DAJ CYNK

Zdarzyło się w tym tygodniu: 20-26 kwietna

26.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 2391

Ważne 2

0

Google Nexus 7 2013 coraz większymi krokami zbliża się do ukończenia "drugiego roku życia". Informacja o psujących się tabletach Asusa była najchętniej czytaną przez czytelników TELEPOLIS.PL w mijającym tygodniu.

Google Nexus 7 2013 coraz większymi krokami zbliża się do ukończenia "drugiego roku życia". Informacja o psujących się tabletach Asusa była najchętniej czytaną przez czytelników TELEPOLIS.PL w mijającym tygodniu.

To nie przypadek, że otaczająca nas elektronika psuje się chwilę po wygaśnięciu gwarancji. W końcu producenci nie mogą przesadzić z trwałością sprzętu, bo po chwilowej dobrej sprzedaży zgotowaliby sobie chude lata oczekiwania... aż wreszcie ich cudowny tablet, drukarka czy smartfon postanowią się zepsuć i klient przyjdzie z kolejną porcją pieniędzy.

Zobacz: [Aktualizacja] Nexusy z krótkim terminem ważności

Samsung Galaxy S6 to obecnie jeden z najgorętszych smartfonów na rynku. Redakcja TELEPOLIS.PL przyjrzała się jego cenom w ofertach rodzimych operatorów. Czy warto porzucić zakup na wolnym rynku na rzecz dwuletniego cyrografu z operatorem? Ofertę którego operatora wybrać? Kompleksowo i dogłębnie zbadaliśmy ten temat.

Zobacz: Ranking TELEPOLIS.PL: Samsung Galaxy S6 w ofertach abonamentowych
Zobacz: Witek nadaje #3: o rankingu ofert abonamentowych z Samsungiem Galaxy S6
Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S6


Od 27 kwietnia będą dostępne nowe plany internetowe, opracowane z myślą o różnych potrzebach klientów. W nowych planach Orange LTE FreeNet do wyboru są trzy propozycje ofert, których wspólną cechą są duże pakiety na transmisję danych oraz nielimitowany dostęp do sieci LTE. Za 19,90 zł miesięcznie, klienci mogą swobodnie korzystać z Internetu LTE nie ograniczając się pakietem GB. W ramach oferty dostępne są routery mobilne, domowe oraz tablety w cenie od 0 zł na start oraz nowe plany abonamentowe w opcji bez urządzenia.

Zobacz: Orange LTE FreeNet - nowa oferta Internetu mobilnego

Bez szumnych zapowiedzi i efektownych konferencji Sony zaprezentowało najnowszą Xperię Z4. Jej specyfikacja nie zaskakuje. Sony Xperia Z4 oferuje ekran o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1080p. Smartfon napędza ośmiordzeniowy, 64-bitowy Snapdragon 810 taktowany zegarem 2 GHz w parze z 3 GB pamięci RAM. Dla użytkownika dostępne będą 32 GB pamięci wbudowanej, z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD o kolejne 128 GB. Główny aparat, można by już powiedzieć, że tradycyjnie, wykona zdjęcia o rozdzielczości 20,7 Mpix, z kolei przedni o rozdzielczości 5,1 Mpix.

Zobacz: Sony Xperia Z4 oficjalnie zaprezentowana

Równolegle z niedawną prezentacją nowej oferty Heyah została przedstawiona także nowa filozofia marki, która znajduje odzwierciedlenie w startującej właśnie kampanii reklamowej.
Prawdziwy świat nie istnieje już bez Internetu. Internet przenika nasze życie, przeplata się ze światem realnym, dodaje emocji, doznań, możliwości - zdaniem T-Mobile taka właśnie jest filozofia ludzi aktywnych, otwartych i młodych duchem, którzy nie wyobrażają sobie życia offline, a smartfon jest dla nich tak samo ważny jak tlen. W myśl powyższego powstały trzy nowe spoty promujące ofertę Heyah.

Zobacz: Nowa filozofia marki Heyah

Google wprowadził 20 kwietnia nowe YouTube Data API, wyłączając jednocześnie wsparcie dla wybranych urządzeń wyprodukowanych do 2012 roku włącznie. Zmiana uniemożliwia korzystanie z aplikacji YouTube na wybranych urządzeniach, w tym telewizorach i odtwarzaczach Blu-ray Sony, odtwarzaczach Blu-ray Panasonic, starszych urządzeniach z systemem iOS oraz urządzeniach obsługujących starszą wersję Google TV.

Zobacz: YouTube przestaje działać na starszym sprzęcie

W tym tygodniu ponownie wystartował ulubiony "serial" czytelników TELEPOLIS.PL, czyli aukcja LTE. W puli mamy już prawie 3 mld złotych i jak na razie nie widać żeby jej uczestnicy zamierzali odpuścić licytację.

Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 36. dniu
Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 37. dniu
Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 38. dniu
Zobacz: Aukcja LTE - wyniki po 39. dniu

To już pewne, w 2016 roku Nokia wypuści na rynek smartfony z Androidem. Centrum badawczo rozwojowe firmy zostanie przeniesione do Chin.

Zobacz: W 2016 roku Nokia zaprezentuje smartfony z Androidem

Źródło tekstu: wł

Tagi: telepolis.pl
Komentarze
Zaloguj się
4. ~du. de- pa
1

2015-04-27 08:20:23

@3. przepraszam, zapomnialem. przez. moment, ze. jestem na Telepolis

Odpowiedz

3. Blank
0

2015-04-27 07:33:57

2, 1 chodzi o literówke w tekscie: tym tygodniu ponownie wystartował ulubiony seria czytelników TELEPOLIS.PL, czyli aukcja LTE. "

Odpowiedz

2. ~du de-pa
0

2015-04-27 06:44:07

@1 to nie jest serial - to sa wiadomości z zakresu telekomunikacji.

Odpowiedz

1. ~v
0

2015-04-26 17:13:07

Orson: Ulubiony seriaL

Odpowiedz