DAJ CYNK

ZTE chce podwoić przychody w Polsce

13.03.2012

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2041

Ważne 0

0

W tym roku ZTE chce osiągnąć w Polsce 30 mln dolarów przychodu ze sprzedaży rozwiązań sieciowych. To dwukrotny wzrost w porównaniu z 2011 rokiem, co ma zostać osiągnięte głównie dzięki współpracy z administracją publiczną i korporacjami.

W tym roku ZTE chce osiągnąć w Polsce 30 mln dolarów przychodu ze sprzedaży rozwiązań sieciowych. To dwukrotny wzrost w porównaniu z 2011 rokiem, co ma zostać osiągnięte głównie dzięki współpracy z administracją publiczną i korporacjami.

W 2012 roku ZTE chce mieć udział w rynku modemów mobilnych w Polsce na poziomie 35%. Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że w najbliższych miesiącach większość modemów oferowanych przez PTC i Polkomtel będzie wyprodukowanych właśnie przez tę firmę.

ZTE jest obecne w Polsce od połowy 2005 roku. Największe inwestycje to budowa sieci CDMA2000 na 450 MHz dla Nordisku (spółka zależna Polkomtelu), dostawa radiolinii dla Aero2 oraz systemu IMS (ang. IP Multimedia Subsystem) dla PTC.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~qwerty
0

2012-03-14 13:39:04

moj rbm one spisuje sie swietnie. zte ma w ofercie jakis tani dobry modem do aero?

Odpowiedz

12. ~Łukasz Wudyka
-1

2012-03-14 10:33:32

Prawda jest taka, że ZTE jest jakie jest ale na samą myśl o Huaweii i jakości produktów chce się rozpłakać. Owszem cena niska ale nie tylko cena się liczy. Więc z dwojga złego ZTE

Odpowiedz

11. ~M.
0

2012-03-14 10:00:44

W kwestii formalnej: Nordisk pracuje na 420MHz

Odpowiedz

10. ~li
0

2012-03-14 08:47:50

Blady jest na pewno lepszy od Ideo''sa Huaweii. Niech obie firmy pokażą co mają, jeśli to ma pobudzać rynek to lepiej dla konsumenta. Co do polskiej gospodarki- i tak już wszystko jest sprzedajne na każdej płaszczyźnie. Żadna nowość. Witek - thx za info.

Odpowiedz

9. ~Zastrzegam sobie prawo
0

2012-03-13 22:39:01

5). Ja w przeciwieństwie do ciebie mam internet mobilny wszędzie gdzie 21 Mb/s jest realne przy -51dBm i co ważne bez zobowiązań. Co mi po twojej netii i wifispocie jak linia nigdy do mnie nie dotrze - Ty jak i wielu co mają net z kabla nigdy tego nie zrozumiecie że taki ja chłopak z wioski z pod lasu nie mogę mieć wifi czy lini z przyczyn technicznych i braku zainteresowania utrzymania lini przezemnie i sąsiadów.

Odpowiedz

8. ~
0

2012-03-13 21:52:29

@1-to raczej miałeś pecha no chyba ze te blady z RBM są lepsze... niemniej moj RBM one sprawuje sie wysmienicie i jeszcze bateria jest calkiem znosna...

Odpowiedz

7. ~op
0

2012-03-13 21:33:40

problem mają modemy u9/21 po 99zł na markety i już sprzedaż wzrośnie :)

Odpowiedz

6. ~GGuest
1

2012-03-13 21:32:10

Niech Tusku dalej sprzedaje złote akcje telekomów, niech chińczyk rządzi za 2-3 lata wszyscy będa pracować za miskę ryżu.

Odpowiedz

5. ~
0

2012-03-13 21:26:33

@4 - nie zmyślaj hotelarz

Odpowiedz

4. ~
0

2012-03-13 21:19:14

Mój E353u-2 świetnie współpracuje z btsami Aero2 leci mi te 18 Mb/s bez zająknięcia i zrywań połączenia. Ale telefon ten IDEOS z testów Play to jakiś dziwny był niby Android a system ok. 2 minuty się ładuje.

Odpowiedz

3. ~aras
0

2012-03-13 21:05:29

W USA rzad zabronil stosowania rozwiazan sieciowych ZTE/Huawei. Nie wpuszczajmy ich na rynek bo czeka nas upadek zachodniego stylu zycia i pracy.

Odpowiedz

2

2012-03-13 20:58:02

Już huawei ma lepszej jakości produkty. Modemy ZTE kiepsko spisywały się z Mac''ami, nie wiem jak teraz sprawa wygląda.

Odpowiedz

1

2012-03-13 20:52:07

Najpierw niech poprawią produkty. Mój Blade już 2 raz w ciągu miesiąca leci do serwisu z powodu głośnika + ekstra złącze kablowe tym razem. Powodzenia w przyszłości, lecz nie ze mną!

Odpowiedz