DAJ CYNK

Zmiany w redakcji TELEPOLIS.PL

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8467

Jedno pożegnanie, jeden powrót i jedno gorące powitanie. Lipiec zaczynamy od zmian w składzie redakcyjnym TELEPOLIS.PL.

Ze stałego składu redakcji TELEPOLIS.Pl odchodzi Sebastian Górski, który przez pół roku tworzył newsy pod dźwięcznym nickiem Uapsiabiduba. Sebastian był też przez cały ten czas naszym dobrym duszkiem w stolicy, aktywnie reprezentującym TELEPOLIS.PL na wszelkiego rodzaju konferencjach i śniadaniach prasowych. Bardzo dziękujemy za owocne pół roku współpracy i życzymy sukcesów w nowym miejscu miejscu pracy. W najbliższym czasie pojawi się jeszcze kilka publikacji Sebastiana na łamach TELEPOLIS.PL, ale od lipca współpracuje z nami już jako wolny strzelec.

Zauważyliśmy, że brakuje Wam treści weekendowych na TELEPOLIS.PL, w związku z tym wraca do nas Michał Świech, podpisujący się nickiem Isand. Michała stałym Czytelnikom serwisu nie trzeba przedstawiać. Jeszcze do końca 2018 roku współpracował z nami w charakterze redaktora dostarczającego codzienne treści. Jego umiejętności językowe pozwalają mu na docieranie do egzotycznych treści spoza prasy angielskojęzycznej. Szykujcie się na weekendy pełne ciekawostek.

No i wreszcie ktoś zupełnie nowy w TELEPOLIS.PL i zarazem jeden z bardziej znanych dziennikarzy w branży telekomunikacyjnej - Mieszko Zagańczyk, który pisze u nas pod nickiem Mieszko. Mieszka znać możecie przede wszystkim z magazynu "Mobility", w którym przez wiele lat pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego, realizując się jako recenzent sprzętu. Sam zaczynając swoją przygodę jako recenzent wzorowałem się m.in. na publikacjach Mieszka i bardzo cieszę się, że teraz przyjdzie nam współpracować. Po godzinach nasz nowy redaktor kocha dzicz, ekstremalne wyprawy w nieznane i sprzęt o wzmocnionej odporności. Właśnie tego typu telefon będzie tematem jego pierwszej recenzji.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu