DAJ CYNK

Zwycięzcy konkursu z II dnia

12.09.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 41

Ważne 5

3

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z II dnia, kiedy to należało odgadnąć model telefonu na podstawie kilku podpowiedzi.

Znamy już zwycięzców urodzinowego konkursu TELEPOLIS.PL z II dnia, kiedy to należało odgadnąć model telefonu na podstawie kilku podpowiedzi.

Główną nagrodę, czyli Samsunga Galaxy S5, wygrał użytkownik GDog. Konto Premium na 3 miesiące, oprócz głównego zwycięzcy, otrzymują także użytkownicy The N oraz looxmo.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się z nimi drogą mailową.

Zobacz: Na 10-lecie TELEPOLIS.PL rozdajemy 10 Samsungów Galaxy S5!

Źródło tekstu: wł

Tagi: telepolis.pl
Komentarze
Zaloguj się
84. ~Caĺm7
-1

2014-09-15 00:09:20

83). A ja nic nie muszę blokować :-D Telepolis na mojej Nokii włącza mi się bez reklam.

Odpowiedz

83. ~
1

2014-09-14 23:45:39

@82ja mam taką opcję w adblocku, że mogę sam zaznaczyć daną reklamę lub część strony, którą chcę dodatkowo usunąć i więcej się nie będzie pokazywała. tak też zrobiłem z tym czarnym banerem. w opcjach adbloka jest "zablokuj reklamę na tej stronie" po czym trzeba kliknąć na ten baner, potwierdzić i zapomnieć, że takie coś kiedykolwiek było :)

Odpowiedz

82. ~
1

2014-09-14 23:32:27

Nie, pewnie przez sponsorów. Ale skoro mają sponsorów za parę ładnych tysięcy do wydania na tydzień, to niech zarabiają na nich, a nie na idiotycznych reklamach zasłaniających 3/4 treści i niech przestaną dręczyć mnie żałobnym bannerem o żałosnej treści.

Odpowiedz

81. ~Caĺm7
1

2014-09-14 21:45:07

80). Myślisz, że nagrody są kupione w sklepie przez adminów? To tak nie działa.

Odpowiedz

80. ~
0

2014-09-14 21:41:16

O, przepraszam, S5 jest nawet 10 :) no to podnosi cenę waszego prezentu 2 razy...

Odpowiedz

79. ~
0

2014-09-14 21:40:32

Ile tych 5S jest do wygrania? 5? No to fajnie zarabiacie na reklamach, telepolis, skoro w ciągu kilku dni oddajecie ponad 10 tysięcy...

Odpowiedz

78. ~Caĺm7
0

2014-09-14 13:41:40

77). Śmiało! Pisz do mnie na pw, i dawaj kasę :-D

Odpowiedz

77. ~Calm7
1

2014-09-14 13:36:06

Od dziś biorę po 9 zł za każde użycie mojego nicka. każdy kto użyje niech pisze do mnie na pw to podam konto

Odpowiedz

76. ~Caĺm7
-2

2014-09-14 01:38:16

74). Haha pożyczam :-D po co te gierki? Mój nick jest z opery, która kilka dni nie zmienia numeru. Jeszcze jakieś wątki?

Odpowiedz

75. ~Calm7
1

2014-09-14 01:36:25

Chyba kurcze będę brał kasę za użyczenie nicka :-)

Odpowiedz

74. ~Calm7
2

2014-09-14 01:33:42

No A co ty chcesz od mój nick? mam od dawna i jest dobry. na tyle że ty czasem go sobie pożyczasz

Odpowiedz

73. ~Caĺm7
-2

2014-09-14 01:30:56

72). A nie masz pomysłu aby nie być takim Kartoflem? Nie masz pomysłu na swój nick?

Odpowiedz

72. ~Wlo
0

2014-09-14 01:27:56

Mam taki pomysł żebyście pisali calm71 a drugi calm72. i będzie jasne kto jest kim

Odpowiedz

71. ~Calm7
0

2014-09-14 01:20:49

At. 50 . To ja właśnie się loguje na czerwono a ty kartoflu jesteś czarny i nie przekrecaj tu mi

Odpowiedz

70. ~Calm7
0

2014-09-14 01:08:07

jak mam większe pisanie to wtedy się loguje. kartofel wtedy ma inny kolor.

Odpowiedz