DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #8671  autor: WitekT
 13 lip 2005, 13:23
Nie sa prowadzone żadne działania, które miałyby na celu umożliwić użytkownikom SS zmianę platformy, tak jak ma to miejsce w S+. Czyli przynajmniej przez miesiąc użytkownicy SS są skazani na używanie telefonów z obsługą funkcji Advise of Charge (AoC). Może potem się coś zmieni...

 #8683  autor: kulboj
 13 lip 2005, 15:02
Akurat w ss ta stara platforma nie jest taka zła :)
Trochę kłopotliwe jest tylko naliczanie za smsy.
Grunt,że za połączenia odejmuje realne kwoty(bez zabawy w zwroty)

 #8684  autor: Piotr
 13 lip 2005, 15:03
Widzę, że informacja o braku możliwości przejścia ze starej na nową platformę w Sami Swoi jest również widoczna na stronie głównej 8)

Piszesz jednak Witku w swoim poście, że przynajmniej przez miesiąc użytkownicy Sami Swoi są skazani na korzystanie ze starej platformy. Czy w związku z tym jest jakieś światełko w tunelu, że na przełomie września ora października Sami Swoi umożliwią swoim klientom przejście na tzw. nową platformę?

PS. Czy posiadasz Witku jeszcze jakieś informację na temat planów Sami Swoi w najbliższej przyszłości?

Pozdrawiam.

 #8691  autor: WitekT
 13 lip 2005, 15:17
Na razie nie są prowadzone żadne prace, a przynajmniej nic mi o nich nie wiadomo. Na razie oznacza, że sprawa nie może się jeszcze zmienić choćby i w tym miesiącu, jednak zanim coś wprowadzą, to te 30 dni minie... :)

 #8693  autor: Piotr
 13 lip 2005, 15:19
Mimo wszystko jednak coś wisi w powietrzu jeżeli tak mówisz :wink:

W związku z tym czy za wprowadzeniem nowej platformy dla Sami Swoi pójdzie też nowa platforma dla klientów Mix Plusa?

 #8695  autor: WitekT
 13 lip 2005, 15:21
Nie wiem czy wisi - na prawdę. :)

 #8696  autor: Piotr
 13 lip 2005, 15:22
Z tego co umieściłeś na stronie głównej oraz na forum można wnioskować, że jednak coś wisis 8) No chyba, że masz taki talent do takiego konstruowania wypowiedzi to nie było rozmowy :-D

 #8698  autor: WitekT
 13 lip 2005, 15:23
Jak Boga kocham, że nic nie wiem! :) :)

 #8705  autor: Piotr
 13 lip 2005, 15:35
Kłamiesz :!: :twisted:
Coś wiesz tylko nie chcesz powiedzieć. Jeżeli nic by nie było na rzeczy nie wrzucał być Wituś takiech newsów na stronę główną 8)

 #8710  autor: WitekT
 13 lip 2005, 16:20
I jak mam udowodnić, że nie jestem wielbłądem? ;)

 #8762  autor: Piotr
 14 lip 2005, 08:36
Powiedz prawdę co się szykuje w Sami Swoi - bo coś na pewno się szykuje i ty dobrze o tym wiesz Witku :wink: 8) :-D

 #8801  autor: sokolowiak
 15 lip 2005, 08:08
A teraz ( 15.07.2005 godz. 8.09) zamknięta jest strona HEYAH!!! Może u nich jakieś zmiany skorą piszą, że chwilowo nieczynne??? He...??? Ktoś coś wie?

 #8808  autor: Piotr
 15 lip 2005, 10:33
Może szykują swoją internetową kampanię promującą ich chulanki nad Bałtykiem, o których chyba nawet na stronie telepolis.pl było wspominane :wink:

Nie ma jednak co gdybać tylko trzeba się zwrócić do naszej telekomunikacyjnej wyroczni WITOLDA i zapytać się jak się sprawy na dzień dzisiejszy mają z Heyahem i Sami Swoi 8) :D

 #8811  autor: sokolowiak
 15 lip 2005, 11:11
Droga Telekomunikacyjna Wyrocznio - Witku.... Czy wiesz dlaczego strona HEYAH-a nie działa??? Czy planują zmienić wygląd nieciekawej do tej pory strony, czy może zmienić zapisy nieciekawych jeszcze bardziej cen???

 #8845  autor: Sirmark
 16 lip 2005, 00:21
sokolowiak pisze:Droga Telekomunikacyjna Wyrocznio - Witku.... Czy wiesz dlaczego strona HEYAH-a nie działa??? Czy planują zmienić wygląd nieciekawej do tej pory strony, czy może zmienić zapisy nieciekawych jeszcze bardziej cen???
Witek, chwilowo nie odpowie, poniewaz wczoraj zwiedzal prezentacje nokii w wawie, potem balowal z kolegami z branzy ,
a dzis przeniosl sie do poznania na dalsze balowanie. :wink:

przewidywany kontakt gdzies kole niedzieli, ale stawiam na poniedzialek.
8)

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #8848  autor: Dragon
 16 lip 2005, 12:48
ja wam moge powiedziec czemu nie dziala :P Po prostu byla zmian graficzna- wejdzie sobie teraz na ich strone

P.S SimarK Kurde ty tu nic ie wiesz, od czego ty jestes ?? :P

 #8887  autor: Piotr
 17 lip 2005, 19:27
Dragon pisze:Ja wam moge powiedziec czemu nie dziala :P Po prostu byla zmian graficzna- wejdzie sobie teraz na ich strone
Strona nowa ale styl Heyaha nadal obecny. Poprzednia odsłona witryna była już dość zakręcona ale ta jest jeszcze bardziej. Jak dla mnie mało przejrzysta. Cóż szkoda, że Heyah ładuje kasę w nowe witryny a nie obniży cen :wink:
Dragon pisze:P.S SimarK Kurde ty tu nic ie wiesz, od czego ty jestes ?? :P
Kogo wy zatrudniacie na stanowiskach he he he 8) :wink: :-D

 #8888  autor: Piotr
 17 lip 2005, 19:30
SirmarK pisze:
sokolowiak pisze:Droga Telekomunikacyjna Wyrocznio - Witku.... Czy wiesz dlaczego strona HEYAH-a nie działa??? Czy planują zmienić wygląd nieciekawej do tej pory strony, czy może zmienić zapisy nieciekawych jeszcze bardziej cen???
Witek, chwilowo nie odpowie, poniewaz wczoraj zwiedzal prezentacje nokii w wawie, potem balowal z kolegami z branzy ,
a dzis przeniosl sie do poznania na dalsze balowanie. :wink:

przewidywany kontakt gdzies kole niedzieli, ale stawiam na poniedzialek.
8)
He he he nasz główny alkohol TELEPOLIS znowu na baletach :wink: Coś czuję, że jeszcze w poniedziałek z Witkiem może być kiepsko.
A tak na marginesie to chyba ostatnio dość często w główce mu szumi bo na głównej jakoś nie dostrzegłem informacji, że Sami Swoi wprowadzili możliwość doładowania telefonu za pośrednictwem swoich stron -> http://www.zasilenia.samiswoi.pl Zawsze było wiadomo o najmniejszym posunięciach operatorów a teraz proszę Witek nawalił 8)

PS. Ale może się zrechabilituje i powiem nam kiedy będzie można zasilić konto za pośrednictwem Mbanku bo jak na razie jest tylko Inteligo i kilka innych banków :wink:

 #8893  autor: WitekT
 17 lip 2005, 22:16
Piotr pisze:A tak na marginesie to chyba ostatnio dość często w główce mu szumi bo na głównej jakoś nie dostrzegłem informacji, że Sami Swoi wprowadzili możliwość doładowania telefonu za pośrednictwem swoich stron -> http://www.zasilenia.samiswoi.pl Zawsze było wiadomo o najmniejszym posunięciach operatorów a teraz proszę Witek nawalił 8)
Ekhm... http://telepolis.pl/news.php?id=2559 :)
Piotr pisze:PS. Ale może się zrechabilituje i powiem nam kiedy będzie można zasilić konto za pośrednictwem Mbanku bo jak na razie jest tylko Inteligo i kilka innych banków :wink:
A tego to niestety nie wiem...

 #8904  autor: Piotr
 18 lip 2005, 12:51
WitekT pisze:
Piotr pisze:A tak na marginesie to chyba ostatnio dość często w główce mu szumi bo na głównej jakoś nie dostrzegłem informacji, że Sami Swoi wprowadzili możliwość doładowania telefonu za pośrednictwem swoich stron -> http://www.zasilenia.samiswoi.pl Zawsze było wiadomo o najmniejszym posunięciach operatorów a teraz proszę Witek nawalił 8)
Ekhm... http://telepolis.pl/news.php?id=2559 :)
Zwracam honor :) Chyba jakoś to przeoczyłem w czasie mojej nieobecności w domciu :wink:
WitekT pisze:
Piotr pisze:PS. Ale może się zrechabilituje i powiem nam kiedy będzie można zasilić konto za pośrednictwem Mbanku bo jak na razie jest tylko Inteligo i kilka innych banków :wink:
A tego to niestety nie wiem...


Szkoda :roll: :-D

Pozdrawiam.