DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1378  autor: damon
 03 mar 2005, 21:20
ktos ostatnio mial okazje? sa z tego jakies bonusy? siedze w tej sieci 2 lata i 8 mi sie konczy umowa - moge liczyc na cokolwiek? np. korzystniejsze ceny na telefoniki? jesli to istotne rachunki srednio wychodzily 100 zlotych ;p
 #1380  autor: Sirmark
 03 mar 2005, 22:10
damon pisze:ktos ostatnio mial okazje? sa z tego jakies bonusy? siedze w tej sieci 2 lata i 8 mi sie konczy umowa - moge liczyc na cokolwiek? np. korzystniejsze ceny na telefoniki? jesli to istotne rachunki srednio wychodzily 100 zlotych ;p
moze w odpowiedzi podam ostatni przykald mojego kolegi..
wlasnie konczy mu sie umowa, nie wiem czy juz nie jest tam ze 3 lata, srednia rachunku cos kole 150 pln, dzwonil konsultant aby zaproponowac przedluzenie.. standardowo dwie wersje ram minuty, albo jakies tam niespecjalne telefony.. .. kolega podjudzony przeze mnie, stwierdzil ze
obie oferty sa malo korzystne, ze konkurencja oferuje wiecej i ze prosi
o jakas konkretna oferte, bo jak nie to zlozy wymowienie..

a konsultant w stylu ze moze skorzystac z tych ofert albo zlozyc wymowienie, w obu sprawach prosi kontaktowac sie z BOA lub z salonem.

opadla mi szczenka, bo nawet nie zaproponowal przejscia do tiktaka, co standardowo czynia jak ktos chce zrezygnowac..

i tak zalezy im na sprawdzonych klientach. a moze po prostu powinni pare osob z obslugi zwolnic..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

po

 #1438  autor: damon
 05 mar 2005, 14:48
No i poszedlem dzis do ery w celu przedluzenia umowy. Wszystko ok, pani przygotowuje oferte dla mnie - okazalo sie ze dostane 'az' 1.20 znizki miesiecznie! Mialem nadzieje ze chociaz telefony kopsna jakies fajne w dobrych cenach. Ale coz to? Same sagemy, niskie siemensy i nokie 3xxx :P Pytam sie o k700i czy bym mogl nawet za te 6 baniek brac bo nie mialem czasu na targowanie sie, a Ona na to: nie. Zalamka. Wyszedlem, poszedlem do plusa i tam to normalniej wygladalo. Dlategotez odradzam Wam zwiazywanie sie z ptc - zero markietingu, zero dbalosci o klienta...

 #1460  autor: Bartosz
 06 mar 2005, 13:09
ciekawe ...
ja jak poszedłem przedłużyć umowę (miałem moja80) to zaproponowali mi taryfę jedyną , 60 minut na 2 m-ce za to że prześlą telefon z wawy kurierem i 50% upustu na telefon od ceny promocyjnej (N6230 za niecałe 400 zł) i teraz mam taryfe za 48,80 i 70 min co miesiąc - czyli teoretycznie płacę 50% tego co wcześniej za tę samą ilośc minut. i to mi się podoba :)

 #1477  autor: lord_senior
 06 mar 2005, 21:37
hej ja jak przedluzałem umowe z era to zamiast 25 minut (z wszelkimi niewydodami) za ktore placilem 42 zeta teraz mam okolo 100 minut za 48,80 Z reszta tak prawde mowiac problem jest w tym, ze kazdy jak przedluza to mniej proponuje niz stalemu bywalcowi (dla mnie jest to paranoja) Pozdrawiam

Chciwość nas pogrzebie

 #1792  autor: xlord
 16 mar 2005, 09:40
A ja nie mam zastrzezen do ERY. Owszem czasem zdarzaja sie male klotnie, ale finalnie dostaje to czego oczekuje (w granicach rozsadku rzecz jasna). Jestem w sieci juz 4 lata i kiedy przedluzalem umowe 1,5 roku temu dostalem niegorsze warunki od nowo przybywajacych do sieci. A tak naprawde mozna zawsze jeszcze cos uszczknac dla siebie, tylko trzeba umiejetnie to wmowic obsludze w salonie :)))
Z drugiej jednak strony, jak to juz pisano setki tysiecy razy, w kazdej sieci maja cos za uszami i do nas nalezy wybor, co nam najmniej przeszkadza.
Sadze, ze problemy uzytkownikow z "BOA" moga ulec znacznej redukcji dopiero w sytuacji kiedy na polskim rynku bedzie gralo 5 a nie 3 graczy.
Pozdrawiam

Pozdrawiam

 #3405  autor: art
 13 kwie 2005, 08:09
Tak ja sie zgadzam z przedmowcą na naszym rynku jets jeszcze za mala konkurencja... rynek zostal rozdzielony pomiedzy istniejace firmy i najwyrazniej kazda z tych firm cieszy sie tym co ma bo nie widac w praktycze zeby az tak bardzo zalezalo im na kliencie...

wracajac do tematu to ja przedluzalem umowe w erze i mialem za 50 zlotych 40 minut chyba albo 45 a po przedlueniu i zmanie na nowa taryfe za 48 zeta mam 70 minut w abonamencie + 30 minut za przedluzenie umowy (tylko ze te 30 minut dodatkowych nie wymienia sie na smsy) + naliczanie sekundowe...

Nokia N95 8GB + Abonament w sieci Era (Nowy Komfort)