DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #103608  autor: sq8shq
 08 wrz 2006, 20:25
Mam taki maly problemik z pakietami DWiW w mix plusie. Mianowicie własnie skonczyl mi sie jeden pakiet - to znaczy wygadalem cale 60 minut, tak wiec chcialem aktywowac kolejny pakiet i co i zonk. Wysylajac kod aktywacyjny dostaje odpowiedz iz pakiet DWiW jest juz aktywny i aby sprawdzic jego stan. Sprawdzam stan pakietu i otrzymuje odpowiedz ze stary pakiet faktycznie jest caly czas aktywny no ale jego stan wynosi 0:00.

Co ja robie zle, jak to naprawic i wogole co sie dzieje? Czy w momencie gdy stan pakietu osiaga 0:00 sek czyli pakiet jest pusty to nie powinien on sie ze tak powiem deaktywowac? a moze taki pusty pakiet naleze deaktywowac jkos recznie aby aktywowac kolejny?
Z regulaminu DWiW mix plusa wnioskuje ze nie ma limitu na ilosc pakietow w jednym miesiacu - pisze tam tylko ze kolejny pakiet mozna aktywowac po wykorzystaniu biezacego i tyle - zakladam ze moj pakiet jest raczej wykorzystany skoro jego stan wynoci 0:00

 #103609  autor: D@rio
 08 wrz 2006, 20:28
a może jeszcze jakaś sekunda, pół sekundy Ci zostało? :-) ...

Obrazek

 #103611  autor: sq8shq
 08 wrz 2006, 20:33
generalnie tez tak myslalem, ze cos zostalo - zadzwonilem wiec na glupa sam do siebie na tel stacjonarny - poczekalem 2-3 sek i sie rozlaczylem. Przyszlo poiwadomienie ze normalnie zaplacilem za te 2-3 sek - poszlo tradycyjnie z konta a nie z pakietu (oczywiscie dzwonilem po 18tej wiec jezeli cos by na pakiecie DWiW zostalo to powinno sciagnac)

Po takiej akcji wnioskuje ze na pakiecie faktycznie nic nie ma - albo cos sie zrabalo z platforma plusa znowu albo mi sie jakos ten pakiet zawiesil qrde... Jakos nie3 mam pomyslow co z tym zrobic.

 #103613  autor: D@rio
 08 wrz 2006, 20:35
Po takiej akcji wnioskuje ze na pakiecie faktycznie nic nie ma - albo cos sie zrabalo z platforma plusa znowu albo mi sie jakos ten pakiet zawiesil qrde... Jakos nie3 mam pomyslow co z tym zrobic.
no i to jest chyba prawda. Bo co z tym innego robić. Poczekaj może trochę. Jak nie to konieczna będzie interwencja u DOK.

Obrazek

 #103652  autor: gm
 08 wrz 2006, 22:32
Poczekaj jeszcze chwilę i próbuj aktywować jeszcze raz. Ja dzisiaj miałem problem taki, że wykonałem z Simplusa (nowa platforma) kilka połączeń i za każdym razem rozłączalo mnie po 4:06 minuty - trochę dziwne. A później otrzymywałem smsy z podsumowaniem rozmowy: 40:00 mniut i 0,00 pln.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #103656  autor: D@rio
 08 wrz 2006, 22:44
czyli znowu platforma świruje :|

Obrazek

 #103658  autor: gm
 08 wrz 2006, 22:46
D@rio pisze:czyli znowu platforma świruje :|
Trafniejsze koreślenie byłoby, że ona cały czas świruje od kilku miesięcy. Sprawdzenie stanu konta i dodawanie różnych pakietów bylo dzisiaj szczególnie utrudnione.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #103660  autor: D@rio
 08 wrz 2006, 22:56
gm pisze:
D@rio pisze:czyli znowu platforma świruje :|
Trafniejsze koreślenie byłoby, że ona cały czas świruje od kilku miesięcy. Sprawdzenie stanu konta i dodawanie różnych pakietów bylo dzisiaj szczególnie utrudnione.
a mój stary znajomy dzisiaj do mnie na GG zagadał i twierdzi że jego koleżanka niedawno kupiła simplusa. I tak od początku miała te 10zł po doładowaniu, później tak jej zaczęło zjeżdzać do 8zł, a później do 4zł. nie wiadomo skąd. Nie wiem czy to prawda ale tak mi powiedzial. Podobno poszła już reklamacje w tej sprawie...powiem tyle że zaczyna się robić ciekawie.

Obrazek

 #103661  autor: gm
 08 wrz 2006, 23:00
Mój Tato był zagorzałym zwolennikiem "starej platformy", ale wytrzymał tylko do tego tygodnia. Miał pakiet 180 minut i wykonał rozmowę za ok. 18 pln. Czekał kilka dni na awrot i nie doczekał się. Przed rozmową było ok. 70 pln na koncie a pakiet na pewno był aktywny, bo sam sprawdzałem kilka minut wcześniej. W końcu zmieniłem Mu na "nową platformę" a tu miła niespodzianka. Okazało się, że zystem już wcześniej "zgubił" a raczej zabrał jakąś kwotę, bo teraz ma ok. 85 pln. Podczas przechodzenia na "nową platformę" zrobiłem błąd, bo nie czekałem na smsa potwierdzającego przejście. I teraz została Mu na wyświetlaczu (Nokia 6310i) stara kwota. Czy jest na to jakaś recepta?

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #103670  autor: kamil1221
 08 wrz 2006, 23:07
Ja z tymi pakietami DWiW mam często - praktycznie zawsze.
Wykorzystałem wszystkie minuty a tu w smsie pisze do wykorzystania 0:00 minut i nie mogę przez to aktywować od razu kolejnego pakietu.
Co jakiś czas platforma dostaje świra.
Dzisiaj ja i moja koleżanka z klasy nie mogliśmy odebrać mmsów - chodź mogliśmy je wysyłać.
Często wolno odświeżają stan smsów z pakietu - nie raz nie dwa na potrącenie smsów z pul pakietu czekałem 2 dni - a jak je wykorzystałem to nie wiedziałem o tym i mi smsy do plusa już po normalnych kosztach leciały.

Nawet z nową platformą opłaty np. za smsy i mmsy nie są naliczane na bieżąco.
Zawsze po wysłaniu mmsa dostaje smsa od plusa, że mi potrącają z konta 40 groszy.

 #103677  autor: D@rio
 08 wrz 2006, 23:19
gm pisze:Mój Tato był zagorzałym zwolennikiem "starej platformy", ale wytrzymał tylko do tego tygodnia. Miał pakiet 180 minut i wykonał rozmowę za ok. 18 pln. Czekał kilka dni na awrot i nie doczekał się. Przed rozmową było ok. 70 pln na koncie a pakiet na pewno był aktywny, bo sam sprawdzałem kilka minut wcześniej. W końcu zmieniłem Mu na "nową platformę" a tu miła niespodzianka. Okazało się, że zystem już wcześniej "zgubił" a raczej zabrał jakąś kwotę, bo teraz ma ok. 85 pln. Podczas przechodzenia na "nową platformę" zrobiłem błąd, bo nie czekałem na smsa potwierdzającego przejście. I teraz została Mu na wyświetlaczu (Nokia 6310i) stara kwota. Czy jest na to jakaś recepta?
nie jesteś pierwszy z tym problemem. Już było parę tematów w tej sprawie. Tam też opisałem możliwe wyjscią. Skorzystaj z opcji SZUKAJ.

P.S
Ewentualnie spróboj włożyć kartę na Twój telefon, uruchomić ją, wykonać połączenie i później z powortem włożyć do 6310i taty.

Obrazek

 #103680  autor: gm
 08 wrz 2006, 23:30
Dzięki za radę, pobawię się w najbliższym czasie.

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #103681  autor: D@rio
 08 wrz 2006, 23:34
gm pisze:Dzięki za radę, pobawię się w najbliższym czasie.
życzę powodzenia. Już spotkałem kilkanaście osób z tym problemem. To jakiś masowy bląd. Mi to ręcę opadają jak słyszę że się karta niezaaktualizowała :? i później są problemy aby doprowadzić kartę do porządku :|

Obrazek

 #103789  autor: sq8shq
 09 wrz 2006, 12:15
DWiW aktywowalo sie samoczynnie przesz nocke... tylko czemu qrde zjadlo 7,8pln za pakiet zamiast 5pln ? co to jakis dziwny VAT zaczeli doliczac? qrka naprawde cos wariuje...

 #103813  autor: gm
 09 wrz 2006, 13:24
Mi wczoraj pokazywało, że w ramach pakietu "po 16" mam cos ponad 60 minut, dzisiaj mam ok. 75 minut. Kazde polaczenie wczoraj bylo podsumowane smsem: 40:00, kwota za polaczenie: 0,00 pln :-)

Zamieniłem Nokię na SE i wróciłem do Nokii :-)

 #103844  autor: D@rio
 09 wrz 2006, 15:24
aż się boję włączyć swojego simplusa jak Was słucham ;) bo mam tam ponad 120zł. na koncie :? strach wpisać *100# :mrgreen:

Obrazek