DAJ CYNK

Zdarzyło się w tym tygodniu - 22-28. września

27.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 13

Ważne 2

2

25 września wystartowaliśmy z nowym działem na TELEPOLIS.PL - porównywarką usług komórkowych. Dzięki temu szybko i wygodnie będzie można znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.

25 września wystartowaliśmy z nowym działem na TELEPOLIS.PL - porównywarką usług komórkowych. Dzięki temu szybko i wygodnie będzie można znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.

Porównywarka powstawała przez kilka miesięcy, jest zasilona potężną porcją danych promocji operatorów komórkowych: z telefonem i bez, dla przenoszących numer i biorących nowy itp. Niedługo w porównywarce powinny znaleźć się specjalne oferty operatorów, które dostępne będą tylko na stronach TELEPOLIS.PL. Dlatego zachęcamy do korzystania z naszej strony za każdym razem, gdy jesteście zainteresowani zakupem nowej aktywacji bądź przedłużeniem dotychczasowej umowy.

Po ustawieniu typu promocji oraz wysokości abonamentu, jaki jesteście skłonni płacić, otrzymujecie listę danych. Zawęzić można ją wybierając np. jeden lub kilka interesujących modeli telefonów, a potem posortować np. po wielkości pakietu internetowego czy dokładnej cenie miesięcznego zobowiązania. Po kliknięciu przycisku DALEJ i zostawieniu swoich danych osobowych, operator odezwie się w sprawie tej konkretnej oferty. Oferty, która być może jest dostępna akurat tylko na TELEPOLIS.PL.

Zobacz: Startujemy z porównywarką usług komórkowych!

Pasażerowie linii lotniczych będą mogli używać smartfonów i tabletów w czasie całego lotu. Europejska Agencja Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) zdecydowała, że pasażerowie samolotów będą mogli normalnie korzystać z urządzeń działających w sieciach 3G i 4G, gdy samolot znajduje się na wysokości powyżej 3000 metrów nad ziemią. Do tej pory możliwe było tylko prowadzenie rozmów na tej wysokości.

Zobacz: Tryb samolotowy nie będzie już wymagany w samolotach

Po wielu tygodniach szumnych zapowiedzi, BlackBerry Passport został oficjalnie zaprezentowany. Passport ma być wielką nadzieją kanadyjskiej firmy na poprawę coraz gorszych wyników finansowych. Smartfon zaoferuje kwadratowy wyświetlacz IPS o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 1440 x 1440 pikseli. Będzie napędzany przez czterordzeniowego Snapdragona 800, taktowanego zegarem 2,2 GHz w parze z 3 GB pamięci RAM. Wbudowaną pamięć 32 GB będzie można rozszerzyć o dodatkowe 128 GB za pomocą kart microSD. Pośród modułów łączności nie zabrakło miejsca dla Wi-Fi, LTE oraz NFC. Główny aparat o rozdzielczości 13 Mpix zaoferuje optyczną stabilizację obrazu i nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p z prędkością 60 klatek na sekundę. Przedni o rozdzielczości 2 Mpix nagra filmy w rozdzielczości 720p. Smartfon będzie zasilany akumulatorem o pojemności 3450 mAh. Całość będzie pracować pod kontrolą BB OS w wersji 10.3.

Zobacz: BlackBerry Passport oficjalnie

Ten tydzień stał również pod znakiem wpadek Apple. A to coś przestało działać, a to coś się wygło...

Zobacz: iPhone'y 6 Plus wyginają się w kieszeni?

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się