DAJ CYNK

Zmiany w promocjach iPlusa

01.11.2007

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3656

Ważne 0

0

31. października w iPlusie wprowadzono nowe odsłony promocji, a wraz z nimi dwa modemy.

31. października w iPlusie wprowadzono nowe odsłony promocji, a wraz z nimi dwa modemy.

W promocjach iPlus dla Ciebie oraz iPlus dla Firm usunięto parę modeli modemów, a w zamian dodano:
iPlus PCMCIA Huawei E630 HSDPA 7,2 Mb/s,
iPlus ExpressCard Huawei E800 HSDPA 7,2 Mb/s,

W promocjach wyprzedażowych dodano modem iPlus ExpressCard Merlin XU870 HSDPA 3,6.

Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm".
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie".
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm wyprzedaż" .
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie wyprzedaż" .

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
34. tgapl
0

2007-11-04 10:39:26

wlo: rozumiem, ze zaby moc zainstalowac nowe nadajniki musza miec zgode. Czy miasto partycypuje w podejmowaniu takich decyzji?

Odpowiedz

33. wlo
0

2007-11-03 22:14:32

tgapl - ja nie neguję Twoich obserwacji - mówię o procedurze ;-)

Odpowiedz

32. ~tatar
0

2007-11-03 19:43:26

a moze niech napisza gdzie ta obiecana ''super-infrastruktura'' Plusa?? gdzie ten nadajniki UMTS i ten zasieg??

Odpowiedz

31. tgapl
0

2007-11-02 23:27:00

wlo: ujme to tak, spisalem miejsca gdzie maja pozwolenie, pojedzilem miejska komunikacja i wszedzie tam na mojej n6233 widzialem 3G:) nie sprawdzalem samego polaczenia z netem, ale wydaje sie, iz skoro mam na wyswietlaczu taki napis to powinien byc. Chyba, ze jak zwykle, pozory myla. Ja w kazdym razie mieszkam doslownie w linii prostej 200 metrow od nadajnika i jestem szczesliwy mogac wyswietlac www na moim poczciwym dellu:)

Odpowiedz

30. wlo
0

2007-11-02 20:47:29

Rany!! Na jakich serwerach Olsztym ma swoje strony urzędowe? Przecież to bardziej nie działa niż działa ;-)

Odpowiedz

29. wlo
0

2007-11-02 20:45:00

wracając do adresów IP - tych publicznych - stałych czy dynamicznych... Zauważyliście, że mając taki adres korzysta się z innego APN? A czy w regulaminie (tym iPlusa - z ograniczeniami) są one wymienione? A czy w regulaminie usługi publicznego IP są jakieś limity?

Odpowiedz

28. wlo
0

2007-11-02 20:39:37

~tgapl - na pewno nie - to nie jest możliwe... Nie uruchomiliby wówczas.

Odpowiedz

27. wlo
0

2007-11-02 20:38:28

~Tatarak - nie pozamiata... nie przejmuj się ;-) NIe zamiatał odkąd wprowadzili te ofertę (a nie jest nowa) i nie pozamiata teraz... Szalony - Plus nic nie daje w BIP ;-) to organ właściwy do wydania decyzji, w sprawach tego typu (jest rozporządzenie z listą - nie będę przytaczał bo ma długą nazwę) ma obowiązek publikować niektóre dokumenty - na tablicy ogłoszeń i teraz w Internecie - bo właśnie ten słynny BIP już każdy organ administracji publicznej musi mieć.

Odpowiedz

26. wlo
0

2007-11-02 20:27:07

Szalony - a jak myślisz... po co dają stały IP? Jaka jest filozofia tej usługi?

Odpowiedz

25. ~tgapl
0

2007-11-02 19:32:41

Szalony - na stronie BIP urzedu nic nie znalazlem, natomiast z listy UKE znam wszystkie te lokalizacje w Olsztynie i sprawdzilem, jest tam pelen zasieg UMTS. Pozdrawiam.

Odpowiedz

24. ~ERA
0

2007-11-02 12:18:24

100 KB po przekroczeniu, da sie surfowac, nie ma co!

Odpowiedz

23. ~kmis
0

2007-11-02 10:44:28

Szalony - jak dobrze pamietam to z 2-3 lata temu plus skladal wnioski o rozbudowe BTS w Olsztynie

Odpowiedz

22. ~LOLO
0

2007-11-02 01:17:10

@21 - i 500mb limitu, a po przekroczeniu limtu 16kb, a nie 32kb... Może i dobra, ale nie dla kazdego.

Odpowiedz

21. ~erowiec
0

2007-11-01 23:41:15

era ma najlepsza oferte. w erza abonament 47 zł i modem za 1 zł

Odpowiedz

20. BUCiu
0

2007-11-01 22:16:35

pamiętasz o antywirusie w iPlusie? ;-)))

Odpowiedz