Ray
 12 kwie 2007, 23:30
SirmarK pisze:Podobna roznica w jakosci jest przy modelach D900 i E250, niby podobne a jednak dosc rozne.
Oj to za duzo powiedziane troche... E250 i D900 podobne sa tylko, ale tylko ze wzgledu na forme czyli okreslane jako "slider" poza tym sa zupelnie z innych polek, E250 reprezentuje nizsza klase srednia, D900 to high-end.
Co do Z630 to jedyna rada jest poprosic o opinie ludzi, ktorzy go testowali, w tym celu odsylam na www.samsung-mobile.pl jest tam kliku uzytkownikow, a wkrotce pojawi sie autorski obszerny test...

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #173502  autor: Sirmark
 13 kwie 2007, 00:03
Neutrine Ray pisze:Oj to za duzo powiedziane troche... E250 i D900 podobne sa tylko, ale tylko ze wzgledu na forme czyli okreslane jako "slider" poza tym sa zupelnie z innych polek, E250 reprezentuje nizsza klase srednia, D900 to high-end.
ale ja to wiem.
I dokladnie wypowiadam sie o jakosci wykonania, choc mozna powiedziec ze i funkcje softu tych modeli sa zbiezne.. W kazdym razie nie chodzi tylko o forme slidera, bo telefony sa bardzo podobne do siebie, a roznia sie jakoscia wykonania. E250 to powiedzmy lowend wykonany z gorszych materialow, i D900 high-end wykonany jak nalezy.

Ja caly czas sie zastanawiam miedzy D400 (ze wzgledu na jakosc i dobra cene) a Z630 (ze wzgledu na HSDPA). Nie moge tylko przebolec tego wykonania Z630.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew