DAJ CYNK

Zmiany w promocjach MixPlusa

05.11.2008

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3277

Ważne 0

0

Od 5. listopada startują nowe odsłony promocji MixPlus Jedyny taki Misic Pack oraz Jedyny taki Mix. Ponadto odświeżona została promocja dla klientów przechodzących z oferty prepaid do MixPlusa lub abonamentu. Do cenników MixPlusa wchodzi Samsung i900 Omnia.

Od 5. listopada startują nowe odsłony promocji MixPlus Jedyny taki Misic Pack oraz Jedyny taki Mix. Ponadto odświeżona została promocja dla klientów przechodzących z oferty prepaid do MixPlusa lub abonamentu. Do cenników MixPlusa wchodzi Samsung i900 Omnia.

W cennikach promocji MixPlus Jedyny taki Music Pack zmianie ulegają ceny telefonów: Sony Ericsson W910i za 1 zł w 40/42, Sony Ericsson W890i za 29 zł w 40/30, Motorola ROKR E8 za 49 zł w 40/36, Motorola RAZR2 V8 za 29 zł w 40/36, Nokia 6300 za 29 zł w 40/36 oraz Sony Ericsson C702 za 129 zł w 40/42. Nowe telefoy w cennikach to Samsung SGH-i900 Omnia za 299 zł w 100/30 i Samsung S7330 za 69 zł w 40/42.

W cennikach promocji MixPlus Jedyny taki Mix zmianie ulegają ceny telefonów: Sony Ericsson W910i za 1 zł w 50/36, Nokia 6300 za 1zł w 50/36 oraz 29 zł w 50/30, Nokia N73 za 49 zł w 50/36, LG KE970 Shine za 99 zł w 30/36, Sony Ericsson W380i za 49 zł w 30/36, Sony Ericsson C702 za 99 zł w 50/36, Nokia 2630 za 49 zł w 30/36 oraz Samsung SGH-J700 za 69 zł w 30/30.

5. listopada startuje także nowa odsłona promocji migracyjnej. Klienci przechodzący z oferty na kartę do MixPlusa lub na abonament moga uzyskać rabat do 150 zł na zakup telefonu Sony Ericsson C702 lub LG KE970 Shine.

Zobacz: regulamin promocji "Jedyny taki MIX" (30).
Zobacz: regulamin promocji "Jedyny taki MIX" (50).
Zobacz: regulamin promocji "Jedyny taki MIX" (80).
Zobacz: regulamin promocji "Jedyny taki Music Pack" (40).
Zobacz: regulamin promocji "Jedyny taki Music Pack" (60).
Zobacz: regulamin promocji "Jedyny taki Music Pack" (100).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~mohinder
0

2008-11-14 16:27:21

Mi tez jakos mixplus plrzypadl do gustu i zamienilem na niego swojego starego simplusa. ma elastyczne pakiety i stawki nie sa wysokie, takze naprawde nei wiem co niektorym nie pasuje, ale coz wszystkim dogodzic sie nie da.

Odpowiedz

9. ~hiob
0

2008-11-10 12:14:20

Ja tez mam w planach przeskoczyc z sim+aa na mixplusowa oferte wlasnei wzgledem telefonu ktory bede mogl sobie wymienic co np 24 zasilenia. Dla mnie to super opcja. POLECAMMM

Odpowiedz

8. ~marius
0

2008-11-06 18:41:32

Akurat mam sim+a od sam nie wiem kiedy i w sumie nie raz myslalem czy przejsc na mixplusa. Teraz juz jestem po wizycie w salonie i pozostaje mi juz jedynie wybrac telefon. Mi sie ten mixplus nie gupi wydaje cenowo + ta mozliwosc wymiany telefonow co ilosc zasilen bedzie chyba dla mnie jak znalazl bo moje sluchawki czesto laduja w dziwnych miejscach i czesto je trzeba je wymieniac.

Odpowiedz

7. ~
0

2008-11-06 14:50:09

Nikon, czy ty się dobrze czujesz?

Odpowiedz

6. ~mirekb
0

2008-11-06 14:17:21

jasne ze na doladowania nie miesiace ale zakladam teoretycznie ze 30pln to konieczne minimum wiec tylko przy tym warunku ma sens@1..sam mam starego na mixplus 3 i uzywam go sluzbowo"rozmowy co dzien"za 10pln mies mam 120min do stacjo.wielokrotnosc pakietow to wiekszy sukces mixplusa niz liczba doladowan.o mixplus4 nie mozna tego powiedziec.mtr ma duze znaczenie..dla vodafone,ktory juz wczesniej niz pozniej wejdzie

Odpowiedz

5. ~Nikon
0

2008-11-06 14:12:26

Teraz można spokojnie i bardzo opłacalnie przejsc z Simplusa do MixPlusa wiec taka oferta bedzie jeszcze podwójnie korzystna dla tych ktorzy zdecyduja sie na migracje.

Odpowiedz

4. ~
0

2008-11-06 11:39:39

jaka to promocja skoro za lepsze telefony placisz tyle co w sklepie typu mediamarkt, dajesz kupe kasy za sluchawke i jeszce ja spalcac a przedluzajac umewe w mixie 5 czy dziesiaty raz to ceny mas zte same co kowalski wchodzacy z ulicy.

Odpowiedz

3. ~ksad
0

2008-11-06 08:29:36

Osobiście cenię Miksa w Plusie właśnie za to, o czym wspomniał mariusz8a: umowę podpisujemy na ilość doładowań, a nie na miesiące (taka taryfa "minutowa" w prepaidzie). Oznacza to, że wykorzystując wszystkie doładowania, już po 3 miesiącach otrzymujemy możliwość skorzystania z nowej promocji.

Odpowiedz

0

2008-11-06 08:16:59

Ja tylko dodam do wypowiedzi powyżej że w Mixie nie podpisuje sie umowy na miesiące. Ale ceny są jakie są, to fakt. Zwarzywszy że to oferta pre-paid i pakiet kwotowy na wszystko, to i tak ceny są powiedzmy że adekwatne do zysków operatora. Zysk żaden to i ceny słuchawek wysokie.

Odpowiedz