DAJ CYNK

Zwycięzcy konkursu z III dnia

13.09.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5320

Ważne 2

2

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z III dnia, kiedy to należało jak najszybciej ułożyć puzzle.

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z III dnia, kiedy to należało jak najszybciej ułożyć puzzle.

Główną nagrodę, czyli Samsunga Galaxy S5, wygrał użytkownik ads. Konto Premium na 3 miesiące, oprócz głównego zwycięzcy, otrzymują także użytkownicy Alicja67 oraz marm.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z nimi drogą mailową.

Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!

Źródło tekstu: wł

Tagi: telepolis.pl
Komentarze
Zaloguj się
69. ~Kuzyn1920
0

2014-09-15 09:50:34

@ads Gratulacje :]

Odpowiedz

68. ~
3

2014-09-14 23:37:21

@66a nie zauważyłeś, że zupełnym przypadkiem wszyscy dotychczasowi zwycięzcy założyli konta właśnie podczas trwania konkursu? przypadek? ile z tych osób zostanie i będzie czytała newsy na tym portalu? 10%? wydaje mi się, że nawet nie 5%. wydaje mi się, że konkurs powinien być dla tych, którzy już od dawna śledzą newsy na tej stronie, w ramach podziękowania. no ale wtedy byłoby mniej wyświetleń reklam i koszta by się nie zwróciły. zmiana w regulaminie była dopiero dzisiaj i konkurs jest już tylko dla osób z kontem założonym przed konkursem.

Odpowiedz

67. ~Raptor
-1

2014-09-14 21:56:42

Dacie wiarę że Ja to wszystko ustawiłem?;)

Odpowiedz

66. mateo787b
-3

2014-09-14 21:15:31

Jesteście poważni? To, że Wam nie udało się wygrać, nie oznacza, że konkurs wygrywają fikcyjne konta. Też bym chciał Galaxy S5, ale nie płaczę z tego powodu, że nie udało mi się go zdobyć. Brać się do roboty, przykładać się bardziej, to może i uda Was się zdobyć S5-tkę. Jeśli się nie podoba, zawsze można kupić za 2k zł :)

Odpowiedz

65. thonka
0

2014-09-14 16:15:04

@64 a czemu ma nie dostać? W takich sytuacjach najczęściej za "dowód zakupu" podaje się protokół przekazania nagrody.

Odpowiedz

64. ~gratulacje
0

2014-09-14 16:10:59

Saphhire dostanie gwarancje na nagrodę?

Odpowiedz

63. thonka
4

2014-09-14 15:58:29

@43 A co do tutejszych konkursów - ja pierwszego i drugiego dnia z ciekawości podejrzałem kto z zarejestrowanych użytkowników, których nie kojarzę komentował stronę konkursową, 90% z nich była zarejestrowana I dnia konkursu. Ilu z nich czytało wcześniej Telepolis tego nie wiadomo, więc nie będę ferować żadnych wyroków, niemniej jednak raczej nie będzie przesadą jak napiszę, że pewnie jakiś procent z nich to typowi łowcy nagród. Tego nie wyeliminujesz jeżeli sam regulamin tego nie ogranicza.

Odpowiedz

62. thonka
-1

2014-09-14 15:53:05

@43 Piszesz o ustawianiu konkursów. Jakiś czas temu, w styczniu, Filmweb wraz z nc+ jako fundatorem nagród organizowali konkurs z dość drogą nagrodą główną, projektor HD + ekran (łączna wartość w okolicach średniej krajowej) oraz 10 nagród pocieszenia w postaci oprawionych plakatów filmowych, co przy projektorze wyglądało blado... Zadaniem było napisać w ograniczonej ilości słów jaki film z 2013 roku i dlaczego uważa się za najlepszy, a że na FW jestem od wielu lat (konto mam sprzed 2004 roku), choć bardziej bywam tam jako czytelnik to stwierdziłem, że spróbuje. Też mówiłem sobie, że pewnie nie mam większych szans, bo zlecą się amatorzy łatwego zarobku z lekkim piórem i zgarną wszystko albo konkurs już dawno ma zwycięzcę. O dziwo wygrałem. Przez 2 dni nie mogłem w to uwierzyć. Co prawda szarpałem się o nagrodę przez prawie 2 miesiące, bo sponsor nie był w stanie dostarczyć Filmwebowi nagrody, ale ostatecznie dostałem nowszy i lepszy model projektora oraz większy ekran (choć gorszej jakościowo firmy) niż ten konkursowy.Od tego czasu (zdarzało mi się wygrywać inne konkursy, raz byłem o włos od wyjazdu na finał LM do Madrytu, również za pisemny konkurs) ostrożnie podchodzę do tematu rzekomego ustawiania takich rzeczy. Da się wygrać. Jednak z dystansem podchodzę do konkursów, gdzie główną rolę odgrywa refleks czy technologia.nc+ dla swoich abonentów ma teraz np. konkursy z różnymi piłkarskimi nagrodami rzeczowymi - koszulki, piłki itp. Jest zdjęcie z boisk piłkarskich, które się rozsypuje i trzeba z prawie 50 elementów złożyć je z powrotem. O 5 piłek ekstraklasy udało mi się wykręcić czas ok. 3:20, komunikat po zakończeniu układania głosił, że najgorszy wygrywający czas to... 1:52, darowałem sobie, bo wydaje mi się nierealne zejść w tej układance poniżej 3 minut, a co dopiero poniżej 2.

Odpowiedz

61. WitekT
0

2014-09-14 15:32:06

sapphire: wkrótce. :-)

Odpowiedz

60. WitekT
2

2014-09-14 15:31:54

iperyt: biorąc pod uwagę różnorodność konkursów, które przygotowaliśmy, jak i komentarze pod nimi, wysnuwam jeden wniosek - cokolwiek byśmy nie zrobili, zawsze będą głosy krytyki, zawsze ktoś będzie się czuł się pokrzywdzony. Zrobienie losowania nie jest proste, bo wymaga zgody ministerstwa finansów. To, że nie spotykasz ludzi z tymi nickami nie musi od raz oznaczać, że są to zawodowi gracze, równie dobrze mogą to być "cisi" czytelnicy TELEPOLIS.PL, których dopiero konkurs skłonił do rejestracji. Ileż to jest osób, które bez żadnego nicka piszą, że "nie sprzedadzą i nie podadzą swoich danych osobowych"?

Odpowiedz

59. sapphire
0

2014-09-14 14:51:56

@WitekT: Kiedy można się spodziewać maila za konkurs z I dnia? ;)

Odpowiedz

50. iperyt
0

2014-09-14 13:33:06

WitekT: To że konkurs jest perfidnie ustawiony zakładam z mniejszym prawdopodobieństwem niż że główną pulę biorą /''/''fachowcy/''/''.W internecie jak pewnie doskonale Wiesz jest masę stron typu lowcykonkursów na których ludzie zainteresowani w/w szukają co gdzie ciekawego jest. Konkurs w którym do wygrana są Samsungi S5 jest niewątpliwie już dość atrakcyjny i poprzez takie strony spowoduje duży napływ grających.To że częściowo jest to konkurs wiedzy o telefonach nie jest żadna zaporą dla łowców nagród.Osobiście odwiedzam Telepolis od 2009 roku praktycznie codziennie i nigdy wcześniej nie spotkałem ludzi z nickami jak ci z listy wygranych.Jak Comperia chciała zrobić promocję dla portalu to lepiej było by wśród ludków którzy się zarejestrują lub już są zarejestrowani i dodatkowo wykupią premium zrobić losowanie i wtedy nikt by nie miał pretensji.Sam bym takie premium dla samego uczestnictwa w losowaniu kupił.

Odpowiedz

48. ~Caĺm7
-1

2014-09-14 13:20:52

Aha! 45). to nie ja, a kloniarz. PS. Widzę, że numeracją opery mnie dogania, więc trza uważać :-D

Odpowiedz

46. ~queen
0

2014-09-14 13:18:17

WitekT podajcie chociaż trzeci najlepszy czas

Odpowiedz

44. WitekT
0

2014-09-14 13:13:28

iperyt: konkurs wiedzy o telefonach na podstawie podpowiedzi też jest ustawiony i opanowany przez zawodowych graczy? :-)

Odpowiedz