DAJ CYNK

Zmiany w cennikach telefonów Play

23.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5864

Ważne 0

0

24. czerwca nastąpią zmiany w cennikach telefonów Play. Obniżone zostaną ceny wybranych modeli w ofercie podstawowej, utrzymaniowej i w Play eShop.

24. czerwca nastąpią zmiany w cennikach telefonów Play. Obniżone zostaną ceny wybranych modeli w ofercie podstawowej, utrzymaniowej i w Play eShop.



W ofercie podstawowej spadają ceny telefonów Apple iPhone 3GS, LG GT540 Swift, Sony Ericsson Aino, Sony Ericsson Satio i Samsung F480. W ofercie utrzymaniowej spadły z kolei ceny telefonów HTC Hero, LG BL20 Chocolate, Nokia 5800, Nokia E71, Nokia E72, Samsung B5310 Corby Pro i Samsung S5230 GPS.

Zmiany w cennikach Play eShop dotyczą telefonów: LG GD510, Samsung S5230 GPS, Samsung B5310 Corby Pro i Nokia 5800.

W ofercie pojawia się też jedna nowość - przygotowany z myślą o kobietach Samsung S7070 Diva. Jego ceny przedstawia poniższa tabela:



Źródło tekstu: blogplay.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~
0

2010-06-23 19:37:05

@11 Mógłbyś chociaż udawać, że...hmm- już nic.

Odpowiedz

12. ~Antek
1

2010-06-23 19:08:27

Mnie najbardziej rozbrajają te ich telefony na życzenie, albo o ograniczonej dostępności. Albo jest się poważnym i się coś oferuje albo nie krótka piłka. Inne sieci nie ukrywają że np braknie takiego modelu i trzeba na niego poczekać. Ale w Play jest cała taka tabelka :D

Odpowiedz

11. PLAY
1

2010-06-23 19:02:48

Na takiej powiedzmy przy Mix 30x30, Nokia 5800.

Odpowiedz

10. ~
0

2010-06-23 18:56:40

@10 Zwyczajowo to nie lubię się przypierniczać, ale tym razem muszę się zapytać? Na jakiej podstawie spodziewałeś się większych obniżek? Voodoo, kula, karty?

Odpowiedz

9. PLAY
1

2010-06-23 18:52:07

Spodziewałem się większych obniżek, nie jest ciekawie ale już lepiej.

Odpowiedz

8. ~kormoran
0

2010-06-23 17:50:07

Brawo Play.Już myślą o iPhone4!

Odpowiedz

7. uzer
0

2010-06-23 17:16:16

3@ Już dają abonament wakacyjny z obniżką w dwóch taryfach na zawsze LP 69 kosztuje 59 zł i LP 99 79 zł.

Odpowiedz

6. ~ala
0

2010-06-23 16:21:46

2. nie no lepiej kupę kasy na licencje i podnieść ceny bo nie można użyć darmowych odpowiedników! typowo polskie! zacofanie do zachodniej europy wyrażać w tabelkach...

Odpowiedz

5. ~JTJ
0

2010-06-23 16:04:53

patrze ceny oferty "utrzymaniowej" i ceny na stronie to sa takie same (tu netto tam juz brutto) wiec jaka jest ta znizka przy ofercie utrzymaniowej ?

Odpowiedz

4. ~kams
0

2010-06-23 15:47:08

@ mirekb - było info, tańsze 2 abonamenty (te z wyższej półki). swoja droga te zmiany cen ani niezbyt duże, a nie dotyczą wielu ani ciekawych modeli.

Odpowiedz