DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Sony oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #417  autor: Sirmark
 22 sty 2005, 14:09
Blondynek pisze:
Dragon pisze:a Motorola V600? ekranik i aprat ma extra
Możę ekranik ma nawet spoko... Ale aparat to najzwyklejszy VGA, wiec odpada...
no ale jakos tych zdjec nawet przy wyzszej matrycy bedzie raczej kiepska..
telefon nie sluzy do robienia zdjec ;) .. obecnie uzywana cyfrowke ktora bedzie robic o wiele lepsze zdjecia mozna kupic bardzo bardzo tanio..
a do wyslania MMSa to wystarczy i aparat VGA

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #418  autor: Blondynek
 22 sty 2005, 14:47
No dobra... Ale jak już kupuje telefon to chcę w miare najlepszy... Kamery VGA to (może nie do końca) już prawie przeszłość... Teraz te lepsze telefony mają kamery z matrycami "> 1 megapixela"... Cyfraka nie bede wszędzie nosił... Jak chce zrobić słabsze fotki to własnie chce użyć telefonu... Do lepszych zdjęc mam Canona PS PRO1... :D

Call on me...

 #419  autor: WitekT
 22 sty 2005, 15:26
Jemu chodziło o nowe wersje softu w k700i - po prostu się nie zrozumieliście. :)

 #421  autor: Dragon
 22 sty 2005, 16:13
ale z tego co ja wiem to K700i ma matryce VGA i zdjecia sa sztucznie "rozciagane" do wielkosci 1280x820 (czy jakos tak) i do tego te poszerzanie trwa w tel ok 20 sek, aktualnie nie ma w Polsce tel o matrycy lepszej niz VGA i to nie jest przeszlosc- to terazniejszosc

 #422  autor: WitekT
 22 sty 2005, 16:25
Jak nie ma? A 7610? :)

 #423  autor: Dragon
 22 sty 2005, 16:31
no niby tak, ale nie jest jeszcze w ofercie operatorow :P

 #424  autor: WitekT
 22 sty 2005, 16:54
Oj Dragon... ;) Pała z obsługi katalogu telefonów. :twisted:
Wejdź w Nokię 7610... Popatrz dokładnie na sekcje LINKI. :)

 #425  autor: Blondynek
 22 sty 2005, 18:00
Ojj Dragon... Ten telefon jest już w Erze i w Plusie...:)

Call on me...

 #426  autor: Dragon
 22 sty 2005, 18:17
eee, no rzeczywiscie juz jest :P

 #427  autor: Blondynek
 22 sty 2005, 18:26
Ale ona mi sie vizualnie nie podoba...

Call on me...

 #428  autor: Blondynek
 22 sty 2005, 18:45
Czytałem na tym forum rozmowe o SonyEricssonie T630... Ludzie skarża sie ze podczas pisania "eSeMeSów" telefon zwalnia bardzo... Czy tak samo jest w przypadku S700i...??

Call on me...

 #479  autor: Blondynek
 25 sty 2005, 20:02
Niech ktos da znać, czy wie coś na temat mojego pytania...!! To ważne...!!

Call on me...

 #480  autor: WitekT
 25 sty 2005, 21:07
W modelu do testów z marcowym softem tak, i to bardzo. Ale z nowym softem już wogóle nie - ktoś tu na forum o tym pisał, bodajże v3wi. :)

 #913  autor: Jooboo
 11 lut 2005, 14:49
Witam!

Zastanawiałem się nad S700 (bawiłem sie nim w sklepie) i już, już miałem go kupić, ale kolega pokazał mi Motorolę A1000, jak się okazało pomysł dużo lepszy (i tańszy). W porównaniu z S700, A1000 ma następujące zalety:
1. Symbian 7.0 oraz UIQ 2.1 - wiadro oprogramowania, pasuje duża część z P800
2. Dotykowy ekran.
3. Odbiornik GPS (choć wiem, że nie każdemu to potrzebne :))
4. Działa w sieciach 3G.
5. Dwie kamery - jedna do video rozmów, druga do fotek (1.3 mpx - minimalnie słabsza od tej z SE).
6. Wbudowane oprogramowanie do czytania plików Worda, Excela. pdf, grafiki.
7. Dwa głośniki - lepsza jakość dźwięku.
8. Jest sporo tańsza(ok. 1400zł).

Ma również wady:
1. Nie ma (i raczej nie będzie) polskiej wersji softu.
2. Nie ma radia.
3. Własny standard karty pamięci (Trans-Flash).
4. Nie jest sprzedawana w Polsce - trzeba sprowadzić, albo kupić na Allegro.

Testy (w języku angielskim niestety) znajdziesz na http://www.mobile-review.com/review/mot ... 0-en.shtml oraz http://www.mobique.com/motorola/a1000/page1.php .Oczywiście najlepiej pobawić się obydwoma aparatami, zanim się zdecydujesz. Ja wybrałem A1000 - dotrze do mnie w przyszłym tygodniu.

The higher, the fewer!

 #915  autor: Dragon
 11 lut 2005, 15:14
Ja tez wybralbym ta Motke, chcialbym jeszcze tylko dorzucic "kilka groszy" od siebie. GPS to fajna rzecz i w ogole, jest z nia tylko taki problem ze czasem laczy sie z satelita nawet 10 min poniewaz jest to "komorkowa" wersja, karty Trans-Flash sa co prawda drozsze, ale za to o wiele mniejsze, a jesli chcesz ich uzywac do jeszcze innych urzadzen to jest dostepna specjalna przejsciowka dzieki ktorym jest jak karta SD. To ze dziala w sieciach 3G za bardzo ci sie nie przyda. Zastanow sie dobrze jak czesto wysylasz sms-y o ile jest to wygodne kiedy masz wolene obie rece (chociaz i to nie do konca) to np podczas zwyklego spaceru bedziesz juz mial problemy (z trafieniem w odpowiedni punkt ekranu rysikiem). Jest jeszcze jedna rzecz, tel jest produkowany dla sieci "3" tak wiec bedzie tam dosc duzo linkow, skrotow w menu itp. Poza tym mozesz miec problemy ze skonfigurowaniem dla polaczenia WAP i GPRS. Poza tym na oprogramowanie mzoe byc nalozone zabezpieczenie przed instalacja odpowiednich programow. Jak bedziesz kupowal sprawdz tez czy jest sciagniety sim-lock, w Polsce moga byc z tym problemy. A tak na marginesie nie interesowalaby cie Motorola A925 ? (jest duzo tansza a mozliwosci tez duze)

 #923  autor: WitekT
 11 lut 2005, 15:51
Wypowiem się na przykładzie A925 w kwestii GPS-u. Chodzi, są mapki - problemy są w miastach i tam, gdzie niebo jest w dużej części zasłonięte. Loguje się długo, ale jak już się zaloguje to trzyma. :) Te problemy można w znacznej mierze wyeliminować kupując dodatkową antenę do Motoroli - gdzie i za ile to nie wiem, z tyłu jest gniazdo do jej podłączenia. :)