DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #33932  autor: Dragon
 09 gru 2005, 22:52
Jaki mam telefonto stali bywalcy wiedza:P Rodzicom (szczegolnie tacie) srednio sie to podoba ale nowego mi nie kupi :P Telefon mam wlasciwie zarejestrowany na firme (oprocz niego na firme sa jeszcze 3 inne telefony- w sumie 4 :P) rachunki oscyluja w okolicach 300zl czy w zwiazku z tym moge liczyc na jakis telefon po cenie promocyjnej (umowa konczy mi sie dopiero w sierpniu 2006) Jesli tak to na jaki, jak mam z nimi tata rozmawiac zeby dali cos jak najlepszego w jak najlepszej cenie :P (jakich argumentow uzyc itp no i czy moge jako "grozby" uzyc przenosnosci nr- tzw ze jestem w sieci od 8 lat, coraz mniej mi sie podoba i mysle powaznie o przejsciu, tylko ze ostatnio nie jestem na biezaca i nie wiem ja kw kocnu z ta przenosnoscia jest, dziala czy nie w praktyce
 #33938  autor: Sirmark
 09 gru 2005, 23:31
Dragon pisze:(umowa konczy mi sie dopiero w sierpniu 2006)
skoro umowa konczy Ci sie w sierpniu to specjalnie nie masz na co liczyc..
jeszcze masz sporo czasu.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #33955  autor: Dragon
 10 gru 2005, 10:16
no wlasnie dlatego sie pytam bo termin dosc odlegly, ale np znajoma ma dosc wysoki abo w Orange umowa konczy jej sie cosw kwietniu a dostala niedawno 6680 za 1zl

P.S. Ja powiem ze stary teleofn mi sie zepsul i daltego chce dostac nowy