DAJ CYNK

Zmiany na TELEPOLIS.PL

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8067

TELEPOLIS.PL stawia na jakościowe treści i... komentarze. Od dzisiaj komentować mogą jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu

Wyższy komfort czytania TELEPOLIS.PL

Po kompletnej przebudowie layoutu strony rok temu, ruszamy z serią mniejszych, ale istotnych zmian na TELEPOLIS.PL. Zależy nam na tym, by strona nie stała w miejscu, a komfort jej użytkowania stale rósł. 

W pierwszej kolejności zdecydowaliśmy się na dwie istotne zmiany:

  • Mechanizm automatycznego wczytywania treści - od teraz możecie przeglądać nasz serwis po prostu przesuwając tekst w pionie. Automatycznie wczytywane są ostatnie wiadomości i artykuły. To mniej niepotrzebnego klikania i prezentacja treści w formie bliższej magazynom.
  • Komentarze wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Komentarze są integralną częścią naszych publikacji - Czytelnicy znajdują w nich cenne uzupełnienia tematów i pomocne porady. Do tej pory często trzeba było jednak przedzierać się przez lawiny spamu i hejtu ze strony niezalogowanych Użytkowników, zanim dotarło się do treści wartościowych. I to pomimo stałej moderacji. Dlatego po 15 latach działalności serwisu, zdecydowaliśmy się na ograniczenie komentowania wyłącznie do zalogowanych Czytelników.

TELEPOLIS.PL bez komentarzy niezalogowanych? To nie była prosta decyzja

Decyzję o zmianie podejścia do komentarzy podjęliśmy po przeprowadzeniu dwóch ankiet wśród naszych Czytelników. W tej na naszym Forum zaczęły się pojawiać ostatnio pytania już nie o to "czy powinniśmy", tylko kiedy wreszcie będzie zapowiadany porządek.

Z drugiej strony, zdajemy sobie sprawę, że wiele osób bardzo ceniło sobie brak konieczności logowania. Ta wygoda okupiona była jednak tysiącami godzin moderacji, które można było spożytkować na pracę nad tekstami. Liczymy na Wasze zrozumienie.

Zastosowana zmiana jest odwracalna. Jeśli nie przyniesie zamierzonego efektu, będziemy szukać innych rozwiązań.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu