DAJ CYNK

Zmiana finansowego w zarządzie TP

14.01.2011

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1931

Ważne 0

0

14. stycznia, po prawie trzy letniej obecności w zarządzie Telekomunikacji Polskiej i zbliżając się do końca swojej kadencji, Roland Dubois zdecydował się na rezygnację z funkcji członka zarządu TP ds. finansów.

14. stycznia, po prawie trzy letniej obecności w zarządzie Telekomunikacji Polskiej i zbliżając się do końca swojej kadencji, Roland Dubois zdecydował się na rezygnację z funkcji członka zarządu TP ds. finansów.

Od 17. stycznia jego obowiązki zostaną przekazane Jacques’owi de Galzain - dyrektorowi wykonawczemu Grupy TP ds. finansów, który od ponad roku pełni funkcję członka zarządu ds. finansowych w Centertelu.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska

Komentarze
Zaloguj się
4. ~Michal
0

2011-01-28 09:41:31

@Qras a skąd Ty wiesz, że TP nie wywiązuje się z powiększania infrastruktury? Oj zdziwiłbyś się, bo w ostatnim czasie wymóg UKE został bardzo mocno przekroczony ;)

Odpowiedz

3. ~czapeq
0

2011-01-17 08:57:40

Panowie, "trzy letniej"??!?!?! To się chyba inaczej pisze...

Odpowiedz

2. ~Qras
0

2011-01-16 18:57:18

. Kolejnym newsem będzie to iż TP nie wywiazała się z budowy odpowiedniej ilości łaczy zadeklarowanej dla UKE, a to doprowadzi do mam nadzieje podziału TP. Niestety, ale przez dopuszczenie takich firm jak RELACOM itp praktycznie zarżnięto firmy które faktycznie te łacza budowały(RELACOM był i jest do tej pory tylko pośrednikiem który nie buduje tylko ściąga haracz od firm). Stąd takie a nie inne moce przerobowe. W moim okręgu doszło już do kilku bankructw firm podwykonawczych, a pozostałe zastanawiają się jak uciec od inwestycji typu "białe plamy" żeby jak najmniej stracić. Pomijając że żadna z firm nie podpisała nowych umów i nie ma zamiaru. Pozdrawiam i do rychłego upadku....

Odpowiedz

1. ~strapiony
0

2011-01-15 00:27:59

Ciekawe dlaczego akurat teraz? To już koles nie mogl doczekac sobie spokojnie konca kontraktu w swoim gabinecie? O co tak naprawde chodzi? :) TP troche ostatnio zwija zagle, bo ma do zaplacenia te maxi kare? No ale moze chociaz spzreda wreszcie TP Emitel. Budynki już sprzedała rok temu. Co będzie następne? Czyżby zbierali na REBRANDING?

Odpowiedz