DAJ CYNK

Zdarzyło się w tym tygodniu 16-22 listopada

22.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10

Ważne 2

0

W dniach 17-19 listopada trwała awaria platformy prepaid w Polkomtelu. Problemy z prawidłowym saldem i uruchamianiem usług oraz pakietów najbardziej elektryzowały czytelników TELEPOLIS.PL w mijającym tygodniu.

W dniach 17-19 listopada trwała awaria platformy prepaid w Polkomtelu. Problemy z prawidłowym saldem i uruchamianiem usług oraz pakietów najbardziej elektryzowały czytelników TELEPOLIS.PL w mijającym tygodniu.

Nju mobile wprowadził nową usługę w ofercie na kartę, dzięki której opłaty ponad 1,20 zł dziennie nie są naliczane. Dotyczy to zarówno połączeń, wiadomości SMS/MMS, jak i mobilnego Internetu.

Zobacz: Wszystko komórkowe dziennie w nju mobile na kartę

Po co operatorom startupy? Coś w tym musi być, skoro "złotego garnca" szukają tam globalni gracze tacy, jak Telefonica, Orange czy T-Mobile. O tym Witek nadaje z Jakubem Probolą, który szefuje krakowskiemu, "madżentowemu" habraumowi.

Zobacz: Witek nadaje #19: o startupach T-Mobile z Jakubem Probolą

Katz to bezpłatny komunikator internetowy (VoIP) w formie aplikacji na komputery oraz urządzenia przenośne z systemami Android i iOS.

Zobacz: Katz - komunikator VoIP od Aero2

Huawei Watt Lab pracuje nad dziesięciokrotnie szybciej ładowanym akumulatorem niż dotychczasowe rozwiązania producenta. W 5 minut osiągniemy aż 48% naładowania.

Zobacz: Huawei: 48% naładowania w zaledwie 5 minut

Dotychczasowe plotki okazały się być prawdą. Pepsi zaprezentowało własny smartfon o prostej nazwie Phone P1.

Zobacz: Phone P1 - metalowy smartfon od Pepsi

Doniesienia na temat chęci wycofania się Samsunga z rynku fotograficznego krążą w sieci od kilku tygodni. Teraz mamy pierwsze potwierdzenie - koreański producent kończy sprzedaż aparatów w Niemczech.

Zobacz: Samsung zwinie swój fotograficzny biznes w Europie?

T-Mobile poinformowało o śmierci przewodniczącego rady nadzorczej Zachariasa Piperidisa.

Zobacz: Nie żyje Zacharias Piperidis, przewodniczący rady nadzorczej T-Mobile
Zobacz: Zmiany w zarządzie T-Mobile Polska

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się