DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #102591  autor: limaK
 05 wrz 2006, 18:22
Wczoraj wieczorem doładowałem sobie Tak Taka jeszcze przed końcem ważności połączeń wychodzących - i o ile dobrze wiem to owa ważność powinna zostać zwiększona dodatkowo o tyle dni ile jeszzcze połączenia wychodzące były aktywne... a mnie niestety nic nie dodało... w zasadzie dodało ale tylko jeden dzień - może przez to że doładowywałem dość późno? A powinno dodać znacznie więcej dni. Czy ja tego nie rozumiem czy coś w sieci jest nie tak?
 #102596  autor: Pawrzes
 05 wrz 2006, 18:30
limaK pisze:Wczoraj wieczorem doładowałem sobie Tak Taka jeszcze przed końcem ważności połączeń wychodzących - i o ile dobrze wiem to owa ważność powinna zostać zwiększona dodatkowo o tyle dni ile jeszzcze połączenia wychodzące były aktywne... a mnie niestety nic nie dodało... w zasadzie dodało ale tylko jeden dzień - może przez to że doładowywałem dość późno? A powinno dodać znacznie więcej dni. Czy ja tego nie rozumiem czy coś w sieci jest nie tak?
A do kiedy miałeś ważne połączenia przychodzące , którego dnia i jaką kwotą doładowałeś :?:

Pozdrawiam

 #102599  autor: limaK
 05 wrz 2006, 18:35
Chyba chodzi Ci o wychodzące? Coś ok. 11.09. 20-tką wczoraj ok. 20-tej.

 #102606  autor: Pawrzes
 05 wrz 2006, 18:42
limaK pisze:Chuba chodzi Ci o wychodzące? Coś ok. 11.09. 20-tką wczoraj ok. 20-tej.
To chyba wiem dlaczego. Jesli włączyłeś się do sieci przed 16 stycznia 2006 r. to doładowanie kwotą 20 PLN nie przedłuża wazności konta... Ważność o 1 miesiąc przedłuża teraz 25 PLN. A było to doładowanie elekroniczne czy kod ze zdrapki :?:

Pozdrawiam

 #102608  autor: limaK
 05 wrz 2006, 18:46
Pawrzes pisze:To chyba wiem dlaczego. Jesli włączyłeś się do sieci przed 16 stycznia 2006 r. to doładowanie kwotą 20 PLN nie przedłuża wazności konta... Ważność o 1 miesiąc przedłuża teraz 25 PLN. A było to doładowanie elekroniczne czy kod ze zdrapki :?:
Włączyłem się do sieci po tej dacie i ważność konta o 1 m-c została normalnie przedłużona tylko z sumowaniem coś nie tak jest... czytaj dokładnie.

 #102612  autor: Pawrzes
 05 wrz 2006, 18:54
Tak chodziło mi o wychodzące :oops:
Dziś niekontaktuję bo mam temp.38 stopni :(
W takim razie to dziwne, prawdopodobnie system źle naliczył dni pozostałe do zsumowania wazności konta... Chyba jedynie Biuro Obsługi Użytkownika mogło by Ci skorygować datę ważności po weryfikacji doładowania... Ciężko mi coś doradzić :-(

Pozdrawiam

 #102686  autor: Irek
 05 wrz 2006, 20:38
No tak teraz pytanie za 10 punktów. Wiadomo, że teraz dopiero doładowanie za 25 przedłuża ważność konta, ale jeśli ktoś kupił zdrapkę - bo takie jeszcze idzie kupić w kioskach - za 20 złotych to powinna mu ona przedłużyć ważność konta. W wypadku doładownia z terminala elektronicznego lub podobnego kwota 20 złotych nie przedłuży ważności konta na połączenia wychodzące.

"And one more thing..."

 #102700  autor: D@rio
 05 wrz 2006, 20:53
IreQ pisze:No tak teraz pytanie za 10 punktów. Wiadomo, że teraz dopiero doładowanie za 25 przedłuża ważność konta, ale jeśli ktoś kupił zdrapkę - bo takie jeszcze idzie kupić w kioskach - za 20 złotych to powinna mu ona przedłużyć ważność konta. W wypadku doładownia z terminala elektronicznego lub podobnego kwota 20 złotych nie przedłuży ważności konta na połączenia wychodzące.
A to nie jest przypadkiem teraz tak że 20tki elektroniczne tylko przedłużają wartośc konta a ta papierowe nie? czyli odwrotnie...

Obrazek

 #102704  autor: Irek
 05 wrz 2006, 21:05
Masz rację jest jeszcze promocyjny regulamin doładowań. Jeszcze w tej chwili 20 elektroniczne perzedłużają ważność konta na połączenia wychodzące.
Promocyjny Regulamin Doładowań Systemu Tak Tak

"And one more thing..."

 #102705  autor: D@rio
 05 wrz 2006, 21:09
IreQ pisze:Masz rację jest jeszcze promocyjny regulamin doładowań. Jeszcze w tej chwili 20 elektroniczne perzedłużają ważność konta na połączenia wychodzące.
Promocyjny Regulamin Doładowań Systemu Tak Tak
nio właśnie, coś mi gdzieś świtało ale nie byłem pewien ;)

no to już wszystko zostało wyjaśnione...

Obrazek

 #102709  autor: Irek
 05 wrz 2006, 21:12
Ważne jest do 2008 roku lub do odwołania. Więc nie ma się co martwić.

"And one more thing..."