DAJ CYNK

Zdarzyło się w tym tygodniu - 3-9. listopada

09.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3234

Ważne 4

0

Miniony tydzień nie obfitował w przełomowe wydarzenia na rynku telekomunikacyjnym. Mieliśmy za to kilka mniejszych, ale ciekawych wiadomości.

Miniony tydzień nie obfitował w przełomowe wydarzenia na rynku telekomunikacyjnym. Mieliśmy za to kilka mniejszych, ale ciekawych wiadomości.

Play prezentuje nową ofertę Red Bull Mobile. Dzień darmowych usług można uzyskać dzięki kodom z puszek Red Bulla. Wprowadzając kod znajdujący się na puszkach napoju Red Bull otrzymamy w zamian cały dzień nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci oraz 100 MB transmisji danych. Usługa dostępna będzie dla ofert abonamentowych i na kartę.

Zobacz: Rusza Red Bull MOBILE Energy w Play

Dodatkowo Play rozszerzył zasię LTE swojej sieci w ponad 100 miejscowościach.

Zobacz: Play rozszerza zasięg LTE

Zamieszanie wokół aukcji LTE wydaje się nie mieć końca. Najpierw Dorn apeluje do premier Kopacz o odwołanie aukcji, a następnie Magdalena Gaj odpiera zarzuty UOKiK.

Zobacz: Gaj: UOKiK nie ma kompetencji merytorycznych i prawnych ws. aukcji

Plus, jako pierwszy operator w Polsce, z sukcesem przeprowadził testy przesyłania danych z prędkością 300 Mb/s. Wykonano je w technologii LTE-Advanced dzięki połączeniu pasm w dwóch częstotliwościach - 1800 MHz i 2600 MHz. Testy zrealizowano we współpracy z firmą Ericsson. Przeprowadzona przez sieć Plus próba pokazała z jaką prędkością można dostarczać dane dzięki połączonym częstotliwościom nośnym w standardzie LTE.

Zobacz: Plus przeprowadził testy LTE-Advanced

W Wielkiej Brytanii słabo wiedzie się nowej odsłonie iPhone'a... jednej z odsłon. O ile iPhone 6 Plus rozchodzi się jak świeże bułeczki, tak iPhone'y 6 zalegają w magazynach.
A tymczasem na Apple Watch jeszcze trochę poczekamy - przynajmniej do wiosny.

Zobacz: Apple Watch najwcześniej wiosną

Źródło tekstu: wł

Tagi: telepolis.pl
Komentarze
Zaloguj się
4. ~Lord
0

2014-11-11 17:53:50

nigdzie nie ma regulaminu , zatem nie można jednoznacznie stwierdzić iż pakiet za 20 zł z no limit obejmuje również stacj

Odpowiedz

3. 111
0

2014-11-10 00:14:53

Ja bym powiedział,że nowa oferta na kartę RBM Energy jest jednak rewolucją na rynku za sprawą pakietu nielimitowanych rozmów do wszystkich krajowych sieci łącznie ze stacjonarnymi za jedyne 20 zł.

Odpowiedz

2. ~Abcdef
0

2014-11-09 22:42:48

Jesli sie boisz ze sdhc nie bedzie dzialac, to kup jakas uzywana micro sd na Allegro...

Odpowiedz

1. ~Krzysztof
0

2014-11-09 22:07:30

Witam kupiłem dziś staruszkę nowy smartfony Motorola defy mini, i mam problem telefon obsługuje standard microSD w sklepie sa tylko karty microSDHC jakiś inny standard od micro sd sprzedawca mówi iż tych kart microSDHC mój smartfony nie obsłuży a micro sd kart nigdzie już nie ma, jak to z tym jest zeczywiscie nie obsłuży mi ta motorola tych kart microSDHC? może ktoś miał taki problem? posze o odpowiedź i dziękuję jeśli ktoś odpowie, pozdrawiam.

Odpowiedz