DAJ CYNK

Zmiany cen w promocjach dla biznesu w Erze

25.09.2007

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2992

Ważne 0

0

Era wprowadziła nowe odsłony promocji dla klientów biznesowych.

Era wprowadziła nowe odsłony promocji dla klientów biznesowych.

W promocjach obniżono ceny kilkunastu modeli, m.in Nokia 3110 classic, SonyEricsson K550i, Samsung SGH-D900i i Motorola KRZR K1.

Zobacz: szczegóły promocji Wyższa w cenie niższej.
Zobacz: szczegóły promocji 10 numerów za grosz.
Zobacz: szczegóły promocji Nowy Pakiet Biznes 10.
Zobacz: szczegóły promocji Witamy: 10 numerów za grosz.
Zobacz: szczegóły promocji 10 numerów za grosz z usługą blueconnect e-mail (BlackBerry).
Zobacz: szczegóły promocji Wyższa w cenie niższej z usługą blueconnect e-mail (BlackBerry).

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~arand
0

2007-10-07 14:00:28

w biznesowych promocjach ery jest ruch trzeba przyznac, czego nie widze w orange. chocby to obnizenie telefonu albo promocje blueconnectowe

Odpowiedz

8. WitekT
0

2007-09-25 11:31:00

mikolaj: http://www.telepolis.pl/news.php?id=9013

Odpowiedz

7. ~marika
0

2007-09-25 11:26:13

telefony wedlug mnie wcale nie sa drogie w tej promocji jesli o to chodzo a era nie robi takich akcji tylko dlatego słabo idą ale przeciez niedawno byly jej urodziny a pozatym z tego co widze to juz zaczynaja specjalizowac sie w tego typu promocjach bo maja tego naprawde duzo

Odpowiedz

6. ~mikolaj
0

2007-09-25 11:23:13

nie rozumiem, czemu nie ma ani slowa na temat mac booka w ofercie Ery? przeciez, to super opcja, wziac w mac booka w cenie zwyklego laptopa.

Odpowiedz

5. gummy_bear
0

2007-09-25 11:17:05

"każdemu według jego potrzeb" - jest takie stare dobre powiedzenie i ja go popieram! po-pierwsze, nie docenienie klienta, oraz jego możliwości koszyka konsumpcyjnego, jest wielkim błędem, który rynek nie wybacza. po drugie, do kogo miała trafić promocja to na pewno trafiła. a to że, Era teraz wprowadza nową promocję, jest proste wytłumaczenie: jest popyt - jest podaż.

Odpowiedz

4. ~golfiarz
0

2007-09-25 11:02:46

Zapewne chcą ludzi naciągnąć na tani telefon, przy okazji wciskając taryfy chyba sprzed półtora roku i makabryczny zasięg. A jak się już taki biznesmen nabierze na ich ofertę i nie będzie mógł nigdzie zadzwonić z powodu braku sygnału to chociaż posłucha sobie muzyki albo pstryknie fotkę.

Odpowiedz

3. wlo
0

2007-09-25 10:26:01

I pytanie - czy obniżają ceny telefonów, bo tak dobrze się sprzedają, że chcą jeszcze więcej sprzedać aktywcji, czy przeciwnie - próba złagodzenia efektu wejścia Elastycznych w Plusie słabo się sprawdza i trzeba z tego powodu obniżką cen telefonów zachęcić firmy do kupowania aktywowacji w Erze Biznes? Mam kolegę, który podwyżki cen telefonów tłumaczy zbyd dużym popytem... Więc czyżby słaby popyt był - i znowu - na usługi czy na telefony??

Odpowiedz

2. soldier_r
0

2007-09-25 09:40:35

ale fajna ta motorolka! ja mam taka sama, właśnie w tym kolorze! Naprawdę, super sprawa, malutka, lekka, dźwięk jest bardzo dobry, akurat mam w abonamencie.

Odpowiedz

1. ~
0

2007-09-25 09:34:10

hmm.. kiedy bedą urodziny plusa?

Odpowiedz