DAJ CYNK

Zmiany na TELEPOLIS.PL - nowe kategorie, nowi autorzy

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4613

Nowe działy TELEPOLIS.PL

TELEPOLIS.PL rozszerza tematykę i jeszcze lepiej eksponuje artykuły poświęcone telekomunikacji. Do dynamicznie rozwijającego się serwisu dołącza Jakub Szczęsny.

TELEPOLIS.PL w 2020 roku? Telekomunikacja jest dla nas najważniejsza

Rosnąca liczba publikacji i powiększający się skład redakcyjny wymusiły pewne porządki. Najważniejsze miejsce w naszym serwisie zajmowała i nadal zajmować będzie szeroko rozumiana telekomunikacja. Od pewnego czasu jednak, pomiędzy gorącymi newsami o ofertach operatorów, najnowszych telefonach czy rozbudowie infrastruktury, zaczęły się pojawiać zyskujące Wasze uznanie treści z pogranicza technologii mobilnych.

By nie robić bałaganu, umieszczać będziemy je teraz w odrębnym dziale Tech. Na górze serwisu, w sekcji "Informacje ze świata telekomunikacji" oraz w zakładce "Wiadomości" znajdziecie teraz tylko i wyłącznie treści poświęcone telekomunikacji.

Tak jest, dostajecie stare, dobre TELEPOLIS.PL, z telekomunikacją wyfiltrowaną jak nigdy wcześniej. Mamy nadzieję, że to podejście przypadnie Wam do gustu.

TECH? To takie TELEPOLIS.PL "po godzinach", dla szukających więcej

Telepolis Technologie - nowy dział

W ciągu przeszło 15 lat istnienia serwisu, nieustannie omijaliśmy interesujące, technologiczne treści tylko dlatego, że ich temat choć trochę odstawał od naszego telekomunikacyjnego standardu. Narzucone przez nas ramy z jednej strony budowały unikalność TELEPOLIS.PL, z drugiej zaś stawały się coraz bardziej uciążliwe. Szczególnie, że o telefonach i telekomunikacji niespodziewanie zaczęły pisać serwisy poświęcone komputerom, tabletom czy np. fotografii.

Teraz nasza kolej na szersze wgryzienie się w technologie. Nie zamierzamy przy tym jednak nikogo kopiować. Zależy nam na stworzeniu swojego rodzaju TELEPOLIS.PL po godzinach, spójnego z zainteresowaniami naszych Czytelników.

W strefie Tech będzie można na chwilę odpocząć od telekomunikacji i podyskutować o nowinkach ze świata komputerów, motoryzacji, cyfrowej rozrywki, cyfrowego stylu życia, sprzętu audio itp. Koncepcja działu jest przy tym otwarta i elastyczna. Będziemy bacznie obserwować, jakie tematy cieszą się Waszym największym zainteresowaniem, nie martwiąc się niepotrzebnie tym, że mogą one czasem mieć niewiele wspólnego telekomunikacją (chociaż o to coraz trudniej).

FINTECH jako oddzielna kategoria treści

Telepolis Fintech - nowy dział serwisu o finansach

Od dłuższego czasu w jednym miejscu gromadzimy dla Was treści poświęcone fintechowi, czyli technologiom w finansach. To tematyka bardzo bliska miłośnikom telekomunikacji, ciesząca się dużym zainteresowaniem naszych Czytelników. W końcu znaczna część z nas korzysta z mobilnych usług bankowych, płaci za zakupy telefonem czy też optymalizuje swoje wydatki za pomocą urządzenia mobilnego.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia specjalistów Comperia.pl S.A. (wydawca serwisu), postanowiliśmy rozbudować ten dział i wyodrębnić go jako oddzielną kategorię. Nie oznacza to przy tym zalewu nudnych prasówek o byle czym - skupimy się na użytecznych rozwiązaniach, które za sprawą nowoczesnych technologii ułatwią codzienne obcowanie z finansami.

Nowi autorzy - witamy Jakuba Szczęsnego

Zmiany na TELEPOLIS.PL nie byłyby możliwe bez rozszerzenia składu redakcyjnego. Szczególnie, że w żadnym wypadku nie zamierzamy redukować liczby treści poświęconych telekomunikacji. W styczniu przeszła do nas z Dobreprogramy Anna Rymsza, a z PurePC zmigrował Arkadiusz Bała. Luty rozpoczynamy kolejnym transferem - po przeszło 5 latach w Antywebie przybył do TELEPOLIS.PL Jakub Szczęsny, podpisujący się u nas nickiem jszczesny.

Kuba pisać będzie na TELEPOLIS.PL głównie w działach Tech i Fintech, ale jak już zapewne cześć z Was zauważyła, wyśmienicie radzi sobie też w tematach telekomunikacyjnych. Doświadczenie Kuby przyniesie na łamy TELEPOLIS.PL sporo świeżego spojrzenia na kolejne działy nowych technologii. Ale spokojnie, transfer ten nie zakończy się artykułami w stylu "drogi pamiętniczku". TELEPOLIS.PL tworzy w końcu po swojemu :-)

To nie koniec dobrych wieści z TELEPOLIS.PL - już niebawem kolejne ogłoszenie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu