DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #24891  autor: Michu
 14 paź 2005, 16:10
moge tylko powiedziec ze w orange on line nie dziala wysylanie maili do orange.. konsule mi nie chca powiedziec... a ja nie wiem kiedy dostane "prezent na start" i w jaki sposob mam bezplatnie aktywowac multibox platinum to jest przesada

 #25475  autor: Adam_SX
 17 paź 2005, 16:48
Wysłałem maila do Orange i sie zapytałem jak tam będzie z tym Orange na wyświetlaczu i podałem swój numer. Akórat przed chwilą dzwonił pan z Orange i zapytał się czy taka zmiana nastąpmiła, ja odpowiedziałem ze jeszcze nie a pan na to że to w trakcie kilku dni powinno się zmienić i mówił że to tak dlatego że nie da się zmienić wszystkich numerów na "raz". PZDR

Operator: Orange
Obecny telefon: Nokia 6230i

 #25487  autor: Przemek
 17 paź 2005, 17:59
Zejdźcie już z tej pomarańczowej nieudacznej rewolucji :)

 #28655  autor: tomico
 03 lis 2005, 18:49
Napisze wam co na maila mi odpisał pan z orange o tym:

"Z uzyskanych przeze mnie informacji wynika ze aktualizacje przeprowadzane są dwa razy w miesiącu na wybranej grupie numerów. Niestety nie jestem w stanie ustalić kiedy przyjdzie kolej na Pana numer."

Oznacza to że za niedługo każdy będzie miał na wyświetlaczu orange. Ja już mam i prawie wszyscy moi znajomi.

 #28682  autor: Th0mas
 03 lis 2005, 20:37
tomico pisze:Napisze wam co na maila mi odpisał pan z orange o tym:

"Z uzyskanych przeze mnie informacji wynika ze aktualizacje przeprowadzane są dwa razy w miesiącu na wybranej grupie numerów. Niestety nie jestem w stanie ustalić kiedy przyjdzie kolej na Pana numer."

Oznacza to że za niedługo każdy będzie miał na wyświetlaczu orange. Ja już mam i prawie wszyscy moi znajomi.
A jaką masz ofertę?

 #28687  autor: tomico
 03 lis 2005, 21:08
Orange dla firm 50 ale to nie ma znaczenia bo oni włączaja do sieci wszystkie losowe numery niezaleznie od oferty.