DAJ CYNK

Zmiany w cennikach Play Mixtury

04.06.2010

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5486

Ważne 0

0

Od 4. czerwca obowiązuje nowy cennik telefonów w ofercie Play Mixtura. Zmiany cen dotyczą czterech modeli telefonów.

Od 4. czerwca obowiązuje nowy cennik telefonów w ofercie Play Mixtura. Zmiany cen dotyczą czterech modeli telefonów.



W wybranych wariantach oferty zmiejszone zostały ceny telefonów: LG GW300, LG GD510, Samsung S3650 Corby i Samsung S5230 Avila GPS.

Źródło tekstu: blogplay.pl

Komentarze
Zaloguj się
46. ~Iwcia
0

2010-06-17 16:03:54

Dlaczego nie mogę wpisać kodu *111*33*1#?? ciągle wyskakuje mi że zarządzanie kontem jest chwilowo nie możliwe i żeby spróbować później i tak próbuje już od tygodnia i nic. a żeby mieć konto ważne cały rok trzeba przejść na play fresh. proszę o pomoc

Odpowiedz

45. ~smoking
0

2010-06-06 15:24:29

Dlaczego wiele osób uważa, że płaci za telefon 400 zł (czyli 10zł doładowanie razy 40 doładowań)!? Przecież całe te 400zł jest do wykorzystania na usługi!!! A telefon kosztuje w promocji 1zł!!! Przecież jak się kupi tel. za 300 zł na allegro to trzeba mieć coś na koncie aby z niego korzystać... a więc trzeba wydawać na kasę na doładowania!!! Wiele osób myli Mixa z zakupem telefonu na raty... Z tymże te "raty" można WYDZWONIĆ!!! oj tłumoki jedne...

Odpowiedz

44. rcicho
0

2010-06-05 11:50:59

W menu też to samo do wyboru pakiety 100mb, 500mb i 1Gb. Brak 25mb za 5zł.

Odpowiedz

43. ~@41 cd
0

2010-06-05 11:42:16

Ostatnie co możesz sprawdzić, oczywiście gdybyś miał chęci i ochotę, to menu przez telefon *111# u mnie po wpisaniu tego kodu trzeba wybrać 3 Promocje> 3 Internet> 1 Pakiet Tani Internet za 5zł.

Odpowiedz

42. ~@41
0

2010-06-05 11:34:53

Jak widać bajzelek tam mają, a ten kod *111*33*1# to rzeczywiście kod dla karciarzy na zmianę oferty na fresha. Gdybym się nie bał ewentualnej kary/konsekwencji to może nawet bym sprawdził:P Ogólnie się nie popisali. W wolnej chwili coś napiszę do M.G. albo zadzwonię do bok, raczej nic to nie da ale powinno być śmiesznie...

Odpowiedz

41. rcicho
0

2010-06-05 11:25:36

U mnie ani jeden z tych kodów nie działa. Przy kodzie *111*35*1# mam odpowiedz ze usługa jest dla mnie niedostepna a przy *111*23*1# pisze ze nie moge skorzystać z oferty, że jest ona dostepna tylko dla klientów Play Fresh. I co ciekawe dalej w komunikacie pisze ze: Zmień oferte kodem *111*33*1# - na co ona zmienia Mixturę? Na Play Fresh?

Odpowiedz

40. ~blablabla
0

2010-06-05 10:45:41

@ rcicho Mam! Wpisałem ten kod z fresha tj.*111*35*1# i dostałem info że pakiet zostanie włączony. Ta dam! Gdybyś się nudził to możesz spróbować u siebie. Kod na sprawdzenie tego pakietu *108#. pzdr

Odpowiedz

39. ~blablabla
0

2010-06-05 10:38:32

@36rcicho Jedna i druga oferta zła nie jest, zresztą zostało mi 100zł do doładowania- doładowanie już kupione, ale poszła wycinka na a..gro:( Teraz chyba z powrotem na Fresha sobie ucieknę, bo coś nie bardzo jest z ceną i5700.. Wave rzeczywiście w dobrej cenie, ale mi BADA nie odpowiada;) Co do naszych kont, jest jak jest, ale uważam że powinni dać Ci ten pakiet 25MB bez łaski. A teraz gwóźdź programu. Kod na ten pakiet to *111*23*1# - i co się dzieje jak go wpiszę? Otóż wyskakuje mi wiadomość, że pakiet jest dla fresha ( z konta aktywacja bezproblemowa) A dla fresha jest inny kod na ten pakiet tj.*111*35*1# . O co tu chodzi sam już nie wiem i się nie dowiem raczej. Jedyne co mi przychodzi na myśl to fakt, że ten numer który mam w mixturze, wcześniej był 2 lata na abo i potem kilka miesięcy na freshu. Pozdrawiam. PS tu link do info, że pakiet jest dla wszystkich: http://news.pasjagsm.pl/play-zwieksza-pakiet-tani-internet-do-25 -mb-za-5-zl-7345.html

Odpowiedz

38. PLAY
0

2010-06-05 10:32:56

37l. Problemy były i będą ale nie wszędzie zależy od lokalizacji i ilości Node B ;)

Odpowiedz

37. ~:(
0

2010-06-05 10:27:24

czy komuś działa Play? Bo ciągle są problemy z zasięgiem :( :( :(

Odpowiedz

36. rcicho
0

2010-06-05 09:35:25

Ad 31. Widzę też u Ciebie mozliwosc zamawiania każdego pakietu razy 3. U mnie wszystko jest razy 1 - to pewien minus tej oferty, da się jednak z tym żyć.

Odpowiedz

35. rcicho
0

2010-06-05 09:33:16

Jeżlei ktoś się interesuje Mixturą i chce naprawdę bardzo dobry telefon to polecam zainteresować się Samsungiem Wave bo w mixie za 30zł miesiecznie jest on za 899zł. W wolnej sprzedaz ten model kosztuje ok 1600zł i jak widać PLAY daje dopłatę ok 700 zł (przy koszcie całego zobowiazania 30zł przez 30miesiecy = 900zł. Oferta bomba.

Odpowiedz

34. rcicho
0

2010-06-05 09:30:16

Ad 31. Bolokada transferu danych nie jest mi kompletnie potrzebna. 99% czasu jestem w dobrym zasięgu Play. Czasami jak gdzieś wyskocze to korzystam z roamingu Plusa albo gdy wiem ze bede dłużej poza zasięgiem Play wspomagam się drugim telefonem i kartą GaduAir.

Odpowiedz

33. ~mirekb
0

2010-06-04 21:36:21

@27 istotnie nie czytałem obecnie,jednak na poczatku tej oferty(pakietu)raczej tak było.jesli zas tak jest to miłe ze i w mixach stawka 29 jest obecna(w mixplusie do5 pakietów na 30 dni,w erze mix jak widac 10 razy na 30 dni a w orange to chyba nie ma żadnego pakietu na min do w3??.zwracam honor,masz rację

Odpowiedz

32. ~@30
0

2010-06-04 19:26:40

Ogólnie to nie mam czasu na pierdółki takie jak Ty. Nic nie mówiłem o abo w żadnym Playu czy s(rey)u. Ale jak widać nie można od Ciebie wymagać zbyt wiele. Porównanie samo się nasuwa, a jak dla kogoś problem jest zakup doładowania czy danie dzieciakowi kilka dych na nie, to widocznie ma bardzo mało REALNYCH problemów. PS Wylewa się z Ciebie ten bełkocik który wciskasz ludziom na co dzień i jakiś anty-konkurencyjny żal. Lepiej nad tym zapanuj, bo potem może być za późno. PPS Pozdrawiam wszystkich klientów Ery, wyłączając Ciebie i życzę im aby przy wyborze oferty tego operatora nie natrafili na nikogo Twojego pokroju.

Odpowiedz