DAJ CYNK

Zmiana na stanowisku dyrektora marketingu Nokia Poland

13.08.2004

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 787

Ważne 0

0

1 sierpnia 2004 roku stanowisko dyrektora marketingu w polskim oddziale Nokia objęła Hanna Viita. Przed przybyciem do Polski pracowała w siedzibie głównej Nokia w Espoo w Finlandii.

1 sierpnia 2004 roku stanowisko dyrektora marketingu w polskim oddziale Nokia objęła Hanna Viita. Przed przybyciem do Polski pracowała w siedzibie głównej Nokia w Espoo w Finlandii.

Przyjazd do Polski to doskonała okazja do poznania naszej organizacji sprzedaży i wymiany doświadczeń pomiędzy regionalnymi i lokalnymi biurami Nokia. Działalność marketingowa Nokia na wszystkich rynkach opiera się na inspiracji, innowacjach i interaktywności. Cieszę się, że będę pracować z polskim zespołem i dalej rozwijać jego osiągnięcia marketingowe na polskim rynku. Nadal będziemy dążyć do podniesienia sprawności marketingowej i poziomu satysfakcji klienta, wykorzystując w tym celu odpowiednią ofertę handlową. - powiedziała dyrektor Viita.

Hanna Viita pracuje w Nokia od maja 1999 roku i zajmowała różne stanowiska w dziale marketingu. Ostatnio kierowała zespołami zajmującymi się strategią marki i zintegrowanymi kampaniami marketingowymi, imprezami, strategią sponsoringu i działaniami w Internecie.

Do jej obowiązków w Nokia należały prace związane ze snowboardowym pucharem świata FIS, imprezami dla młodzieży, specjalistycznymi imprezami branżowymi i tworzeniem paneuropejskich planów działań medialnych. Jej zadaniem było także wprowadzenie na rynek interaktywnej gry multimedialnej Nokia Game, w której uczestniczył milion graczy z całego rynku europejskiego. W roku 2002 na Festiwalu Reklamy w Cannes Nokia Game zdobyła nagrodę Golden Lion Award.

Źródło tekstu: Nokia

Komentarze
Zaloguj się
2. ~JT
0

2004-08-14 00:18:00

Eeeee, nie przesadzałbym ;-) http://images.google.pl/images?q=Hanna+Viita&ie=UTF-8&hl=pl&btnG=Szukaj+z+Google

Odpowiedz

1. ~kaszpir
0

2004-08-13 14:20:00

A gdzie zdjecie pani dyrektor? Moze jakas ladna :-)

Odpowiedz