DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy modeli z serii D oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #155204  autor: krzychkk
 20 lut 2007, 14:37
Czesc.Probuje ustawic zdjecie wgrane z komputera jako tapete w Samsungu D600 ale nie pokazuje sie na calym wyswietlaczu.Mam pare tapet ktore byly juz jak kupilem ten telefon i sa na fullscreen.Zdjecia lub tapety z PC nie mozna tak ustawic,nie chca sie rozciagnac do gory i w dol :!: Jakie powinny byc ustawienia zdjecia aby bylo na pelny wyswietlacz lub czy da sie tak ustawic :?:

 #155209  autor: castagnet
 20 lut 2007, 14:49
Do zmiany rozdzielczości zdjęcia fajnym programem jest IrfanView. Ja go używam już od dawna. Ma dość duże możliwości, jego obsługa jest prosta i intuicyjna.

 #155269  autor: Gela
 20 lut 2007, 17:24
Tapeta na wyświetlaczu ustawia się tylko do szerokości. Tak jak już poprzednik napisał, 240x320 - taką musisz rozdzielczość ustawiać. Ja od razu ściągam gotowce :) Na cały ekran jest dużo tapet na www.samsung-mobile.pl
Wyjątniem jest, gdy chcesz ustawić zdjęcie na tapetę - wtedy ustawia się do wysokości.

 #156152  autor: Neutrine Ray
 23 lut 2007, 13:54
Tylko ze przerobka wiekszej ilosci recznie za pomoca Irfana to mordega. Na www.samsun-mobile.pl znajdziesz w Downloadzie, spolonizowany program do automatycznej zmiany rozdzielczsci tapet - Wallpaper Mobile PL

www.samsung-mobile.pl - Najbardziej Profesjonalne Polskie Forum Samsunga

 #263552  autor: jowita
 24 kwie 2008, 10:31
Może to musztarda po obiedzie, ale może komuś się przyda? W IrfanView jest opcja Batch Conversion (Przetwarzanie wsadowe), gdzie można wybrać i zaznaczyć do jednoczesnego przetwarzania dowolną ilość plików. Można w opcjach zaawansowanych wybrać zmianę rozmiaru obrazków, zmianę formatu np. z tiff na jpg, jednocześnie kazać programowi wyostrzyć, zrobić korekcję gamma itd. Z tak małymi plikami jak te tapetki telefoniczne śmiga jak błyskawica (a robiłam tym na co dzień konwersję skanów z książek w pracy, i też nie narzekałam...)