DAJ CYNK

Zdarzyło się w tym tygodniu - 15-21. września

19.09.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 11

Ważne 3

2

15. września nju mobile wprowadziło w ofercie nju z rachunkiem usługę jeden na wszystko, obniżającą koszt nielimitowanych usług. Była to zdecydowanie najpopularniejsza informacja w kończącym się tygodniu.

15. września nju mobile wprowadziło w ofercie nju z rachunkiem usługę jeden na wszystko, obniżającą koszt nielimitowanych usług. Była to zdecydowanie najpopularniejsza informacja w kończącym się tygodniu.

Po aktywacja usługi jeden na wszystko klienci za nielimitowane połączenia krajowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, krajowe nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz za nielimitowany transfer danych do 2 GB zapłacą nie więcej niż 39 zł. W przypadku niekorzystania z usług minimalna kwota faktury, to 9 zł

Zobacz: nju mobile - nowa usługa "jeden na wszystko"

Dzień później, 16 września minęło 18 lat od momentu uruchomienia pierwszej cyfrowej sieci komórkowej w Polsce.
Plus i Era do końca 1996 roku podłączyły do swoich sieci wszystkie większe miasta Polski, a także łączące je szlaki komunikacyjne. Era GSM rozpoczęła działalność 16. września 1996 roku w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Krakowie. Następnie podłączono abonentów z Łodzi i Wrocławia. Do końca 1996 roku stacje bazowe Ery zainstalowano w pozostałych 40 większych miastach Polski.

Zobacz: Polskie sieci GSM mają 18 lat

Sony dokonał korekty prognozy wyników na rok fiskalny 2015, kończący się 31. marca 2015 roku. Straty będą większe, niż pierwotnie zakładano.
Dział mobilny Sony przyniesie firmie 1,2 mld dolarów rocznej straty. Z powodu problemów działu Mobile Communications, łączna prognozowana strata netto firmy Sony wzrasta czterokrotnie do 2,15 mld dolarów (w lipcu mowa była o 487 mln dolarów).

Zobacz: Smartfony Sony przyniosą 1,2 mld dolarów straty

Orange sport po 6 latach od swojego powstania zmienia właściciela, została nim spółka RMVC, którą kontroluje były dziennikarz i szef TVN CNBC Roman Młodkowski.
Jeśli zostaną spełnione wszystkie warunki podpisanej dziś transakcji, umowa powinna wejść w życie w czwartym kwartale 2014 roku. Nowy właściciel zobowiązał się, że utrzyma sportowy charakter kanału (nazwa stacji zmieni się).

Zobacz: Orange sport zmienia właściciela i nazwę

Z Cortaną dogadamy się po polsku. Microsoft szykuje dla swoich klientów kilka nowości, w tym polskojęzyczną Cortanę i bezpieczne pobieranie aktualizacji oprogramowania.

Zobacz: Windows Phone: z Cortaną dogadamy się po polsku

A na rozluźnienie, wysoko postawiony kierownik LG grasuje w supermarketach niszcząc pralki Samsunga ;-) .

Zobacz: Pajacyki, czyli koreańskie wirowanie

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy