DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #28735  autor: karol_
 04 lis 2005, 11:59
Aloha!!
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość przejścia z prepaid na abonament nie rezygnując przy tym z posiadanego numeru telefonu. Dodam ze mam numer z Mini StartPOP numerek jest spoko a pozatym nie chce po raz 3 zmieniac numeru plizzz help:?
ps
numer w mini startpop jest wazny tylko przez rok stad moje watpliwosci
 #28745  autor: bigman
 04 lis 2005, 13:56
karol_ pisze:Aloha!!
Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość przejścia z prepaid na abonament nie rezygnując przy tym z posiadanego numeru telefonu. Dodam ze mam numer z Mini StartPOP numerek jest spoko a pozatym nie chce po raz 3 zmieniac numeru plizzz help:?
Mozna. Udaj sie do salonu Orange to Ci wszystko powiedza.
karol_ pisze: ps
numer w mini startpop jest wazny tylko przez rok stad moje watpliwosci
Wazny przez rok jesli nie bedziesz go dalej zasilal kartami doladowujacymi.

 #28763  autor: karol_
 04 lis 2005, 15:21
Bigman waznosc numeru obowiazuje przez rok od daty aktywacji karty i jest niezmienna hmmm niewiem po co cos takiego zrobili (mysleli ze to trendy czy jaki ch..?) ale tak zrobili

 #28834  autor: tomico
 05 lis 2005, 08:39
Możesz przejść na abonament.