DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #3882  autor: pajorro
 19 kwie 2005, 17:37
No i od dzisiaj koniec darmowych smsów do wszystkich operatorów w Polce z Miasta Plusa. Wiadomości do Plusa są teraz nielimitowane. Aby mieć możliwość wysyłania smsów do innych operatorów należy zasilić konto wysyłając wiadomość tekstową pod odpowiedni numer. Oto komendy do zasilenia konta:


10 SMS-ów 7295 BRAMKA 2 zł (2,44 zł z VAT)

30 SMS-ów 7503 BRAMKA 5 zł (6,10 zł z VAT)

60 SMS-ów 7995 BRAMKA 9 zł (10,98 zł z VAT)

 #3883  autor: WitekT
 19 kwie 2005, 17:39
Tak, stosowny news na TELEPOLIS wisi od paru godzin. ;)

Co do cen - SMSy od 24 gr do 15 gr. Omnix od zawsze był płatny, został jeszcze mBox w Idei... Ale tam indywidualni mają skromniutki limit.

 #3884  autor: pajorro
 19 kwie 2005, 17:43
Panie Adminie, nie widziałem tego newsa, ale co tam... Jeśli ktoś nie patrzył na stronie głównej to sobie tu zobaczy :D. Szkoda trochę, ale ich postępowanie jest wytłumaczalne. Ja i tak wiekszość smsów wysyłam do Plusa więc mi to "lotto"

 #3890  autor: WitekT
 19 kwie 2005, 19:45
pajorro pisze:Panie Adminie, nie widziałem tego newsa, ale co tam...
E no - nic nie szkodzi. Tak tylko wspomniałem. :)
pajorro pisze: Jeśli ktoś nie patrzył na stronie głównej to sobie tu zobaczy :D. Szkoda trochę, ale ich postępowanie jest wytłumaczalne. Ja i tak wiekszość smsów wysyłam do Plusa więc mi to "lotto"
Co do SMSów - prawda jest taka, że na świecie nie ma św. mikołajów i nic nie jest za darmo...

 #3891  autor: pajorro
 19 kwie 2005, 20:17
WitekT pisze: Co do SMSów - prawda jest taka, że na świecie nie ma św. mikołajów i nic nie jest za darmo...
Święta prawda, ale przyznaj że bardziej boli jak coś zabierają! :-)

BTW
Mamy Papieża
Benedykt XVI

:-))

 #3892  autor: WitekT
 19 kwie 2005, 20:22
pajorro pisze:
WitekT pisze: Co do SMSów - prawda jest taka, że na świecie nie ma św. mikołajów i nic nie jest za darmo...
Święta prawda, ale przyznaj że bardziej boli jak coś zabierają! :-)
W ogólności tak - a jeżeli chodzi o MP, to nie korzystałem. ;)
pajorro pisze: BTW
Mamy Papieża
Benedykt XVI

:-))
Ano. :)

 #3893  autor: pajorro
 19 kwie 2005, 20:31
Ja korzystałem, szczegółnie jak miałem Simplusa. Teraz też, ale mniej. Fajna sprawa była, ale do limitów i opłat przyczynili się też Ci z obcych sieci co mieli loginy na starych Simplusach lub Ci co ładowali sobie konta Bonus TT smsami z bramki MP... No cóż pozostają inne bramki ;-)

Dobra, spadam! Do jutra!

 #3909  autor: xlord
 19 kwie 2005, 22:59
Sadze, ze przyczyna podjecia tego typu krokow przez Ere jakis czas temu, teraz przez Plusa, a i pewnie w niedlugim czasie przez Idee nie jest chec zarobkowania tylko potrzeba odciazenia serwerow okupowanych wiecznie przez "dzikich" smsowiczow.

Pozdrawiam

 #3921  autor: WitekT
 19 kwie 2005, 23:36
Skończyły się 5-cio sekundówki, skończyły się bezpłatne SMSy z jednej bramki do wszystkich opów... :)

 #3928  autor: xlord
 19 kwie 2005, 23:45
WitekT pisze:Skończyły się 5-cio sekundówki, skończyły się bezpłatne SMSy z jednej bramki do wszystkich opów... :)
A niebawem skoncza sie telefony za zlotowe :lol:

Pozdrawiam

 #3931  autor: WitekT
 20 kwie 2005, 00:01
Jak wejdzie Hutchison, to niekoniecznie. On mocno dotuje telefony nawet w prepaidach.

 #3935  autor: Sirmark
 20 kwie 2005, 12:52
WitekT pisze: Co do SMSów - prawda jest taka, że na świecie nie ma św. mikołajów i nic nie jest za darmo...
jak to nie ma ? :cry: :cry:
a kto mi robi prezenty ?



;-)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #3946  autor: xlord
 20 kwie 2005, 17:16
WitekT pisze:Jak wejdzie Hutchison, to niekoniecznie. On mocno dotuje telefony nawet w prepaidach.
Nie sadze jednak, zeby robili cos ponad to, czego wymaga od nich rynek. Nikt w biznesie nie jest dobrym wujkiem, choc wielu takimi chce byc widzianym

Pozdrawiam

 #3947  autor: WitekT
 20 kwie 2005, 17:46
Hutchison wchodząc na rynek brytyjski dał ceny 70% niższe niż konkurencja - ale fakt, tam było większe nasycenie.

Jeżeli w czerwcu okaże się, że Hutchison jednak dostanie licencję, to podejrzewam, że 3 dotychczasowych operatorów zrobi megapromocje, żeby wyczyścić mu maksymalnie rynek.

Będzie dobrze. :)

 #3951  autor: pajorro
 20 kwie 2005, 20:00
SirmarK pisze:
WitekT pisze: Co do SMSów - prawda jest taka, że na świecie nie ma św. mikołajów i nic nie jest za darmo...
jak to nie ma ? :cry: :cry:
a kto mi robi prezenty ?



;-)
Dziadek Mróz??? :-D

 #3963  autor: xlord
 20 kwie 2005, 22:50
SirmarK pisze:jak to nie ma ? :cry: :cry:
a kto mi robi prezenty ?
;-)
To sie nazywa kredyt w rachunku albo pozyczka ze zmiennym oprocentowaniem. Chlopie, slowo prezent figuruje tylko i wylacznie w slowniku wyrazow bliskoznacznych i to w "..." :P

Pozdrawiam