DAJ CYNK

Złote Bloby i Zgniłe Gruchy w Play

05.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6241

Ważne 8

3

Rzecznik Play ogłosił konkurs, w którym należy wskazać najlepsze i najgorsze naszym zdaniem dokonania fioletowej sieci w 2017 roku.



Rzecznik Play ogłosił konkurs, w którym należy wskazać najlepsze i najgorsze naszym zdaniem dokonania fioletowej sieci w 2017 roku.

Aby wziąć udział w typowaniu kandydatów do Złotych Blobów i Zgniłych Gruch, należy do końca tego tygodnia (czyli do 7 stycznia) napisać w komentarzu pod wpisem na blogu rzecznika sieci Play, co naszym zdaniem było w sieci Play dobrego w 2017 roku, a co trochę mniej (lub wcale). Swój komentarz można także zostawić w serwisie YouTube pod filmem, który dołączamy poniżej. Autor najciekawszego podsumowania z kandydatami do obu kategorii otrzyma smartfon HTC U Play.



Zobacz: Test telefonu HTC U Play

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
74. ~
0

2018-01-10 00:17:53

1,5Mb/s w roamie latem 2017, skandal nad skandale i grucha dożywotnia!!!

Odpowiedz

73. Gormar
0

2018-01-07 20:08:50

erratum: powyżej to do komentarza 63.

Odpowiedz

72. Gormar
0

2018-01-07 20:05:04

@61. Co gość napisał a jaki był stan faktyczny to najwyraźniej dwie różne sprawy. Z odpowiedzi BOK przytoczonej przez niego wynika, że miał taryfę RedBull darmowe GB po doładowaniu, a tam jest właśnie bonus jak i środki złotówkowe na koncie. Ale aby mieć ze złotówek 300GB to musiałby tam mieć 3 tys. złotych.

Odpowiedz

1

2018-01-07 19:12:32

@67 Tak jak już pisali wcześniej. W androidzie jest podział na roaming i roaming krajowy. Wystarczy odznaczyć co komu pasuje.

Odpowiedz

70. iphoneski
0

2018-01-07 19:05:04

Może w android. U mnie na iPhone roaming krajowy z roamingiem w ustawieniach nie ma nic wspólnego, mogę go wyłączyć a roaming krajowy normalnie działa. Jedyna opcja to wyłączyć w BOK.

Odpowiedz

69. toms
0

2018-01-07 17:48:18

66- w moim mieście są 4 btsy Playa, jak i pozostałych z W3. DIL który mi śmiga w modemie, trzyma Playa cały czas bez problemu. Za to telefony głupieją i wkurza to, bo HD voice na którym mi najbardziej zależy znika, po wejściu w roaming krajowy. 67 - nie tylko. Jest podział na roaming krajowy, jak i zagraniczny.

Odpowiedz

68. Nomedaj
0

2018-01-07 17:46:39

@67 Mylisz się. Telefon nie odróżnia roamingu krajowego od międzynarodowego. Dla niego roaming to roaming. Wyłączysz "dane w roaming" będąc w Play - ryzykujesz brakiem Internetu poza miastem.

Odpowiedz

67. iphoneski
-2

2018-01-07 17:20:46

Słoneczny a co ma jedno z drugim? Roaming danych w ustawieniach dotyczy roamingu międzynarodowego. Ta opcja nie ma nic wspólnego z RK.

Odpowiedz

0

2018-01-07 16:29:04

@65 Wyłączałem już u siebie w ustawieniach roaming danych i niestety wtedy dopiero widać, że Play jest dziurawy jak ser szwajcarski. Owszem, zasięg często jest, ale nadal jest sporo dziur. Jak chcesz to testuj. Może u Ciebie zda egzamin.

Odpowiedz

65. toms
1

2018-01-07 14:49:24

64 - dzisiaj przy niedzieli nie będę im głowy zawracał, ale jutro zweryfikuję to co napisałeś, bo sam mam dość ciągłego wbijania się w roaming, pomimo bardzo dobrego LTE i 3G Play.

Odpowiedz

64. ~654465
1

2018-01-07 13:59:44

@62. Pół roku temu po prosiłem o całkowite wyłączenia roaming krajowy, lecę tylko na macierzystym, na wschodzie i południu woj.Śląskiego jest ok.

Odpowiedz

63. Grzmotoruchacz2000
-1

2018-01-07 12:05:10

@61 przecież facet podkreślał tam kilkukrotnie, że nie mówi o środkach bonusowych...

Odpowiedz

62. iphoneski
0

2018-01-07 11:32:53

@słoneczny ich wina, ale jak wcześniej karty trzymały szczątki play to ludzie marudzili. Teraz jak trzyma w roamingu i rzadziej wraca do play to ludzie marudzą. Można wyłączyć sobie RK, wiele ludzi tak zrobiło i korzystają tylko z play. Ja sam chyba zablokuję t-m a zostawię Orange i plusa na wszelki wypadek.

Odpowiedz

61. Gormar
0

2018-01-07 09:35:53

@48. W tamtym przypadku najpewniej przepadły środki bonusowe kolesiowi a on nie potrafi tego zrozumieć. Gdyby umieścił zrzut ekranu z historią doładowań wszystko było by jasne. A tak to jedynie wygląda na krzykacza. Wątek jest otwarty więc może się ustosunkuje. Ale jak na razie od miesiąca cisza. Tylko mnie ciekawi co ty taki chętny do "pomocy"? Zamiast człowiekowi pomóc zrozumieć w czym problem to spamujesz :(.

Odpowiedz

0

2018-01-06 23:46:14

@59 Można też zmienić sieć. :-) Ja naprawdę nie chcę tu hejtować Playa. Wiele dobrego zrobił, ale trochę też ma za uszami. Nic nie narzekałem przez 10 lat. Teraz to się zmienia. I ten rok będzie decydujący. Jeśli Play w tym roku znacząco nie poprawi sieci macierzystej i roamingu, to będziemy się z nim żegnać.

Odpowiedz