DAJ CYNK

Zdarzyło się w tym tygodniu - 28 września - 4 października

04.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 12

Ważne 4

0

Orange zaprezentowało ofertę Internetu stacjonarnego o prędkości do 600 Mb/s. Informacja o nowej promocji Supernova była najczęściej wyświetlaną w mijającym tygodniu na łamach TELEPOLIS.PL.

Orange zaprezentowało ofertę Internetu stacjonarnego o prędkości do 600 Mb/s. Informacja o nowej promocji Supernova była najczęściej wyświetlaną w mijającym tygodniu na łamach TELEPOLIS.PL.

Ze światłowodowej oferty Orange może obecnie skorzystać niemal 400 tys. gospodarstw domowych, a do końca roku zasięg sieci światłowodowej zwiększy się do 720 tys. gospodarstw w 16 miastach Polski.

Zobacz: Orange Supernova - domowe 600 Mb/s

Plus zapowiedział nową ofertę JA+ Rodzina na nawet 9 kart SIM oraz kolejną odsłonę programu smartDOM z promocją "drugi produkt za połówkę, trzeci nawet za złotówkę".

Zobacz: Plus: Nowa oferta JA+ Rodzina

Polkomtel wyrokiem sądu ma wypłacić Orange 9 mln zł kary umownej wraz z odsetkami - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange. Jest to finał zerwanej przez Polkomtel umowy sprzedaży bloku częstotliwości 2,4 MHz w paśmie 1800 MHz.

Zobacz: Polkomtel ma zapłacić 9 mln zł kary za zerwaną umowę z Orange

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że kolejną kategorią produktów oferowanych przez Play jako alternatywa telefonu będą deskorolki elektryczne Teslaboards.

Zobacz: Play wprowadził do oferty deskorolki elektryczne Teslaboards

19 lat temu, 1. października 1996 roku, ruszyła druga sieć GSM w Polsce. Uruchomił ją Polkomtel, korzystając z marki Plus GSM. Z tej okazji dzisiejszy odcinek Witek nadaje ze specjalnym gościem, który opowie o samych początkach. Pracownikiem telkomu od pierwszych dni, późniejszym rzecznikiem prasowym Ryszardem Woronowiczem.

Zobacz: Witek nadaje #17: o początkach Polkomtela z Ryszardem Woronowiczem

Na brytyjskiej stronie sklepu Microsoftu omyłkowo pojawiły się smartfony Lumia 950 i 950 XL.Urządzenia trafiły do sekcji urządzeń "gotowych na Windows 10". Niestety nie pojawiły się przy okazji ich ceny, ale potwierdzony został wygląd, nazewnictwo i specyfikacja.

Zobacz: Microsoft Lumia 950 i 950XL omyłkowo potwierdzone przez producenta

30. września Telco Holdings s.a.r.l, luksemburski akcjonariusz P4, powiadomił polski rząd o sporze dotyczącym inwestycji P4 na mocy Dwustronnej Umowy Inwestycyjnej zawartej pomiędzy Polską a Luksemburgiem.

Zobacz: Akcjonariusze P4 wchodzą na wojenną ścieżkę z Polską

Polkomtel przekazał premier Ewie Kopacz wniosek o uchylenie rozporządzenia ministra Andrzeja Halickiego ws. skrócenia trwającej aukcji LTE.

Zobacz: Polkomtel składa wniosek do premier Ewy Kopacz

Polkomtel za pośrednictwem telewizji Polsat informuje o złożonym wniosku do Ewy Kopacz w sprawie rozporządzenia dotyczącego aukcji LTE.

Zobacz: Telewizja Polsat informuje o wniosku w sprawie aukcji LTE

Na początku tygodnia Google zaprezentowało nowe smartfony z serii Nexus. Zobaczyliśmy również zapowiedź nadchodzącego tabletu Google Pixel C.

Zobacz: Premiera Google Nexus 5X od LG
Zobacz: Huawei Nexus 6P zaprezentowany
Zobacz: Google zaprezentowało tablet Pixel C

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się