DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #1775  autor: Elros
 15 mar 2005, 00:26
Wiem że zadaję lamerskie pytania, ale w końcu po to jest forum dyskusyjne, co nie ?? :wink: No więc... jak to jest z tym zawieszaniem się Siemensa C65 ?? Słyszałem że ma skłonności do wieszania się i nie wiem czy to zależy od softu, czy po prostu... fon jest ogólnie pod tym względem skopany :/:/. Mi zawiesił się jak właziłem w książkę adresową pdczas ładowania(wiem że jestem debilem, bo właziłem - wiem o tym i nie musicie mi mówić). Wtedy jakoś odwiesił się sam... Ale co zrobić jak zawiśnie na amen ?? Wyciąganie baterii z działającego(było nie było) telefonu wydaje mi się dość brutalnym rozwiązaniem. Ale co zrobić skoro inaczej się nie da :/? Boję się że mógłbym wtedy coś zepsuć. Nieznam się na tym za bardzo, dopiero zgłębiam tajemnice tej sztuki. Pamiętam jak byłem komputerowym lamerem i nic kompletnie nie wiedziałem... Teraz nie chwaląc się mam o tym nieco pojęcia i pomagam innym <lol> Jak sie nieco "poznam" na komach to też będę pomagał, ale narazie jak widać jestem totalnym n00bem... :oops: Sam potrzebuję pomocy... więc może tu znajdzie się ktoś mądry i doświadczony ??

"IE jest programem do przeglądania internetu z twojego komputera i na odwrót..."

 #1831  autor: Osk92
 17 mar 2005, 16:29
Otóż mam C65 i jestem lekko tym problemem podłamany. Ostatnio telefon ma głupi nawyk żę kiedy chce sprawdzić kto mi głuchał albo od kogo dostałęm eske to klikam na kropke czekam jakieś 3-4 sek. i nic wraca do stanu czuwania i operacje musze powtórzyć :/ Jest to denerwujące ale da sie żyć. A co do wyciągania baterii... no fakt jest to brutalny sposób ale jedyny jaki mi na myśl przychodzi !! Ostatnio mi wisnął 3 razy w dniu :/...

 #1833  autor: Elros
 17 mar 2005, 16:59
No właśnie... Gdyby nie te wieszanie się to telefon był by dla mnie wręcz idealny... A tak jest "tylko" bardzo dobry :wink: Ogólnie zauważyłem że wiesza się wtedy, gdy bawię się nim podczas ładowania, lub też gdy za szybko wciskam przyciski w opcjach itp. Odkąd zaprzestałem tak robić, wiesza mi się o wiele żadziej... Nie ma to jak nauka na własnych błędach :-D

"IE jest programem do przeglądania internetu z twojego komputera i na odwrót..."

 #1847  autor: hex666
 17 mar 2005, 21:39
Moj kolega ma ten fon i jak sie nim bawilem to nie odczuwalem wrazenia jakoby mial sie wieszac moze to poprostu wina softu (choc inna sprawa jest ze aparat sie dlugo laduje i menu ale nie nazwal bym tego zawieszniem)

 #1852  autor: Sirmark
 17 mar 2005, 22:18
sprawdzic wersje softu. i nastepnie sprobowac uaktualnic soft.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #2710  autor: duda
 06 kwie 2005, 09:43
Ja w swoim zyciu mialam glownie siemensy i faktycznie jesli chodzi o szybkie rozwijanie menu czy przegladanie ksiazki w telefonach tej marki (np w czasie ladowania) to czasem potrafil mi sie aparat troszeczke zawiesic czy reakcja przychodzila z opoznieniem - drobiazg choc moze denerwowac. Im nowszy byl aparat tym mniej bylo takich "usterek". Ja jak widac nie stracilam zaufania do marki ;) Kiedys w c45 musialam wyciagac baterie bo inaczej nie mozna bylo telefonu zrestartowac a potem czekac pare minut po wlaczeniu na zaladowanie ksiazki historii i wiadomosci, ehh mozna sie bylo "troche" wkurzyc. Ale w nowym telefonie to juz chyba nie do zniesienia, lecz do naprawienia, ja bym oddala komorke do serwisu moze wymiana softu cos zmieni, pozdrawiam

 #4964  autor: adi
 03 maja 2005, 12:29
mój kumpel ma ten telefon i niestety zawiesza sie w kółko, podpowiedziałem mu żeby sie wybrał do serwisu w celu zmiany softa na nowszy, to wiesza sie jeszcze bardziej .......

 #8667  autor: Maro
 13 lip 2005, 10:28
Ja mam siemensa CT65, ale od C65 różni się tylko obudową, wiec conieco wiem. Mój telefonik wgóle się nie wiesza :-D bateria trzyma 3-4 dni. A ja często dzwonie i gram <lol>

 #8675  autor: Irek
 13 lip 2005, 14:20
Tak C65 szczególnie ze starym softem wiesza się bardzo często. Jak np dostaniesz smsa to myśli 5 sekund zanim go otworzy. Podobno w serwisie Siemensa za darmow wymieniali softy jeśli tel jest na gwarancji!

 #8678  autor: WitekT
 13 lip 2005, 14:35
Jak ma się kabelek, to można zrobić to samemu bez utraty gwarancji. Siemens na swoich stronach udostępnia dla wszystkich modeli (bodajże od serii 55) najnowszy soft.

 #8726  autor: Irek
 13 lip 2005, 18:21
WitekT pisze:Jak ma się kabelek, to można zrobić to samemu bez utraty gwarancji. Siemens na swoich stronach udostępnia dla wszystkich modeli (bodajże od serii 55) najnowszy soft.
Ale laik tego w domu nie zrobi!

 #8728  autor: WitekT
 13 lip 2005, 19:02
Mając kabelek? Bez najmniejszego problemu! Podłączasz telefon pod komputer i uruchamiasz plik exe z softem, a potem klikasz ciągle Next. Totalna łopatologia. ;)

 #8738  autor: Irek
 13 lip 2005, 21:04
Dobrze totalna łopatologia, dla mnie i dla Ciebie, ale nie dla wielu!

 #8743  autor: WitekT
 13 lip 2005, 22:07
Hmmm... Kliknąć ściągnętą ikonkę na pulpicie potrafi chyba każdy! :)

 #8745  autor: Irek
 13 lip 2005, 22:29
WitekT pisze:Hmmm... Kliknąć ściągnętą ikonkę na pulpicie potrafi chyba każdy! :)
Wierz mi są lacicy!