DAJ CYNK

Zmiana w zarządzie T-Mobile Polska

14.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5001

Ważne 3

2

Z końcem grudnia 2017 roku z T-Mobile Polska odchodzi Artur Ostrowski, członek zarządu i Dyrektor Pionu B2B.



Z końcem grudnia 2017 roku z T-Mobile Polska odchodzi Artur Ostrowski, członek zarządu i Dyrektor Pionu B2B.

Jak informuje T-Mobile Polska, Artur Ostrowski przeprowadził reorganizację Pionu B2B, dostosowując go do obecnych wymagań rynkowych i wyznaczonych celów biznesowych. Pod jego kierownictwem B2B zrealizowało największe w historii przejęcie numerów komórkowych od innego operatora, udaną integrację T-System oraz najlepsze od 2013 roku wyniki w zakresie Net Adds i MNP.

W imieniu całego zarządu i swoim chciałbym podziękować Arturowi Ostrowskiemu za jego profesjonalizm i rzetelną pracę, wkład w budowanie silnych struktur B2B i kierowanie zespołem - powiedział Andreas Maierhofer, Prezes T-Mobile Polska. Dzięki Jego zaangażowaniu i oddaniu pracy możemy z cała pewnością powiedzieć, że to był bardzo udany rok dla B2B.

Obecnie trwa proces wyboru nowego szefa pionu B2B. Do czasu jego zakończenia zarządzaniem B2B zajmie się prezes Andreas Maierhofer.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
24. ~headhunter
0

2017-12-18 21:40:23

moim zdaniem powinni wziąć kogoś z temp-service/''u; kasjerkę z biedronki albo podobny poziom - wyjdzie taniej a efekt będzie ten sam

Odpowiedz

23. ~jo44
0

2017-12-15 17:00:17

A., to ktoś ważny ? A co w kadrach słychać ? Jakieś zmiany ?

Odpowiedz

22. jowish
0

2017-12-15 09:35:14

dobry pracownik, ale mamy nadzieje ze zmiany beda tylko na lepsze

Odpowiedz

21. ~hospital insider
0

2017-12-15 01:34:01

#20 dziękuję.Well roaMed lion;)

Odpowiedz

20. ~
0

2017-12-15 01:13:49

@19 RLAH Roam like at home, darmowy roaming w UE, ale ma być darmowy****

Odpowiedz

19. ~hospital insider
0

2017-12-15 00:52:46

Skoro DE-mobile zmusiły mojego kumpla - wyznawcę od zawsze Era/DeMobile - do ucieczki z tej sieci, to znaczy że sukcesy musiały być niewątplie...PS. Pany, a co to jest RLAH ? ja mniej wprowadzony w ten slang.Vide #8@ 6. adik: Zwróć uwagę, że od czasu wprowadzenia RLAH jakieś 80% wiadomości na Telepolist jest właśnie w tym stylu!U operatorów brak nowych, ciekawych ofert, nie bardzo jest o czym pisać, więc epatuje się czytelników wiadomościami takimi jak powyżej, lub typu "najnowszy model telefonu XXXX będzie produkowany także w kolorze różowym!"

Odpowiedz

18. ~
0

2017-12-14 23:19:26

@3 i rodem z TVN 24 i Polsat News. Takiej propagandy nie było nawet w PRL. Możesz sobie wybrać panów i ich słuchać. Jest wybór? Jest! Jest wolny rynek? Jest. Są podzieleni i zarządzani? Są. Na górze rosną róże, a na dole trzeba zbierać chrust.

Odpowiedz

17. ~er
0

2017-12-14 22:49:07

Witam,Zastanawia mnie dlaczego przy njusach o ti mobajlu prezentowane jest logo amerykańskiego oddziału tej firmy?Niemiecki czy Polski oddział mają trochę inny logotyp i taki wypadało by prezentować.Chociażby z zasady zgodności faktów i rzetelności dziennikarskiej.

Odpowiedz

16. ~klara
0

2017-12-14 22:32:14

moze STABILNOŚĆ systemu pre-paid a nie stołki i stołki????

Odpowiedz

15. ~pabloki
0

2017-12-14 22:04:46

być może kontrakt przewidywał wykonanie określonych działań a gdy wykonano zakończono współpracę. a może sam ucieka . w tmobile tak nieudacznie sie dzieje od dłuższego czasu że można patrzeć na to tylko z politowaniem.

Odpowiedz

14. ~
1

2017-12-14 21:11:06

Dlugo nie zagościł...

Odpowiedz

13. ~Rock
1

2017-12-14 20:28:35

Wieczna kotłowanina u tego opa.

Odpowiedz

11. ~nick
1

2017-12-14 19:50:11

nic dziwnego . w tej firmie co chwilę kogoś zmieniają taki mają system pracy.

Odpowiedz

10. ~litwin
1

2017-12-14 19:42:47

całe te temobile to 4 metry mułu, d... i kamieni kupa

Odpowiedz

8. ~
0

2017-12-14 19:31:13

@ 6. adik: Zwróć uwagę, że od czasu wprowadzenia RLAH jakieś 80% wiadomości na Telepolist jest właśnie w tym stylu!U operatorów brak nowych, ciekawych ofert, nie bardzo jest o czym pisać, więc epatuje się czytelników wiadomościami takimi jak powyżej, lub typu "najnowszy model telefonu XXXX będzie produkowany także w kolorze różowym!"

Odpowiedz