DAJ CYNK

Zwycięzcy aukcji złożyli wnioski o rezerwacje częstotliwości LTE

26.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4316

Ważne 8

1

Wszyscy zwycięzcy licytacji w zakończonej aukcji LTE złożyli wnioski o rezerwację częstotliwości.

Wszyscy zwycięzcy licytacji w zakończonej aukcji LTE złożyli wnioski o rezerwację częstotliwości.

Zwycięzcy aukcji mogli dzisiaj do godziny 16:15 złożyć w siedzibie UKE, osobiście lub listownie, wnioski o rezerwację wylicytowanych częstotliwości. Z informacji serwisu rpkom wynika, że NetNet, Orange, P4 i T-Mobile złożyły stosowne wnioski, z kolei Polkomtel poinformował o tym w komunikacie dla Polskiej Agencji Prasowej.

Złożenie wniosku o rezerwację nie przesądza jeszcze, że częstotliwości zostaną odebrane.

Zobacz: Koniec aukcji LTE - wyniki po 116. dniu
Zobacz: Oficjalne wyniki aukcji LTE

Źródło tekstu: PAP, rpkom

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Robin
0

2015-10-27 16:41:53

No na pewno nie podobał mi się ten przetarg, bo po decyzji ministra może on być unieważniony. A nie o to chodzi, tylko o to, żeby lte się rozwijało. No i mam żal do operatorów, że nie poszli za namową polkomtela i nie zrobili po prostu jednej wspólnej sieci.

Odpowiedz

15. ~rio bravo 6y
0

2015-10-27 09:48:57

Tata właściciela NN jest miliarderem przecież (P. Ruta). Darowizna w rodzinie jest nieopodatkowana :) wszystko przemyślane.

Odpowiedz

14. ~black
1

2015-10-27 09:33:07

@13 na pewno będą musieli poinformować akcjonariuszy...

Odpowiedz

13. ~wykluczony cyfrowo
3

2015-10-27 09:26:27

A skont netnet ma 2 miliardy, wujek Solo ż porzyczyl?

Odpowiedz

13. ~black
0

2015-10-27 09:22:53

prawnikiem nie jestem- ale na logikę, jeśli uważam że aukcja jest zrobiona nie zgodnie z prawem (a jest, to już wiemy) to nie odbieram i składam pozew. A jeśli odbieram i płacę - to znaczy że mi warunki pasowały:)

Odpowiedz

13. ~ciekawski
-3

2015-10-27 09:21:37

Doputy operator nie bedzie miał oficjalnie zakupionego bloku, bez sensu go reklamować. Zostały ustalone różne ceny do poszczególnych bloków. Dlatego ewentualny pozew z dowodem w dłoni. Uruchomionym pasmem a co najważniejsze realną wycena poniesionych strat. Ci co nic nie wygrali maja prawo składać skargi o przebieg, cenę,formę aukcji.... tylko jaki cel takich działań? spisek. Polkomtel ma na czym juz działać. NetNet także należy do grona już prosperujacych na rynku operatorów. Pieniądze od dawna są i na kupno i na odnowienie. Sferia rozstawia maszty na białych plamach. Wiec sądzę ,że te spory nie wiele wpłyną na szybkość uruchomienia pasm. Współpraca tych grup daje dobre spektrum wydarzeń ws. LTE.Pani Gaj czy to bedzie Nasz LTE Raj? Jak sie zachowają muły telekomunikacyjne Play.Oorange.Tmobile. w skrócie POT? Będą oblewać sie potem jak dzielić sie czestotliwosciami by BYĆ, nie MIEĆ.

Odpowiedz

13. ~Adam
1

2015-10-27 09:18:10

Do kiedy mają czas na odebranie częstotliwości, wie ktoś?

Odpowiedz

13. ~ciekawski
-3

2015-10-27 09:16:24

Doputy operator nie bedzie miał oficjalnie zakupionego bloku, bez sensu go reklamować. Zostały ustalone różne ceny do poszczególnych bloków. Dlatego ewentualny pozew z dowodem w dłoni. Uruchomionym pasmem a co najważniejsze realną wycena poniesionych strat. Ci co nic nie wygrali maja prawo składać skargi o przebieg, cenę,formę aukcji.... tylko jaki cel takich działań? spisek. Polkomtel ma na czym juz działać. NetNet także należy do grona już prosperujacych na rynku operatorów. Pieniądze od dawna są i na kupno i na odnowienie. Sferia rozstawia maszty na białych plamach. Wiec sądzę ,że te spory nie wiele wpłyną na szybkość uruchomienia pasm. Współpraca tych grup daje dobre spektrum wydarzeń ws. LTE.Pani Gaj czy to bedzie Nasz LTE Raj? Jak sie zachowają muły telekomunikacyjne Play.Oorange.Tmobile. w skrócie POT? Będą oblewać sie potem jak dzielić sie czestotliwosciami by BYĆ, nie MIEĆ.

Odpowiedz

1

2015-10-27 08:57:16

Dlaczego ma wykluczać?Zapłacą, odbiorą i dopiero później ruszą pozwy.

Odpowiedz

11. ~black
0

2015-10-27 08:46:13

Ciekaw jestem, czy zapłacenie za częstotliwości wyklucza pozew w tej aukcji?

Odpowiedz

10. ~P
1

2015-10-27 07:41:02

Jeszcze nie zapłacili, tylko złożyli rezerwacje, co otwiera im drogę do ewentualnego składania pozwów

Odpowiedz

9. Kryniczanin
1

2015-10-27 07:20:45

Jednak wszyscy biorą.

Odpowiedz

2

2015-10-27 07:20:29

@7. Operatorzy złożyli skargi, więc nie wiem czy tak dobrze.

Odpowiedz

0

2015-10-27 03:41:38

Taka była jazda po Gajowej za tę aukcję a tu okazuje się, że załatwiła PISowi niezłą kasę na realizację obietnic wyborczych;-)

Odpowiedz