DAJ CYNK

Zmiany w poczcie BlackBerry w Erze

30.09.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5

Ważne 0

0

Od 30. września usługa BlackBerry zyskuje w Erze nowe standardy i nową nazwę - Blackberry Mail&Web.

Od 30. września usługa BlackBerry zyskuje w Erze nowe standardy i nową nazwę - Blackberry Mail&Web.

Klienci otrzymają 100 MB danych, dwukrotnie więcej niż dotychczas, które mogą przeznaczyć na korzystanie z poczty elektronicznej i dostęp do Internetu. Po przekroczeniu przyznanego limitu abonent nie będzie obciążany dodatkowymi kosztami, natomiast zostanie ograniczona prędkość transmisji danych. Cena usługi pozostanie na dotychczasowym poziomie i wynosić będzie 23,18 zł.

Abonenci indywidualni i biznesowi korzystający z taryf multimedialnych nadal otrzymywać będą usługę za darmo. W nowych telefonach Blackberry sprzedawanych w sieci Era, zainstalowana zostanie aplikacja zapewniająca bezpośredni dostęp do portalu społecznościowego Facebook.

Abonenci mają również możliwość korzystania z portalu BlackBerry App World, umożliwiającego dostęp do różnego rodzaju aplikacji i gier przeznaczonych na ich terminale.

Blackberry Mail&Web to usługa dostępu do poczty e-mail oraz do Internetu z wykorzystaniem przeglądarki Blackberry. Jest ona przeznaczona zarówno dla firm jak i osób prywatnych, niemających własnych serwerów pocztowych. Abonenci mogą korzystać z adresu mailowego stworzonego w systemie @era.blackberry.com i z do dziesięciu adresów działających w standardzie POP3 i IMAP.

Zobacz: regulamin promocji "BlackBerry Mail" (plik .pdf; 144 kB).
Zobacz: regulamin promocji "BlackBerry Mail & Web" (plik .pdf; 150 kB).

Źródło tekstu: Era

Komentarze
Zaloguj się